EKA doktorikooli konverents

Asukoht:
EKA TV

Algus k.p.:
15.04.2021

Algusaeg:
10:00

Lõpp k.p.:
15.04.2021

EKA doktorikooli konverents toimub 15. aprillil 2021.

Konverentsi esinejad, diskussandid ja moderaatorid osalevad ZOOM’i keskkonna kaudu. Ülejäänud publik on oodatud konverentsi jälgima EKA TV-s https://tv.artun.ee/eka.

Vaatajatel on võimalik esitada küsimusi EKA TV ülekande akna all avaneva lingi kaudu.

Konverentsile registreerumine on avatud kuni 13.04.2021.

Konverentsi toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.

AJAKAVA

10:00 kogunemine Zoomi ja EKA TV keskkondades
10:05 konverentsipäeva tervitussõnad: teadusprorektor dr Anu Allas
10:20 külalisprofessori avasõnad: dr Danielle Wilde
10:30 peaesinejate ettekanne:
dr Lina Michelkevičė, kaasprofessor dr Vytautas Michelkevičius (Vilniuse Kunstiakadeemia) “Atlas of Diagrammatic Imagination: How Can Maps Transfer Knowledge in Artistic Research”. Moderaator dr Anu Allas

 

11:30 kohvipaus

 

Kunst ja disain
Moderaator dr Liina Unt

11:40 Britta Benno “Thinking in Layers, Worlding in Layers. Posthuman Landscapes in Extended Drawings and Prints” (juhendaja dr Elnara Taidre). Diskussant Ulvi Haagensen

12:15 Ulvi Haagensen “An Unravelling Line: A Story of Cleaning” (juhendajad dr Liina Unt, Jan Guy). Diskussant Britta Benno

 

12:50 lõunapaus

 

Muinsuskaitse ja konserveerimine
Moderaator dr Anneli Randla

13:30 Maria Hansar “How Do We Make New Knowledge in the Conservation and Cultural Heritage Domain?” (juhendaja prof Hilkka Hiiop). Diskussant Nina Stener Jørgensen

14:05 Triin Talk “The Changes in the Community and Functionality of Tallinn Old Town” (juhendaja dr Lilian Hansar, Claudio Milano). Diskussant Mattias Malk

 

14:40 sirutuspaus

 

Arhitektuur ja linnaplaneerimine
Moderaator dr Jüri Soolep

14:50 Mattias Malk “The Urban Fabric, Rail Infrastructure and Fit – A Rail Baltic Case Study From Tallinn” (juhendaja prof Maroš Krivý). Diskussant Kristiina Ribelus

15:25 Nina Stener Jørgensen “The Power of the Tower: Nicolas Schöffer’s Tour Lumière Cybernetique for La Défense 1962–1973” (juhendaja prof Maroš Krivý). Diskussant Maria Hansar

 

16:00 kokkuvõttev arutelu:

teadusprorektor dr Anu Allas, külalisprofessor dr Danielle Wilde, dr Liina Unt, prof Krista Kodres, dr Anneli Randla, dr Jüri Soolep

16:45 paus

Õhtune programm:

17:30 Britta Benno teadusfilm “Ruinenlust Lasnamäel: ettekanded kunstnik-uurijale”

 

Lisainfo:
Sirja-Liisa Eelma
sirja-liisa.eelma@artun.ee

 

 

Jaga sõpradega:

Postitas Irene Hütsi
Viimati muudetud

Doktorikool