Ilmus sisearhitektuuri osakonna 2022. a. projekte tutvustav väljaanne

EKA Sisearhitektuur 2022 ajaleht

Sisearhitektuuri osakond on traditsiooniliselt välja andnud tudengiprojekte tutvustavaid aastaraamatuid. Kui varasemad väljaanded olid raamatu formaadis ning on tänaseks leitavad raamatukogust, siis viimasel kolmel aastal oleme oma tegemised koondanud ajalehe formaati. Ajalehed on füüsilisel kujul saadaval osakonnas (Põhja pst 7, ruum D409) ning ligipääsetavad ka virtuaalselt EKA Issuu lehel. 2022 ajalehe leiab siit.

2022. aasta ajaleht tutvustab 48 leheküljel 14 erinevat BA kursust ja projekti ning kuute magistristuudiot. Lähemalt võetakse vaatluse alla tudengite bakalaureuse- ja magistritööd. Lisaks juhendajatele jagavad oma arvamust õppetöö kohta ka vilistlased.

Ajalehe koostasid ja toimetasid Jüri Kermik, Maria Helena Luiga, Laura Movits, Triin Männik, Annamari Nael, Gregor Taul ja Tüüne-Kristin Vaikla. Fotode autoriteks on Martin Siplane, Anna Aurelia Minev, Heiko Kruusi, Siim Lõvi ja tööde autorid. Trükise kujundas Jaan Evart. EKA sisearhitektuuri osakonna aastaraamatute väljaandmist toetab Eesti Kultuurkapital.

 

 

Jaga sõpradega:

Postitas Gregor Taul
Viimati muudetud