Wanderlust: Sihtkoht Kaunas

Tähistamaks Euroopa kultuuripealinna festivali, on Kaunase linn muutunud üheks suureks kultuuriliseks happeningiks. Festival on pühendatud kultuurile, uue avastamisele ja Transform4Europe projekti väärtuslikele sidemetele. Projekti kuuluvad ülikoolid kutsuvad osa võtma erinevatest loomingulistest meistriklassidest ja töötubadest. Saate valida loovkirjutamise, fotograafia, animatsiooni, teatri, tantsu ja palju muu vahel.

Lisaks kogunevad osalejad, et jagada põnevaid fakte oma maade ja linnade kohta ning avastavad Kaunase linna. 

Festival pakub ohtralt võimalusi Kaunase, Euroopa kultuuripealinnaga tutvumiseks. Avatud on ülemaailmselt tunnustatud kunstnike näitused, Kaunase kirjandusnädal, toimub avatud mikrofoni õhtu, vabaõhu raamatulaat ning kohtumised Euroopa autoritega!

Reisikulud ja ööbimine on kaetud!

LÜHIDALT:
Euroopa kultuuripealinna festival 4.–8. mail, Leedus, Kaunases.
Toimuvad loomingulised meistriklassid ja töötoad.
https://us.edu.pl/european-university/culture-festival-in-kaunas/
https://kaunas2022.eu/
#kaunas2022

Soovid osaleda?
Kirjuta hiljemalt 14. aprillil aadressile T4Europe@artun.ee

Eesti Kunstiakadeemia valiti Euroopa Ülikoolide Initsiatiivi, mida rahastab Euroopa Komisjon. See ainulaadne projekt toob kokku 41 akadeemilist ühendust, kes töötavad selle nimel, et luua ühist arusaama ja platvormi tuleviku Euroopa haridusele. See visioon luuakse Euroopa väärtustele ja identiteedile tuginedes, eesmärgiga muuta Euroopa haridust konkurentsivõimelisemaks.

Jaga sõpradega:

Postitas Piret-Klea Velleste
Viimati muudetud