Johan van Looveren’i avatud loeng “Disainides informatsiooni”

Asukoht:
Eesti Kunstiakadeemia Estonia pst 7. õppehoone ruumis 426

Algus k.p.:
08.12.2017

Algusaeg:
12:00

Lõpp k.p.:
08.12.2017

Reedel, 8. detsembril kell 12 peab Eesti Kunstiakadeemias loengu infodisainist Johan van Looveren (LUCA School of Arts). Loeng toimub EKA Estonia pst 7. õppehoone ruumis 426.

 

Johan Van Looveren on graafilise disaini õppesuuna juhataja LUCA School of Artsis, Brüsselis. Alates 1994. aastast on ta juhatanud graafikaagentuuri Van Looveren & Princen (www.vanlooveren-princen.be). Johani uurimisvaldkonnaks on infodisain ja selle erinevad avaldumisvormid. 2015. aastal andis ta koos Inge Goebertiga välja kogumiku “Thoughts of Designing Information” (Lars Müller Puhblishers) mis koondab töid ja mõtteavaldusi valdkonna tuntuimatelt tegijatelt kogu maailmast. Samuti kureerib Johan van Loovern Brüsselis populaarset infodisaini-loenguseeriat “Shapesifters” (www.shapeshifters.be)

 

Eesti Kunstiakadeemias viib ta läbi kahepäevase kursuse interaktsioonidisaini ja graafilise disaini tudengitele. Reedene loeng on avatud kõigile huvilistele, kes sooviksid rohkem teada saada kaasaegse infodisaini ja selel uusimate arengute kohta.

 

Lisainfo:

kristjan.mandmaa@artun.ee

Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Postitas Mart Vainre
Viimati muudetud

Graafiline disain Avatud loengudSisseastujale