Marie Vinteri “Liftikõne”

2. juunil kell 16.00 esineb EKA lühikõnede Liftis MA lõpetaja Marie Vinter

Magistritöö “Restructuring silk. Alternative morphologies” juhendajad on Kärt Ojavee (PhD) ja Kairi Tammoja (MSc)

Eesti Kunstiakadeemia lõpetajate paremik esitleb oma uurimustöid huvilistele lühilugudena ehk nn liftikõnena. Lõputööd liftis toimub EKA lõputööde näituse TASE raames kell 16.00-19.00 Café Nobles Noblessneri sadamalinnakus, Peetri 12.

“Selline formaat on alguse saanud USA suurtes loovbüroodes või firmades, kus tihedas konkurentsis on ainus võimalus bossile oma ideed tutvustada paariminutilise liftisõidu jooksul, järelikult tuleb teha seda võimalikult kompaktselt ja selgelt, et asja iva jõuaks pärale. Nüüd on liftikõne populaarne formaat start-up või nn idufirmade seas ja tahame katsetada seda ka EKAs,” selgitab EKA teadus- ja arendusosakonna ettevõtlusnõustaja Kelli Turmann ja lisab:

“Eesti Kunstiakadeemias valminud lõputööd on erineva väljundiga ja käsitlevad erinevaid sotsiaalmajanduslikke probleeme. Kuna koolis toimuvad kaitsmised on väga pikad, siis enamus töödest koorunud avastused, ideed ja ettepanekud ei jõua soovitud huvigruppideni. Selleks sai loodud Lõputööd liftis sündmuse formaat, kus lõpetajal on võimalik 7 minuti jooksul oma sõnum avalikkuse ette viia.”

Kogu sündmust saab vaadata otseülekandes www.kultuur.err.ee portaalis.

https://www.facebook.com/events/1896489123907195/

http://marievinter.weebly.com/
Jaga sõpradega:

Postitas Piret Valk
Viimati muudetud

Tekstiilidisain