FIRST Wave näitus Vent Space galeriis

First WAVE näitus Vent Space projekti- ja galeriiruumis avatakse 5.ndal augustil 19:00

Heleliis Hõimu ja Severi Elias Rahikaineni duo-näitus “First Wave” avatakse 5.ndal augustil 19:00 Vent Space projekti- ja galeriiruumis. Tegu on kollektiivnäitusega, mis mängib gravitatsioonitult kujunenud vormide kujutletava tulemiga.

Pealtnäha on näituse vaade kombineeritud minimaalsete skulptuuride ja abstraktsete õlimaalidega. Gravitatsioonist sõltumine on justkui midagi iseenesestmõistetavat. Kuid mis saab kui gravitatsiooni seadustega mängida ja neid muuta vastavalt kunstniku tunnetusele? “First Wave” näituse idee katsetab antud küsimuse piirimail ning eksperimenteerib gravitatsiooni seaduste muutmisega luues eksperimentaalseid illusioone.

Severi Elias Rahikainen (1993) elab ja töötab Helsingis. Kunstnik õpib visuaalkultuuri, kureerimist ja kaasaaegset kunstni Aalto ülikooli magistratuuris.

Noor kunstnik töötab peamiselt skulptuuri ja installatsiooniga, mida saab paigutada kunsti ja disaini piirialale.

Heleliis Hõim (1987) elab ja töötab Tallinnas. Maalikunstnik, skulptor ja installatsioonikunstnik on varem lõpetanud Cardiff Kunsti- ja disainikooli graafilise disaini osakonna ja hetkel õpib Eesti Kunstiakadeemias kaasaaegset kunsti.

Näitus on avatud 05.08-18.08, kolmapäevast pühapäevani 12:00-19:00.

Jaga sõpradega:

Postitas Vent Space Projektiruum
Viimati muudetud