Ilmunud on Veljo Kaasiku mälestusteraamat

Veljo Kaasik, Maal. Linnas. Tänaval. Majas

Olete oodatud arhitekt Veljo Kaasiku raamatu “Maal Linnas Tänaval Majas” esitlusele 22. juulil kell 12.00 Dirhami Kalakohvikusse, kus autoriga vestlevad Eik Hermann, Carl-Dag Lige, Margit Mutso ja Gregor Taul.

2023. aasta suvel tähistab eesti arhitekt, legendaarse Tallinna kooli liige ja Eesti Kunstiakadeemia emeriitprofessor Veljo Kaasik oma 85. juubelit. Veel 2023. a. kevadsemestril kunstiakadeemia tudengeid juhendanud Kaasikul on selja taga mitmekülgne elutee õppejõu ja arhitektina. Käesolevas raamatu fookuses ei ole küll akadeemiline elu ega päevatöö arhitektina, kuid lugejale avaneb siiski ühe mõtliku vaatleja ja oma põlvkonna soliidse esindaja urbanistlik pilk asjade käigule.

Raamatu toimetas sisearhitektuuri osakonna lektor Gregor Taul, keeletoimetas Leelo Laurits ning kujundas Stuudio Stuudio. Raamatu väljaandjaks on Veljo Kaasik ja EKA arhitektuuriteaduskond, toetajaks Eesti Kultuurkapital. Esitlusel on raamat müügil soodushinnaga.

Esitlusele sõidab 30-kohaline buss, mis väljub Tallinnast EKA eest (Põhja pst 7) kell 10.00 ja jõuab tagasi linna orienteeruvalt 17.00.
Oma tulekust ning soovist tulla Dirhamisse EKA tellitud bussiga palume teada anda 18. juuliks SIIN

Jaga sõpradega:

Postitas Gregor Taul
Viimati muudetud