Liitu praktilise STARTERcreative ideede arendusprogrammiga (2EAP), mis algab 19.09

Hea tudeng!

3 kuuline ja ingliskeelne loomeettevõtluse ideede arendusprogramm STARTERcreative algab taas. Registreerimine vajalik, tunnistus on väärt 2 EAPd.

Viie ülikooli ühises õppeprogrammis aitame leida su meeskonna ideele hea ärimudeli ning teeme selgeks kõik ettevõtluse põhioskused (äriarendus, tootearendus, teenusedisain, turundus, ärimudeli loomine, müük, pitching jt teised teemad). Seda kõike Eesti tippmentorite abiga. Registreerida saad ka üksi, sest esimeses loengus moodustatakse meeskonnad.

Programm toimub õhtuti ja algab juba 19. septembril. Osalemine on tasuta ja ei eelda eelteadmisi ettevõtlusest. Tutvu programmiga ja registreeri end juba täna: www.starteridea.ee

Koolitused ja üritused toimuvad erinevates ülikoolides kesklinna piirkonnas ning algavad kell 17:00 (kestus 2,5 tundi). Kõik tegevused-arendused tehakse töötubade formaadis ja kohapeal, mis tähendab, et lisakohustusi ülesannete osas ei teki. Programmi lõpetanutele tõend või diplom ning võimalus võita ka rahalisi auhindu.

Programmi kava leiad: http://starteridea.ee/STARTERcreative/

Kontakt:

Kelli Turmann, kelli.turmann@artun.ee, 6267345

Tule astu läbi Estonia pst 7 ruum 512.

STARTERcreative on osa ettevõtlikkuse ja ettevõtlusõppe parendamine kõigil haridustasemetel programmist Edu ja Tegu (http://ettevotlusope.edu.ee) ja on rahastatud EL sotsiaalfondist.