EKA disainiteaduskond kutsub taas osalema koostööprogrammis Laetus

Eesti Kunstiakadeemia disainiteaduskonna koostööprogramm “Laetus” alustab kolmandat hooaega ning kutsub taas osalema uuendusmeelseid ettevõtteid ja organisatsioone, kes soovivad tuua oma äri- ja arendustegevustesse uue põlvkonna disaini ja avatud innovatsiooni. 

Kandideerimine on avatud 30. aprillini ning programmi pääsenud ettevõtted avalikustatakse 27. mail. Programmi tegevused kestavad 2024. aasta augustist kuni 2025. aasta jaanuarini, mil toimub parimate koostööprojektide esitlus EKA Design Showcase galal.

Laetuse programm toob kokku EKA disainivaldkonna kursused ning ettevõtete ärilised väljakutsed, mis puudutavad nii kaugemale ulatuvat vaadet tulevikku kui olemasolevate toodete ja teenuste ümberdisainimist. Kõik kursused tegelevad kestlikkuse kui katusteemaga, lisaks on igal kursusel oma fookus, mis sobitatakse kandideeriva ettevõtte või organisatsiooni problemaatikaga. Vaata lähemalt: https://www.artun.ee/et/laetus/programmis-osalemine/

Programm toimib kui innovatsioonilabor, kus osalevad ettevõtted annavad oma väljakutseid kirjeldades sisendi ning EKA multidistsiplinaarsed üliõpilasmeeskonnad erinevate disainivaldkondade ekspertide juhtimisel asuvad neid lahendama. 

Programmis osalev ettevõte: 

  • osaleb tulevikku vaatavas, innovaatilises, kasutajakeskses ja disainipõhises probleemilahenduse protsessis; 
  • näeb ja kogeb uusimate inimkesksete disainimeetodite kasutamist oma organisatsiooni temaatikal; 
  • saab otsest kasu värskest ja dünaamilisest lähenemisest, mida disainitudengid organisatsiooni toovad.

Rohkem infot koostööprogrammi kohta: https://www.artun.ee/laetus/

Lisainfo:
Karin Kiigemägi
Ettevõtlussuhete- ja projektikoordinaator
Eesti Kunstiakadeemia
503 5096
karin.kiigemagi@artun.ee

Jaga sõpradega:

Postitas Andres Lõo
Viimati muudetud