Kristiina Veinberg on EKA Noor Tarbekunstnik

Palju õnne!

Noore Tarbekunstniku stipendiumi 2017/18 õppeaasta parima BA-taseme lõpetajana sai tekstiilieriala tudeng Kristiina Veinberg


1500 euro suuruse stipendiumi paneb igal aastal välja Eesti Kunstiakadeemia Sihtasutus tunnustamaks EKA MA- ja BA-lõpetajaid, kelle looming annab alust arvata, et tegu on Eesti tarbekunsti uusi ja olulisi lähenemisnurki lisavate noorte autoritega. Autoritega, kelle jätkamine professionaalse kunstnikuna on Eesti kultuuri seisukohalt oluline ning tarbekunstierialade arengut rikastav.

Žürii koosseisus Triin Jerlei, Merle Kasonen, Ott Kikkas ja Kristjan Mändmaa valis Kristiina Veinbergi portfoolio välja EKA silmapaistvaimate BA-portfooliote hulgast. Esile tõsteti tudengi eksperimenteerivat ja otsivat vaimu ning väga viljakalt veedetud õpiaastaid. Kristiina on edukalt läbinud erialase õppekava ning osalenud lisaks paralleelselt arvukates interdistsiplinaarsetes koostööprojektides. Ta on tegelenud nii tekstiili, mööblidisaini, arhitektuuri, tootearenduse, innovatiivsete materjaliuuringute kui palju muuga. Erinevad projektid on seejuures läbi viidud kindlakäeliselt, saavutades veenvaid tulemusi.

http://cargocollective.com/krisveinberg

Jaga sõpradega:

Postitas Piret Valk
Viimati muudetud

Tekstiilidisain