Interjöör kui vaatamisväärsus?

Asukoht:
Kohtu 8, Tallinn

Algus k.p.:
29.09.2021

Algusaeg:
15:00

Lõpp k.p.:
29.09.2021

Tallinna vanalinn on nii elukeskkond kui ka Eesti olulisim vaatamisväärsus. Eesti Kunstiakadeemia viib juba kolmandat aastat läbi uuringut, kuidas edendada vanalinna selliselt, et rahul oleksid nii kohalikud kui ka turistid ja samas oleks pärandkeskkond hästi hoitud. Uuringu värske vahearuanne keskendub interjööridele.

Olete oodatud 29. septembril kell 15.00 Õiguskantsleri Kantseleisse (Kohtu tn 8, Toompea) uuringu “Ajaloolised interjöörid ja turism” esitlusele.
Uuringut tutvustab Kunstiakadeemia nooremteadur Triin Talk. Arutleme, kas ja milliseid ajalooliste interjööridega hooneid võiks Tallinna külastajatele veel avada peale tavapäraste kirikute ja muuseumide, kuidas võiks see kasulik olla ettevõtjatele ja elanikele, ning kuidas seda korraldada. Muide, õiguskantsleri kantselei asub C.L. Engeli projekteeritud uhkes klassitsistlikus linnapalees, mille nägemiseks tasub kindlasti kohale tulla.

Et tagada ruumi hõre täituvus, palume registreeruda hiljemalt 28.09 siin.
Palume mitte tulla esitlusele haigena, järgida kehtivaid regulatsioone ning olla valmis tõendama vaktsineeritust või covid-negatiivsust.

Uuringuaruanne on valminud projekti “Tallinna vanalinna jätkusuutlik haldamine ja eksponeerimine” raames.

Jaga sõpradega:

Postitas Maris Veeremäe
Viimati muudetud

Muinsus­kaitse ja konserveerimine