Eelakadeemia portfoolio koostamise videoloengEelakadeemia juhendaja, graafiline disainer ja kunstnik Carl-Robert Kagge jagab videoloengus portfoolio koostamise soovitusi EKAsse sisseastujale. Räägitakse portfoolio koostamise põhimõtetest, formaatidest ja mitmesugustest võimalustest, kuidas esitleda oma töid EKA sisseastumiskomisjonile.

Portfoolio koostamise loeng on sissejuhatav tutvustus praktilisele Portfoolio eelakadeemia kursusele, mis on pühendatud oma digitaalse loovtööde mapi ehk portfoolio koostamise põhimõtete tutvustamisele ja praktilisele teostusele veenvaks tervikuks. Portfoolio eelakadeemia kursusele saab registreeruda siin.

Portfoolio eelakadeemia

  • 27. mai, laupäev kell 12–15
    Ülevaatlik loeng eritüübilistest portfooliotest: füüsiline mapp, kujundatud pdf, veebiportfoolio. Näited ja soovitused. Juhendab Carl-Robert Kagge.

    Näpunäiteid teoste pildistamiseks, teoste valimiseks portfooliosse, juhend etikettide koostamiseks. Juhendab Mart Vainre.
  • 3. juuni, laupäev kell 12–19.15
    Esitlus: Figma kujundusplatvormi tutvustamine. Praktika: kujundatud PDF või veebiportfoolio koostamine. Valminud portfooliote esitlemine ja tagasiside. Juhendavad Carl-Robert Kagge ja Mart Vainre.

Eelakadeemia on hea võimalus tutvuda looverialadega, valmistuda sisseastumiseks ja õppimiseks EKAs. Noori vanuses 16–26 juhendavad õppejõud, lõpukursuste tudengid ja iseseisvad professionaalid, kelle abiga tutvutakse õppega EKAs ning arendatakse erialaseid teadmisi ja oskusi.

Tutvu kogu Eelakadeemia programmiga siin!

Jaga sõpradega:

Postitas Avatud Akadeemia
Viimati muudetud