Nimi Roll E-post / Telefon

Tugiüksused

Galerii

term_id_556
Kaisa Maasik Galerii term_id_556Galerist eka.galerii@artun.ee
+372 5396 2524

Haldusosakond ja töökojad

term_id_41
Kaido Kruusamets Haldusosakond ja töökojad term_id_41Haldusjuht ja töökojad kaido.kruusamets@artun.ee
5152682
Avo Tragel Haldusosakond ja töökojad term_id_41Puidu- ja maketitöökoja juhataja avo.tragel@artun.ee
611 7655
5027282
Madis Kaasik Haldusosakond ja töökojad term_id_41Prototüüpimise labori juhataja madis.kaasik@artun.ee
626 7350
Rita Kerna Haldusosakond ja töökojad term_id_41Valvur rita.kerna@artun.ee
6267341
Margus Ilves Haldusosakond ja töökojad term_id_41Oskustööline margus.ilves@artun.ee
Töökojad ja meistrid Haldusosakond ja töökojad term_id_41
Priit Kõiv Haldusosakond ja töökojad term_id_41Puidu- ja maketitöökoja meister priit.koiv@artun.ee
Eelike Virve Haldusosakond ja töökojad term_id_41Kangatrüki stuudio juhataja eelike.virve@artun.ee
626 7316
Tatjana Muravskaja-Loginova Haldusosakond ja töökojad term_id_41Digitaalse printimise töökoja juhataja tanja.muravskaja@artun.ee
Madis Kurss Haldusosakond ja töökojad term_id_41Foto- ja videostuudio juhataja madis.kurss@artun.ee
Taavi Teevet Haldusosakond ja töökojad term_id_41Metallitöökodade juhataja taavi.teevet@artun.ee
56947532
Juulia Aleksandra Mikson Haldusosakond ja töökojad term_id_41Kangatrüki stuudio meister juulia.mikson@artun.ee
626 7316
Anneli Kruusberg Haldusosakond ja töökojad term_id_41Õmblustöökoja juhataja anneli.kruusberg@artun.ee
626 7318
Oliver Kanniste Haldusosakond ja töökojad term_id_41Puidu- ja maketitöökoja meister oliver.kanniste@artun.ee
Rait Lõhmus Haldusosakond ja töökojad term_id_41Klaasitöökoja juhataja rait.lohmus@artun.ee
Viive Värava Haldusosakond ja töökojad term_id_41Valvur viive.varava@artun.ee
626 7341
Annely Prohorenko Haldusosakond ja töökojad term_id_41Administraator annely.prohorenko@artun.ee
+3726267301
Merle Visak Haldusosakond ja töökojad term_id_41Aksessuaari- ja köitestuudio meister merle.visak@artun.ee
Eda Pauliine Vahur Haldusosakond ja töökojad term_id_41Valvur eda.vahur@artun.ee
Henry Rikk Haldusosakond ja töökojad term_id_41VR labori juhataja henry.rikk@artun.ee
Mirjam Varik Haldusosakond ja töökojad term_id_41Graafika töökoja meister mirjam.varik@artun.ee
Viika Aab Haldusosakond ja töökojad term_id_41Haldusspetsialist viika.aab@artun.ee
Hristina Sergejeva Haldusosakond ja töökojad term_id_41Skulptuuri ja installatsiooni stuudio meister hristina.sergejeva@artun.ee
Mart Saarepuu Haldusosakond ja töökojad term_id_41Oskustööline mart.saarepuu@artun.ee
Mait Saaver Haldusosakond ja töökojad term_id_41Majahoidja mait.saaver@artun.ee
6631672
Imbi Armas Haldusosakond ja töökojad term_id_41Silmus- ja kangakudumise stuudio juhataja imbi.armas@artun.ee
626 7316
Risto Tali Haldusosakond ja töökojad term_id_41Metallitöökoja meister risto.tali@artun.ee
53420892
Marko Odar Haldusosakond ja töökojad term_id_41Skulptuuri ja installatsiooni stuudio juhataja marko.odar@artun.ee
Vladimir Palujõe Haldusosakond ja töökojad term_id_41Valvur 626 7341
Vaike Keinast Haldusosakond ja töökojad term_id_41Tamse õppebaasi majahoidja 528 3911
5283911
Igor Kostõgov Haldusosakond ja töökojad term_id_41Valvur 6267341

IT osakond

term_id_48
Robert Luig IT osakond term_id_48IT spetsialist robert.luig@artun.ee
6267339
Gregor Taaniel Kornav IT osakond term_id_48IT-spetsialist gregor.kornav@artun.ee
611 9015
Marko Metsoja IT osakond term_id_48IT arendusjuht marko.metsoja@artun.ee
Kenet Pindmaa IT osakond term_id_48IT osakonna juhataja kenet.pindmaa@artun.ee

Kirjastus

term_id_4783
Neeme Lopp Kirjastus term_id_4783Kirjastaja, KVI külalisteadur neeme.lopp@artun.ee
502 9286

Kommunikatsiooniosakond

term_id_3896
Maarja Pabut Kommunikatsiooniosakond term_id_3896Turundusspetsialist maarja.pabut@artun.ee
Andres Lõo Kommunikatsiooniosakond term_id_3896Kommunikatsioonispetsialist andres.loo@artun.ee
6267111
Pärtel Eelmere Kommunikatsiooniosakond term_id_3896Graafiline disainer partel.eelmere@artun.ee

Muuseum

term_id_6507
Reeli Kõiv Muuseum term_id_6507EKA muuseumi juhataja reeli.koiv@artun.ee
55600433
Anna Birgitta Erikson Muuseum term_id_6507Muuseumi koguhoidja annabirgitta.erikson@artun.ee

Narva kunstiresidentuur

term_id_4603
Johanna Rannula Narva kunstiresidentuur term_id_4603Narva Kunstiresidentuuri juhataja johanna.rannula@artun.ee
+37256150154

Õppeosakond

term_id_46
Kaia-Leena Pino Õppeosakond term_id_46Psühholoog-karjäärinõustaja / erivajadustega tudengite nõustaja kaialeena.pino@artun.ee
Katrin Sütt Õppeosakond term_id_46Disainiteaduskonna õppespetsialist (Klaas, keraamika, ehe ja sepis BA / Moe-, tekstiili- ja aksessuaaridisain BA / Disain ja rakenduskunst MA / Taidestuudium MA) katrin.sytt@artun.ee
6267 348
Põhja puiestee 7, ruum D407
Kaja Toomla Õppeosakond term_id_46Digiõppe disainer kaja.toomla@artun.ee
Kärt Viljalo Õppeosakond term_id_46Disainiteaduskonna õppespetsialist (Graafiline disain BA ja MA / Tööstus- ja digitootedisain BA / Disaini ja tehnoloogia tulevik MA / Interaktsioonidisain MA / Ringdisain MA /Sotsiaalne disain MA / Teenusedisaini strateegiad ja innovatsioon MA / Tootedisain MA) kart.viljalo@artun.ee
6267 375
Põhja puiestee 7, ruum D407
Maarja Bachmann Õppeosakond term_id_46Vabade kunstide teaduskonna õppespetsialist (Animatsioon BA / Fotograafia BA / Kunst BA / Stsenograafia BA ja MA) maarja.bachmann@artun.ee
6164 213
Põhja pst 7, ruum D206
Marie-Katharine Maksim Õppeosakond term_id_46Arhitektuuriteaduskonna õppespetsialist (Arhitektuur ja linnaplaneerimine / Sisearhitektuur BA ja MA / Urbanistika MA) marie-katharine.maksim@artun.ee
642 0070
Põhja puiestee 7, ruum D408
Kaija Põder Õppeosakond term_id_46Õppespetsialist (rahvusvaheliste õppekavade vastuvõtt / üldteooria- ja vabaainete õppetöö korraldamine / õppimis- ja õppesoorituste tõendid) kaija.poder@artun.ee
Põhja puiestee 7, ruum D206
Elika Kiilo-Kulpsoo Õppeosakond term_id_46Disainiteaduskonna õppespetsialist (BA õppekavade disaini baasõppe ja valikainete moodul / teaduskonna valikained ja ülemajalised vabaained) ja vabade kunstide teaduskonna õppespetsialist (Animatsioon MA / Kaasaegne kunst MA) elika.kiilo@artun.ee
Elisabeth Kuusik Õppeosakond term_id_46Õppeosakonna juhataja elisabeth.kuusik@artun.ee
Põhja puiestee 7, ruum D206
Helen Jürgens Õppeosakond term_id_46Peaspetsialist helen.jyrgens@artun.ee
6267 305
Põhja puiestee 7, ruum D206
Pille Teppan Õppeosakond term_id_46Kunstikultuuri teaduskonna õppespetsialist (Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria MA / Kunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud BA ja MA / Kunstiõpetaja MA / Muinsuskaitse ja konserveerimine BA ja MA) pille.teppan@artun.ee
611 7653
Põhja puiestee 7, ruum D307
Riina Laaneveer Õppeosakond term_id_46Peaspetsialist riina.laaneveer@artun.ee
6267 371
Põhja puiestee 7, ruum D206

Personaliosakond

term_id_511
Dagmar Raide Personaliosakond term_id_511Personali­osa­konna juhataja dagmar.raide@artun.ee
626 7306
Marika Kopõlova Personaliosakond term_id_511Personalispetsialist marika.kopolova@artun.ee
626 7306
Karin Oolu Personaliosakond term_id_511Dokumendihalduse spetsialist karin.oolu@artun.ee
626 7100
+372 5511242
Sirli Aavik Personaliosakond term_id_511Arhivaar sirli.aavik@artun.ee
6117657
Cätly Heinpõld Personaliosakond term_id_511Personalispetsialist catly.heinpold@artun.ee
6267 306

Psühholoog

term_id_561
Kaia-Leena Pino Psühholoog term_id_561Psühholoog-karjäärinõustaja / erivajadustega tudengite nõustaja kaialeena.pino@artun.ee

Raamatukogu

term_id_50
Mait Väljas Raamatukogu term_id_50Raamatukogu juhataja mait.valjas@artun.ee
6267 340
Marju Vahter Raamatukogu term_id_50Peaspetsialist marju.vahter@artun.ee
6267362
Tiina Gross Raamatukogu term_id_50Bibliograaf tiina.gross@artun.ee
6267367
Ruth Petersoo Raamatukogu term_id_50Bibliograaf ruth.petersoo@artun.ee
6267367
Lea Torjus Raamatukogu term_id_50Raamatukoguhoidja lea.torjus@artun.ee
6267334
Svetlana Elberg Raamatukogu term_id_50Raamatukoguhoidja svetlana.elberg@artun.ee
6267334

Rahandusosakond

term_id_43
Aivi Laurik Rahandusosakond term_id_43Pearaamatupidaja aivi.laurik@artun.ee
626 7365
Mailika Suurpere Rahandusosakond term_id_43Projektide raamatupidaja mailika.suurpere@artun.ee
Katrin Kõluvere Rahandusosakond term_id_43Raamatupidaja - palgaarvestaja katrin.koluvere@artun.ee
Rahandusosakonna üldaadress Rahandusosakond term_id_43 rahandus@artun.ee
Tiia Pley Rahandusosakond term_id_43Finantsanalüütik tiia.pley@artun.ee
+372 626 7102
Hedi Tõnisson Rahandusosakond term_id_43Vanemraamatupidaja hedi.tonisson@artun.ee
6267310
Kelly Nurk Rahandusosakond term_id_43Raamatupidaja kelly.nurk@artun.ee
6267 112

Rektoraadi büroo

term_id_8018
Bert Blös Rektoraadi büroo term_id_8018Andmekaitsespetsialist / teenusepakkuja andmekaitse@artun.ee
+372 53 794 636
Anne-Riin Kütt Rektoraadi büroo term_id_8018Jurist / teenusepakkuja anne-riin.kytt@artun.ee
Angelina Valk Rektoraadi büroo term_id_8018Rektoraadi abi angelina.valk@artun.ee
6267313
Kristiina Krabi-Klanberg Rektoraadi büroo term_id_8018Kvaliteedi- ja arendusjuht kristiina.krabi@artun.ee
Sven Idarand Rektoraadi büroo term_id_8018Transform4Europe ühenduse peasekretär, teadus- ja arendusosakonna projektijuht sven.idarand@artun.ee
6267110
Johanna Vahtra Rektoraadi büroo term_id_8018Keskkonnaspetsialist johanna.vahtra@artun.ee

Rektoraat

term_id_40
Mart Kalm Rektoraat term_id_40Rektor, professor mart.kalm@artun.ee
626 7300
Kirke Kangro Rektoraat term_id_40Vabade kunstide teaduskonna dekaan kirke.kangro@artun.ee
6726586
Ruth-Helene Melioranski Rektoraat term_id_40Disainiteaduskonna dekaan ruth.melioranski@artun.ee
Anu Allas Rektoraat term_id_40Teadusprorektor, doktorikooli juhataja anu.allas@artun.ee
55681908
Anne Pikkov Rektoraat term_id_40Õppeprorektor, külalisprofessor anne.pikkov@artun.ee
626 7302
Andres Tammsaar Rektoraat term_id_40Haldus- ja finantsdirektor andres.tammsaar@artun.ee
626 7390
Hilkka Hiiop Rektoraat term_id_40Professor, Kunstikultuuri teaduskonna dekaan hilkka.hiiop@artun.ee
6117654
56577980
Sille Pihlak Rektoraat term_id_40Arhitektuuriteaduskonna dekaan sille.pihlak@artun.ee
ruum D409

Teadus- ja arendusosakond

term_id_58
Irene Hütsi Teadus- ja arendusosakond term_id_58Koordinaator irene.hutsi@artun.ee
53 068 909
Helen Haab Teadus- ja arendusosakond term_id_58Projektide finantskoordinaator helen.haab@artun.ee
Anna Lohmatova Teadus- ja arendusosakond term_id_58DiMa projektijuht anna.lohmatova@artun.ee
Sven Idarand Teadus- ja arendusosakond term_id_58Transform4Europe ühenduse peasekretär, teadus- ja arendusosakonna projektijuht sven.idarand@artun.ee
6267110
Pille Epner Teadus- ja arendusosakond term_id_58Juhtivspetsialist pille.epner@artun.ee
5554 2824

Üli­õpilas­esindus

term_id_90
Samuel Eff Markkus Savimägi Üli­õpilas­esindus term_id_90EKA Üliõpilasesinduse liige, arhitektuur ja linnaplaneerimine BA samuel.savimagi@artun.ee
+372 509 6928
Kristi Laanemäe Üli­õpilas­esindus term_id_90EKA Üliõpilasesinduse president, digitootedisain BA kristi.laanemae@artun.ee
+372 5300 1260
Katrin-Maria Terras Üli­õpilas­esindus term_id_90EKA Üliõpilasesinduse asepresident, sotsiaal- ja haridustoimkond, ehte-ja sepakunst MA katrin-maria.terras@artun.ee
+372 5303 0749
Kail Timusk Üli­õpilas­esindus term_id_90EKA Üliõpilasesinduse liige kail.timusk@artun.ee
Kristin Silm Üli­õpilas­esindus term_id_90EKA Üliõpilasesinduse liige kristin.silm@artun.ee
Elise Lissel Pähkel Üli­õpilas­esindus term_id_90EKA Üliõpilasesinduse liige elise.pahkel@artun.ee
Üliõpilasesindus Üli­õpilas­esindus term_id_90Eesti Kunstiakadeemia Üliõpilasesindus yesindus@artun.ee

Välissuhete osakond

term_id_47
Sandra Mell Välissuhete osakond term_id_47Osakonnajuhataja, välissuhete juht sandra.mell@artun.ee
6267 369
Marilyn Riisimäe Välissuhete osakond term_id_47Spetsialist marilyn.riisimae@artun.ee
6267 388
Janne Kukk Välissuhete osakond term_id_47Andmespetsialist janne.kukk@artun.ee
6267388
Hanna-Britt Augasmägi Välissuhete osakond term_id_47Assistent hanna-britt.augasmagi@artun.ee

Arhitektuuri­teaduskond

term_id_53
Andres Ojari Arhitektuuri­teaduskond term_id_53Professor, Arhitektuuri ja linnaplaneerimise osakonna ning õppekava juht, erialastuudio juhendaja andres.ojari@artun.ee
6420071, 5059350
ruum D409
Tiina Tammet Arhitektuuri­teaduskond term_id_53Teadus- ja arendustegevuse koordinaator tiina.tammet@artun.ee
Anna Tommingas Arhitektuuri­teaduskond term_id_53Projektijuht / "Uuendusliku puitarhitektuuri uurimiskeskus" anna.tommingas@artun.ee
Marie-Katharine Maksim Arhitektuuri­teaduskond term_id_53Arhitektuuriteaduskonna õppespetsialist (Arhitektuur ja linnaplaneerimine / Sisearhitektuur BA ja MA / Urbanistika MA) marie-katharine.maksim@artun.ee
642 0070
Põhja puiestee 7, ruum D408
Carl-Dag Lige Arhitektuuri­teaduskond term_id_53Doktorant-nooremteadur carl-dag.lige@artun.ee
Karina Vabson Arhitektuuri­teaduskond term_id_53Doktorant-nooremteadur karina.vabson@artun.ee
Henry Rikk Arhitektuuri­teaduskond term_id_53VR labori juhataja henry.rikk@artun.ee
Renee Puusepp Arhitektuuri­teaduskond term_id_53Vanemteadur, Tehasemaja vertikaalstuudio juhendaja renee.puusepp@artun.ee
Sille Pihlak Arhitektuuri­teaduskond term_id_53Arhitektuuriteaduskonna dekaan sille.pihlak@artun.ee
ruum D409
Siim Tuksam Arhitektuuri­teaduskond term_id_53Teadur, dotsent, erialastuudio juhendaja, arhitekuuri ja linnaplaneerimise doktoriõppekava juht siim.tuksam@artun.ee

Arhitektuur ja linnaplaneerimine

term_id_10
Andres Ojari Arhitektuur ja linnaplaneerimine term_id_10Professor, Arhitektuuri ja linnaplaneerimise osakonna ning õppekava juht, erialastuudio juhendaja andres.ojari@artun.ee
6420071, 5059350
ruum D409
Liis Mõttus Arhitektuur ja linnaplaneerimine term_id_10Õppeassistent Arhitektuuri ja linnaplaneerimise ning urbanistika osakond liis.mottus@artun.ee
ruum D408 9-17 E-N, R distantsilt
+372642 0070
Kaija-Luisa Kurik Arhitektuur ja linnaplaneerimine term_id_10Külalisdotsent kaija-luisa.kurik@artun.ee
+ 372 53421638
Elina Liiva Arhitektuur ja linnaplaneerimine term_id_10Nooremteadur elina.liiva@artun.ee
Helena Rummo Arhitektuur ja linnaplaneerimine term_id_10Nooremteadur helena.rummo@artun.ee
Marie-Katharine Maksim Arhitektuur ja linnaplaneerimine term_id_10Arhitektuuriteaduskonna õppespetsialist (Arhitektuur ja linnaplaneerimine / Sisearhitektuur BA ja MA / Urbanistika MA) marie-katharine.maksim@artun.ee
642 0070
Põhja puiestee 7, ruum D408
Sean Thomas Tyler Arhitektuur ja linnaplaneerimine term_id_10Külalislektor sean.tyler@artun.ee
Andra Aaloe Arhitektuur ja linnaplaneerimine term_id_10Külalislektor andra.aaloe@artun.ee
Renee Puusepp Arhitektuur ja linnaplaneerimine term_id_10Vanemteadur, Tehasemaja vertikaalstuudio juhendaja renee.puusepp@artun.ee
Toomas Tammis Arhitektuur ja linnaplaneerimine term_id_10Professor, mahulise arhitektuuri õppetooli juhataja, magistristuudio juhendaja toomas.tammis@artun.ee
+3726420071
Andres Alver Arhitektuur ja linnaplaneerimine term_id_10Professor, linnaehituse õppetooli juhataja, magistri- ja erialastuudio juhendaja andres.alver@ata.ee
Martin Melioranski Arhitektuur ja linnaplaneerimine term_id_103D labori juhataja; Magistritöö juhendaja; Õppejõud; Kaasaegsed Arhitektuuritekstid; 3DL Stuudium: Vormiõpetus martin.melioranski@artun.ee
Katrin Koov Arhitektuur ja linnaplaneerimine term_id_10Lektor: maastikuarhitektuur, magistristuudio juhendaja katrin.koov@artun.ee
Sille Pihlak Arhitektuur ja linnaplaneerimine term_id_10Arhitektuuriteaduskonna dekaan sille.pihlak@artun.ee
ruum D409
Siim Tuksam Arhitektuur ja linnaplaneerimine term_id_10Teadur, dotsent, erialastuudio juhendaja, arhitekuuri ja linnaplaneerimise doktoriõppekava juht siim.tuksam@artun.ee

Sisearhitektuur

term_id_26
Jüri Kermik Sisearhitektuur term_id_26Professor, sisearhitektuuri osakonna juhataja ja BA õppekava juht jyri.kermik@artun.ee
Gregor Taul Sisearhitektuur term_id_26Lektor, sisearhitektuuri osakonna MA õppekava juht gregor.taul@artun.ee
Annamari Nael Sisearhitektuur term_id_26Õppeassistent-projektide koordinaator annamari.nael@artun.ee
Mariann Drell Sisearhitektuur term_id_26Külalislektor mariann.drell@artun.ee

Urbanistika

term_id_21
Maroš Krivy Urbanistika term_id_21Professor maros.krivy@artun.ee
642 0071

Avatud akadeemia

term_id_56
Elise Jagomägi Avatud akadeemia term_id_56Avatud Akadeemia juhataja elise.jagomagi@artun.ee
Mart Vainre Avatud akadeemia term_id_56Eelakadeemia programmijuht mart.vainre@artun.ee
Kirke Treiberg Avatud akadeemia term_id_56Avatud Akadeemia õppespetsialist kirke.treiberg@artun.ee
Irena Laasma Avatud akadeemia term_id_56Avatud Akadeemia finantskoordinaator irena.laasma@artun.ee
Pirje Kõvatomas Avatud akadeemia term_id_56Avatud Akadeemia programmijuht pirje.kovatomas@artun.ee

Disaini­­teaduskond

term_id_54
Ruth-Helene Melioranski Disaini­­teaduskond term_id_54Disainiteaduskonna dekaan ruth.melioranski@artun.ee
Reet Aus Disaini­­teaduskond term_id_54Vanemteadur reet.aus@artun.ee
Katrin Sütt Disaini­­teaduskond term_id_54Disainiteaduskonna õppespetsialist (Klaas, keraamika, ehe ja sepis BA / Moe-, tekstiili- ja aksessuaaridisain BA / Disain ja rakenduskunst MA / Taidestuudium MA) katrin.sytt@artun.ee
6267 348
Põhja puiestee 7, ruum D407
Maarja Valk-Falk Disaini­­teaduskond term_id_54Ruumikujunduse erialajuht, lektor maarja.valk-falk@artun.ee
+372 626 7103
Maili Oglas Disaini­­teaduskond term_id_54Finantskoordinaator maili.oglas@artun.ee
6267 101
Ionel Lehari Disaini­­teaduskond term_id_54Visuaalse kommunikatsiooni erialajuht, dotsent ionel.lehari@artun.ee
+372 626 7103
Taavi Hallimäe Disaini­­teaduskond term_id_54Külalislektor taavi.hallimae@artun.ee
Eva Liisa Kubinyi Disaini­­teaduskond term_id_54Nooremteadur eva.kubinyi@artun.ee
Kärt Viljalo Disaini­­teaduskond term_id_54Disainiteaduskonna õppespetsialist (Graafiline disain BA ja MA / Tööstus- ja digitootedisain BA / Disaini ja tehnoloogia tulevik MA / Interaktsioonidisain MA / Ringdisain MA /Sotsiaalne disain MA / Teenusedisaini strateegiad ja innovatsioon MA / Tootedisain MA) kart.viljalo@artun.ee
6267 375
Põhja puiestee 7, ruum D407
Karin Kiigemägi Disaini­­teaduskond term_id_54Ettevõtlussuhete ja projektikoordinaator karin.kiigemagi@artun.ee
Jaana Päeva Disaini­­teaduskond term_id_54Kunsti ja disaini eriala doktoriõppekava juht, teadur jaana.paeva@artun.ee
Hedi Meigas Disaini­­teaduskond term_id_54Disainiteaduskonna projektijuht hedi.meigas@artun.ee
Arife Dila Demir Disaini­­teaduskond term_id_54Nooremteadur arife.demir@artun.ee
Karolina Lehtma Disaini­­teaduskond term_id_54MA õppekavade koordinaator karolina.lehtma@artun.ee
Kätlin Leokin Disaini­­teaduskond term_id_54Üldõppe koordinaator katlin.leokin@artun.ee
Aman Asif Disaini­­teaduskond term_id_54Doktorant-nooremteadur aman.asif@artun.ee
Jörn Frenzel Disaini­­teaduskond term_id_54Teenusedisaini professor jorn.frenzel@artun.ee
Aivar Lätt Disaini­­teaduskond term_id_54Moedisaini korralduse külalislektor aivar.latt@artun.ee
Kerstin Raidma Disaini­­teaduskond term_id_54Visuaalse kommunikatsiooni eriala külalislektor kerstin.raidma@artun.ee
Elika Kiilo-Kulpsoo Disaini­­teaduskond term_id_54Disainiteaduskonna õppespetsialist (BA õppekavade disaini baasõppe ja valikainete moodul / teaduskonna valikained ja ülemajalised vabaained) ja vabade kunstide teaduskonna õppespetsialist (Animatsioon MA / Kaasaegne kunst MA) elika.kiilo@artun.ee
Kadri Liis Rääk Disaini­­teaduskond term_id_54Nooremteadur kadriliis.raak@artun.ee
Agur Kruusing Disaini­­teaduskond term_id_54Õpetaja, arvutistuudio juhataja agur.kruusing@artun.ee
Martin Pärn Disaini­­teaduskond term_id_54EKA ja TTÜ ühismagistriõppekava Design & Technology Futures juht martin.parn@ttu.ee
Ülle Marks Disaini­­teaduskond term_id_54Õpetaja, joonistamisstuudio juhataja ylle.marks@artun.ee
Kadri Kangilaski Disaini­­teaduskond term_id_54Õpetaja, maalistuudio juhataja kadri.kangilaski@artun.ee
Daniel Kotsjuba Disaini­­teaduskond term_id_54Külalisdotsent, MA Sotsiaalse disaini õppekava juht daniel.kotsjuba@artun.ee

Aksessuaari- ja köitedisain

term_id_14
Sirle Rohusaar Aksessuaari- ja köitedisain term_id_14Osakonnajuhataja kohusetäitja, külalislektor, aksessuaaristuudio meister sirle.rohusaar@artun.ee
626 7317
Stella Runnel Aksessuaari- ja köitedisain term_id_14Dotsent, aksessuaari ja köite osakonna juhataja stella.runnel@artun.ee
626 7317
Kristiina Nurk Aksessuaari- ja köitedisain term_id_14Koordinaator kristiina.nurk@artun.ee
626 7317
Eve Kaaret Aksessuaari- ja köitedisain term_id_14Aksessuaari- ja köitestuudio juhataja, külalislektor eve.kaaret@artun.ee
626 7317
Marta Põldma (Konovalov) Aksessuaari- ja köitedisain term_id_14Lektor, MA Ringdisain õppekava juht marta.konovalov@artun.ee
626 7317

Design and Technology Futures

term_id_16
Peter McGrory Design and Technology Futures term_id_16külalisprofessor
Janno Nõu Design and Technology Futures term_id_16engineer/designer janno.nou@ttu.ee
Martin Pärn Design and Technology Futures term_id_16EKA ja TTÜ ühismagistriõppekava Design & Technology Futures juht martin.parn@ttu.ee

Disain ja innovatsioon

term_id_4659
Sigrid Pavel Disain ja innovatsioon term_id_4659Õppekoordinaator sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Marion Laev Disain ja innovatsioon term_id_4659Külalislektor, Moedisaini korralduse erialajuht marion.laev@artun.ee
+372 626 7103
Ionel Lehari Disain ja innovatsioon term_id_4659Visuaalse kommunikatsiooni erialajuht, dotsent ionel.lehari@artun.ee
+372 626 7103
Piret-Klea Velleste Disain ja innovatsioon term_id_4659Finants- ja projektide koordinaator piret.velleste@artun.ee
Kerstin Raidma Disain ja innovatsioon term_id_4659Visuaalse kommunikatsiooni eriala külalislektor kerstin.raidma@artun.ee
Maarja Valk-Falk Disain ja innovatsioon term_id_4659Ruumikujunduse erialajuht, lektor maarja.valk-falk@artun.ee
+372 626 7103
Elina Steinpilm Disain ja innovatsioon term_id_4659Ruumikujunduse eriala lektor elina.steinpilm@artun.ee
Aivar Lätt Disain ja innovatsioon term_id_4659Moedisaini korralduse külalislektor aivar.latt@artun.ee
Raido-Riho Laasi (vabal semestril) Disain ja innovatsioon term_id_4659Disaini ja innovatsiooni osakonna ja õppekava juht, dotsent Toote- ja keskkonnadisaini erialajuht raido.laasi@artun.ee
+372 626 7103

Disain ja rakenduskunst

term_id_4462
Piret Puppart Disain ja rakenduskunst term_id_4462Professor, osakonnajuhataja piret.puppart@artun.ee
626 7318
Urmas Puhkan Disain ja rakenduskunst term_id_4462Dotsent urmas.puhkan@artun.ee
6267308
56646873

Disaini uurimisrühm

term_id_6357

Ehte- ja sepakunst

term_id_22
Piret Hirv Ehte- ja sepakunst term_id_22Osakonnajuhataja, dotsent piret.hirv@artun.ee
6267315
5205129
Taavi Teevet Ehte- ja sepakunst term_id_22Metallitöökodade juhataja taavi.teevet@artun.ee
56947532
Nils Hint Ehte- ja sepakunst term_id_22Dotsent nils.hint@artun.ee
626 7315
Urmas Lüüs Ehte- ja sepakunst term_id_22Lektor urmas.lyys@artun.ee
626 7315
Eve Margus Ehte- ja sepakunst term_id_22Lektor eve.margus@artun.ee
626 7315
514 4378
Risto Tali Ehte- ja sepakunst term_id_22Metallitöökoja meister risto.tali@artun.ee
53420892
Jens Clausen Ehte- ja sepakunst term_id_22Kullassepameister jens.clausen@artun.ee
6267315
Kristo Pachel Ehte- ja sepakunst term_id_22Kullassepameister kristo.pachel@artun.ee
6267315
5017288
Bruno Lillemets Ehte- ja sepakunst term_id_22Meister bruno.lillemets@artun.ee
6267315
5217923

Graafiline disain

term_id_17
Sean Yendrys Graafiline disain term_id_17MA õppekava juht, professor sean.yendrys@artun.ee
Kert Viiart Graafiline disain term_id_17Külalisdotsent kert.viiart@artun.ee
Maria Kesküla Graafiline disain term_id_17BA ja MA õppekavade koordinaator maria.keskula@artun.ee
Alexandra Margetic Graafiline disain term_id_17Külalislektor alexandra.margetic@artun.ee
Aaro Veiderpass Graafiline disain term_id_17Meister aaro.veiderpass@artun.ee
Ivar Sakk Graafiline disain term_id_17Dotsent ivar.sakk@artun.ee
+372 6267 323
+372 5092 372
Ott Kagovere Graafiline disain term_id_17Osakonna juht, professor ott.kagovere@artun.ee

Interaktsiooni­disain

term_id_4464
Nesli Hazal Oktay Interaktsiooni­disain term_id_4464Curriculum Developer and Visiting Lecturer nesli.akbulut@artun.ee
D406
Tanel Kärp Interaktsiooni­disain term_id_4464Dotsent, õppekava juht tanel.karp@artun.ee
+37256875058

Keraamika

term_id_12
Jaan August Viirand Keraamika term_id_12Keraamikatöökoja meister jaan.viirand@artun.ee
5113713
Lauri Kilusk Keraamika term_id_12Keraamikatöökoja juhataja lauri.kilusk@artun.ee
Kaja Altvee Keraamika term_id_12Osakonna juhataja, külalislektor kaja.altvee@artun.ee
+3726267308
Urmas Puhkan Keraamika term_id_12Dotsent urmas.puhkan@artun.ee
6267308
56646873
Ingrid Allik Keraamika term_id_12Dotsent ingrid.allik@artun.ee
626 7308
53875857
Kersti Laanmaa Keraamika term_id_12Koordinaator kersti.laanmaa@artun.ee
6267308
56483936
Anne Eelmere Keraamika term_id_12Keraamikatöökoja meister anne.eelmere@artun.ee
56610764

Klaas

term_id_18
Rait Lõhmus Klaas term_id_18Klaasitöökoja juhataja rait.lohmus@artun.ee
Andra Jõgis Klaas term_id_18Külalisdotsent, osakonna juhataja andra.jogis@artun.ee
626 7320
5549245
Kersti Laanmaa Klaas term_id_18Koordinaator kersti.laanmaa@artun.ee
6267308
56483936
Eve Koha Klaas term_id_18Klaasitöökoja meister eve.koha@artun.ee
626 7320

Moedisain

term_id_25
Piret Puppart Moedisain term_id_25Professor, osakonnajuhataja piret.puppart@artun.ee
626 7318
Anneli Kruusberg Moedisain term_id_25Õmblustöökoja juhataja anneli.kruusberg@artun.ee
626 7318
Anu Samarüütel-Long Moedisain term_id_25Külalisdotsent anu.samaryytel-long@artun.ee
626 7318
Anu Ojavee Moedisain term_id_25Lektor, koordinaator anu.ojavee@artun.ee
626 7318

Moedisaini korraldus

term_id_4515
Sigrid Pavel Moedisaini korraldus term_id_4515Õppekoordinaator sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Marion Laev Moedisaini korraldus term_id_4515Külalislektor, Moedisaini korralduse erialajuht marion.laev@artun.ee
+372 626 7103
Aivar Lätt Moedisaini korraldus term_id_4515Moedisaini korralduse külalislektor aivar.latt@artun.ee

Ringdisain

term_id_8831
Marta Põldma (Konovalov) Ringdisain term_id_8831Lektor, MA Ringdisain õppekava juht marta.konovalov@artun.ee
626 7317

Ruumikujundus

term_id_4519
Sigrid Pavel Ruumikujundus term_id_4519Õppekoordinaator sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Maarja Valk-Falk Ruumikujundus term_id_4519Ruumikujunduse erialajuht, lektor maarja.valk-falk@artun.ee
+372 626 7103
Elina Steinpilm Ruumikujundus term_id_4519Ruumikujunduse eriala lektor elina.steinpilm@artun.ee

Sotsiaalne disain

term_id_8829
Daniel Kotsjuba Sotsiaalne disain term_id_8829Külalisdotsent, MA Sotsiaalse disaini õppekava juht daniel.kotsjuba@artun.ee

Taidestuudium

term_id_8569
Juss Heinsalu Taidestuudium term_id_8569Dotsent, magistriõppekava „Taidestuudium“ juht juss.heinsalu@artun.ee

Tekstiilidisain

term_id_9
Kadi Kibbermann Tekstiilidisain term_id_9Koordinaator kadi.kibbermann@artun.ee
626 7316
ruum D504
Eelike Virve Tekstiilidisain term_id_9Kangatrüki stuudio juhataja eelike.virve@artun.ee
626 7316
Kärt Ojavee Tekstiilidisain term_id_9Külalisprofessor, MA õppekava Disain ja rakenduskunst tekstiili suuna juht kart.ojavee@artun.ee
Juulia Aleksandra Mikson Tekstiilidisain term_id_9Kangatrüki stuudio meister juulia.mikson@artun.ee
626 7316
Krista Leesi Tekstiilidisain term_id_9Dotsent, BMAT tekstiili suunajuht krista.leesi@artun.ee
626 7316
Kristi Kuusk Tekstiilidisain term_id_9Vanemteadur
Piret Valk Tekstiilidisain term_id_9Dotsent, osakonnajuhataja piret.valk@artun.ee
626 7316
56888850
Imbi Armas Tekstiilidisain term_id_9Silmus- ja kangakudumise stuudio juhataja imbi.armas@artun.ee
626 7316

Toote- ja keskkonnadisain

term_id_4517
Sigrid Pavel Toote- ja keskkonnadisain term_id_4517Õppekoordinaator sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Raido-Riho Laasi (vabal semestril) Toote- ja keskkonnadisain term_id_4517Disaini ja innovatsiooni osakonna ja õppekava juht, dotsent Toote- ja keskkonnadisaini erialajuht raido.laasi@artun.ee
+372 626 7103

Tootedisain

term_id_15
Maarja Mõtus Tootedisain term_id_15Dotsent, osakonnajuhataja, BA digitootedisaini õppekava juht maarja.motus@artun.ee
6267368
Maria Pukk Tootedisain term_id_15Külalisdotsent, BA tööstusdisaini õppekava juht maria.pukk@artun.ee
6267368
Argo Tamm Tootedisain term_id_15Külalisdotsent argo.tamm@artun.ee
6267368
Priit Kõiv Tootedisain term_id_15Puidu- ja maketitöökoja meister priit.koiv@artun.ee
Triin Jerlei Tootedisain term_id_15Külalisdotsent triin.jerlei@artun.ee
6267368
Mari Maiste Tootedisain term_id_15Tootedisaini osakonna koordinaator mari.maiste@artun.ee
Veiko Liis Tootedisain term_id_15Külalisdotsent veiko.liis@artun.ee
Heikki Zoova Tootedisain term_id_15Külalisdotsent heikki.zoova@artun.ee
6267368

Visuaalne kommunikatsioon

term_id_4513
Sigrid Pavel Visuaalne kommunikatsioon term_id_4513Õppekoordinaator sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Ionel Lehari Visuaalne kommunikatsioon term_id_4513Visuaalse kommunikatsiooni erialajuht, dotsent ionel.lehari@artun.ee
+372 626 7103
Kerstin Raidma Visuaalne kommunikatsioon term_id_4513Visuaalse kommunikatsiooni eriala külalislektor kerstin.raidma@artun.ee

Doktorikool

term_id_228
Irene Hütsi Doktorikool term_id_228Doktorikooli koordinaator irene.hutsi@artun.ee
53 068 909
Anneli Randla Doktorikool term_id_228Dotsent, vanemteadur, muinsuskaitse ja konserveerimise osakonna juhataja, muinsuskaitse ja konserveerimise doktoriõppekava juht anneli.randla@artun.ee
Kristina Jõekalda Doktorikool term_id_228Dotsent kristina.joekalda@artun.ee
Andres Kurg Doktorikool term_id_228Õppejõud, Arhitektuuriteooria ajalugu, kunstiteaduse ja visuaalkultuuri uuringute doktoriõppekava juht andres.kurg@artun.ee
Irene Hütsi Doktorikool term_id_228Koordinaator irene.hutsi@artun.ee
53 068 909
Anu Allas Doktorikool term_id_228Teadusprorektor, doktorikooli juhataja anu.allas@artun.ee
55681908
Jaana Päeva Doktorikool term_id_228Kunsti ja disaini eriala doktoriõppekava juht, teadur jaana.paeva@artun.ee
Siim Tuksam Doktorikool term_id_228Teadur, dotsent, erialastuudio juhendaja, arhitekuuri ja linnaplaneerimise doktoriõppekava juht siim.tuksam@artun.ee

Kunsti­kultuuri teaduskond

term_id_57
Hans Alla Kunsti­kultuuri teaduskond term_id_57Õppeassistent hans.alla@artun.ee
611 7653
Aljona Gineiko Kunsti­kultuuri teaduskond term_id_57Doktorant-nooremteadur aljona.gineiko@artun.ee
Ragne Soosalu Kunsti­kultuuri teaduskond term_id_57Doktorant-nooremteadur ragne.soosalu@artun.ee
Rahel Aerin Eslas Kunsti­kultuuri teaduskond term_id_57Doktorant-nooremteadur rahel.eslas@artun.ee
Anu Soojärv Kunsti­kultuuri teaduskond term_id_57Doktorant-nooremteadur anu.soojarv@artun.ee
Pille Teppan Kunsti­kultuuri teaduskond term_id_57Kunstikultuuri teaduskonna õppespetsialist (Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria MA / Kunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud BA ja MA / Kunstiõpetaja MA / Muinsuskaitse ja konserveerimine BA ja MA) pille.teppan@artun.ee
611 7653
Põhja puiestee 7, ruum D307
Hilkka Hiiop Kunsti­kultuuri teaduskond term_id_57Professor, Kunstikultuuri teaduskonna dekaan hilkka.hiiop@artun.ee
6117654
56577980

Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria

term_id_5929
Andres Kurg Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria term_id_5929Professor, vanemteadur, kunstiteaduse ja visuaalkultuuri uuringute doktoriõppekava juht andres.kurg@artun.ee

Kunstiharidus

term_id_24
Anna-Kaisa Vita Kunstiharidus term_id_24Külalislektor annakaisa.vita@artun.ee
Anneli Porri Kunstiharidus term_id_24Lektor, õppekava ja osakonna juht anneli.porri@artun.ee

Kunstiteadus ja visuaalkultuur

term_id_7
Liisa-Helena Lumberg-Paramonova Kunstiteadus ja visuaalkultuur term_id_7Lektor, bakalaureuseõppekava juht liisahelena.lumberg@artun.ee
Mari Laaniste Kunstiteadus ja visuaalkultuur term_id_7Teadur, ühisõppekava Literature, Visual Culture and Film Studies (MA) juht mari.laaniste@artun.ee
Kädi Talvoja Kunstiteadus ja visuaalkultuur term_id_7Vanemteadur kadi.talvoja@artun.ee
Kristina Jõekalda Kunstiteadus ja visuaalkultuur term_id_7Vanemteadur kristina.joekalda@artun.ee
Margaret Tali Kunstiteadus ja visuaalkultuur term_id_7Teadur margaret.tali@artun.ee
Anu Allas Kunstiteadus ja visuaalkultuur term_id_7Programme manager / Curator of KUMU Art Museum, Head of the Museology studies module of the Art History MA program anu.allas@artun.ee
Linda Kaljundi Kunstiteadus ja visuaalkultuur term_id_7Kultuuriajaloo professor, magistriõppekava juht linda.kaljundi@artun.ee
Johannes Saar Kunstiteadus ja visuaalkultuur term_id_7Külalisteadur, külalislektor johannes.saar@artun.ee
Triin Metsla Kunstiteadus ja visuaalkultuur term_id_7Doktorant-nooremteadur triin.metsla@artun.ee
Virve Sarapik Kunstiteadus ja visuaalkultuur term_id_7Professor virve.sarapik@artun.ee
Annika Toots Kunstiteadus ja visuaalkultuur term_id_7Teadussekretär annika.toots@artun.ee
611 7650
Põhja pst 7, ruum D309.1
Krista Kodres Kunstiteadus ja visuaalkultuur term_id_7Professor krista.kodres@artun.ee
David Vseviov Kunstiteadus ja visuaalkultuur term_id_7Emeriitprofessor david.vseviov@artun.ee
Andres Kurg Kunstiteadus ja visuaalkultuur term_id_7Professor, vanemteadur, kunstiteaduse ja visuaalkultuuri uuringute doktoriõppekava juht andres.kurg@artun.ee
Tiina Abel Kunstiteadus ja visuaalkultuur term_id_7Lektor, teadur tiina.abel@artun.ee
Ingrid Ruudi Kunstiteadus ja visuaalkultuur term_id_7Vanemteadur, külalisdotsent ingrid.ruudi@artun.ee
Anders Härm Kunstiteadus ja visuaalkultuur term_id_7Dotsent, kuraatoriõppe (MA) suuna juht anders.harm@artun.ee
Matthias Jost Kunstiteadus ja visuaalkultuur term_id_7Lektor matthias.jost@artun.ee
Mari Laanemets Kunstiteadus ja visuaalkultuur term_id_7Vanemteadur mari.laanemets@artun.ee
Epp Lankots Kunstiteadus ja visuaalkultuur term_id_7Vanemteadur, külalisdotsent; kunstiteaduse ja visuaalkultuuri instituudi juhataja epp.lankots@artun.ee
Regina-Nino Mion Kunstiteadus ja visuaalkultuur term_id_7Vanemteadur regina-nino.mion@artun.ee

Kuraatoriõpe

term_id_5935
Anders Härm Kuraatoriõpe term_id_5935Dotsent, kuraatoriõppe (MA) suuna juht anders.harm@artun.ee

Muinsus­kaitse ja konserveerimine

term_id_8
Anneli Randla Muinsus­kaitse ja konserveerimine term_id_8Dotsent, vanemteadur, muinsuskaitse ja konserveerimise osakonna juhataja, muinsuskaitse ja konserveerimise doktoriõppekava juht anneli.randla@artun.ee
Riin Alatalu Muinsus­kaitse ja konserveerimine term_id_8Dotsent, MA õppekava juht, UNESCO Kultuuripärandi uuringute õppetooli koordinaator riin.alatalu@artun.ee
611 7654
Taavi Tiidor Muinsus­kaitse ja konserveerimine term_id_8Konserveerimise stuudio meister taavi.tiidor@artun.ee
+3725205824
Andres Uueni Muinsus­kaitse ja konserveerimine term_id_8MUKOLA juht, külalislektor andres.uueni@artun.ee
Ove Oot Muinsus­kaitse ja konserveerimine term_id_8Külalislektor ove.oot@artun.ee
Karola Mursu Muinsus­kaitse ja konserveerimine term_id_8Arhitektuuri konserveerimise stuudio juhataja karola.mursu@artun.ee
ruum D412
Varje Õunapuu Muinsus­kaitse ja konserveerimine term_id_8Külalislektor varje.ounapuu@artun.ee
Triin Reidla Muinsus­kaitse ja konserveerimine term_id_8Nooremteadur triin.reidla@artun.ee
Hannes Vinnal Muinsus­kaitse ja konserveerimine term_id_8Külalisteadur hannes.vinnal@artun.ee
Varje Õunapuu Muinsus­kaitse ja konserveerimine term_id_8Külalislektor varje.ounapuu@artun.ee
Varje Õunapuu Muinsus­kaitse ja konserveerimine term_id_8Külalislektor varje.ounapuu@artun.ee
Kateriin Ambrozevits Muinsus­kaitse ja konserveerimine term_id_8Life IP Buildest projekti koordinaator kateriin.ambrozevits@artun.ee
Aljona Gineiko Muinsus­kaitse ja konserveerimine term_id_8Doktorant-nooremteadur aljona.gineiko@artun.ee
Andrus Laansalu Muinsus­kaitse ja konserveerimine term_id_8Külalislektor andrus.laansalu@artun.ee
Triinu Väikmeri Muinsus­kaitse ja konserveerimine term_id_8Projekti koordinaator triinu.vaikmeri@artun.ee
Maris Veeremäe Muinsus­kaitse ja konserveerimine term_id_8Teadussekretär, arhitektuuri konserveerimise ja restaureerimise täiendkoolituse õppekava juht maris.veeremae@artun.ee
611 7650
+37256226344
Hilkka Hiiop Muinsus­kaitse ja konserveerimine term_id_8Professor, Kunstikultuuri teaduskonna dekaan hilkka.hiiop@artun.ee
6117654
56577980
Merike Kallas Muinsus­kaitse ja konserveerimine term_id_8Maali konserveerimise stuudio juhataja, BA õppekava juht merike.kallas@artun.ee
6117654
5098226

Üld­teooria­ainete keskus

term_id_6142
Eik Hermann Üld­teooria­ainete keskus term_id_6142Filosoofia ja praktikapõhise teooria lektor; arhitektuuri magistritööde kaasjuhendaja eik.hermann@artun.ee
Maarin Ektermann Üld­teooria­ainete keskus term_id_6142Üldteooriaainete keskuse juhataja maarin.ektermann@artun.ee

Vabade kunstide teaduskond

term_id_55
Kirke Kangro Vabade kunstide teaduskond term_id_55Vabade kunstide teaduskonna dekaan kirke.kangro@artun.ee
6726586
Kaja Krustok Vabade kunstide teaduskond term_id_55Finantskoordinaator kaja.peltola@artun.ee
616 4214
Maris Karjatse Vabade kunstide teaduskond term_id_55Fotograafia osakonna koordinaator, kaasaegse kunsti magistriõppekava juht, külalislektor maris.karjatse@artun.ee
6164200
Eve Kask Vabade kunstide teaduskond term_id_55Dotsent eve.kask@artun.ee
Liina Siib Vabade kunstide teaduskond term_id_55Professor, graafika osakonna juhataja liina.siib@artun.ee
Anu Vahtra Vabade kunstide teaduskond term_id_55Kaasaegse kunsti magistriõppekava juht, külalisprofessor anu.vahtra@artun.ee
Kati Saarits Vabade kunstide teaduskond term_id_55Projektide koordinaator kati.saarits@artun.ee
Maarja Bachmann Vabade kunstide teaduskond term_id_55Vabade kunstide teaduskonna õppespetsialist (Animatsioon BA / Fotograafia BA / Kunst BA / Stsenograafia BA ja MA) maarja.bachmann@artun.ee
6164 213
Põhja pst 7, ruum D206
Taavi Varm Vabade kunstide teaduskond term_id_55Doktorant-nooremteadur taavi.varm@artun.ee
Charlotte Biszewski Vabade kunstide teaduskond term_id_55Külalisdotsent charlotte.biszewski@artun.ee
Joanna Karoline Kalm Vabade kunstide teaduskond term_id_55Doktorant-nooremteadur joanna.kalm@artun.ee
Elika Kiilo-Kulpsoo Vabade kunstide teaduskond term_id_55Disainiteaduskonna õppespetsialist (BA õppekavade disaini baasõppe ja valikainete moodul / teaduskonna valikained ja ülemajalised vabaained) ja vabade kunstide teaduskonna õppespetsialist (Animatsioon MA / Kaasaegne kunst MA) elika.kiilo@artun.ee
Kaia-Liisa Jõesalu Vabade kunstide teaduskond term_id_55Koordinaator kaia-liisa.joesalu@artun.ee
Reimo Võsa-Tangsoo Vabade kunstide teaduskond term_id_55Osakonnajuhataja, õppekava juht, dotsent (0,5) reimo.vosa-tangsoo@artun.ee
6164200

Animatsioon

term_id_4
Martinus Daane Klemet Animatsioon term_id_4Külalislektor martinus.klemet@artun.ee
Lilli-Krõõt Repnau Animatsioon term_id_4Külalisdotsent, osakonnajuhataja lilli-kroot.repnau@artun.ee
Ülo Pikkov Animatsioon term_id_4Professor ylo.pikkov@artun.ee
Sander Põldsaar Animatsioon term_id_4Animatsiooni stuudio juhataja sander.poldsaar@artun.ee
Anu-Laura Tuttelberg Animatsioon term_id_4Filmiprojektide koordinaator anu-laura.tuttelberg@artun.ee
Lyza Karoly Jarvis Animatsioon term_id_4Projektide koordinaator lyza.jarvis@artun.ee

Fotograafia

term_id_5
Marge Monko Fotograafia term_id_5Professor marge.monko@artun.ee
6164200
Kristiina Hansen Fotograafia term_id_5Analooglabori juhataja (0,5) kristiina.hansen@artun.ee
6164200
Madis Kurss Fotograafia term_id_5Foto- ja videostuudio juhataja madis.kurss@artun.ee
Maris Karjatse Fotograafia term_id_5Fotograafia osakonna koordinaator, kaasaegse kunsti magistriõppekava juht, külalislektor maris.karjatse@artun.ee
6164200
Paul Kuimet Fotograafia term_id_5Dotsent (0,5) paul.kuimet@artun.ee
+372 53419232
Reimo Võsa-Tangsoo Fotograafia term_id_5Osakonnajuhataja, õppekava juht, dotsent (0,5) reimo.vosa-tangsoo@artun.ee
6164200

Graafika

term_id_11
Paul Rannik Graafika term_id_11Graafika töökoja meister paul.rannik@artun.ee
Eve Kask Graafika term_id_11Dotsent eve.kask@artun.ee
Maria Erikson Graafika term_id_11Graafika töökoja juhataja maria.erikson@artun.ee
Liina Siib Graafika term_id_11Professor, graafika osakonna juhataja liina.siib@artun.ee
Caroline Pajusaar Graafika term_id_11Graafika töökoja meister caroline.pajusaar@artun.ee
Charlotte Biszewski Graafika term_id_11Külalisdotsent charlotte.biszewski@artun.ee
Mirjam Varik Graafika term_id_11Graafika töökoja meister mirjam.varik@artun.ee
Viktor Gurov Graafika term_id_11Külalisõppejõud
Mark Antonius Puhkan Graafika term_id_11Külalisõppejõud
Kadi Kurema Graafika term_id_11Külalisõppejõud

Installatsioon ja skulptuur

term_id_23
Laura Põld Installatsioon ja skulptuur term_id_23Külalisdotsent laura.pold@artun.ee
Hristina Sergejeva Installatsioon ja skulptuur term_id_23Skulptuuri ja installatsiooni stuudio meister hristina.sergejeva@artun.ee
Taavi Talve Installatsioon ja skulptuur term_id_23Installatsiooni ja skulptuuri osakonna juhataja, dotsent taavi.talve@artun.ee
6726586
Kirke Kangro Installatsioon ja skulptuur term_id_23Professor, vabade kunstide teaduskonna dekaan kirke.kangro@artun.ee
6726586, 616 4216
003725162527
Marko Odar Installatsioon ja skulptuur term_id_23Skulptuuri ja installatsiooni stuudio juhataja marko.odar@artun.ee

Joonistamine

term_id_6
Tõnis Saadoja Joonistamine term_id_6Dotsent tonis.saadoja@artun.ee

Kaasaegne kunst

term_id_6008
Eve Kask Kaasaegne kunst term_id_6008Dotsent eve.kask@artun.ee
Liina Siib Kaasaegne kunst term_id_6008Professor, graafika osakonna juhataja liina.siib@artun.ee
Charlotte Biszewski Kaasaegne kunst term_id_6008Külalisdotsent charlotte.biszewski@artun.ee

Maal

term_id_13
Jaan Toomik Maal term_id_13Professor jaan.toomik@artun.ee
Kristi Kongi Maal term_id_13Maaliosakonna juhataja, dotsent kristi.kongi@artun.ee
Holger Loodus Maal term_id_13Dotsent holger.loodus@artun.ee
Mihkel Ilus Maal term_id_13Maaliosakonna meister mihkel.ilus@artun.ee
Sirja-Liisa Eelma Maal term_id_13Külalisdotsent sirja-liisa.eelma@artun.ee
Eero Alev Maal term_id_13Maaliosakonna meister eero.alev@artun.ee

Stsenograafia

term_id_27
Ene-Liis Semper Stsenograafia term_id_27Professor, osakonnajuhataja ene-liis.semper@artun.ee
Kamilla Jakobsone Stsenograafia term_id_27Projektide koordinaator kamilla.kase@artun.ee
Mark Raidpere Stsenograafia term_id_27Kujundliku mõtte labori meister, osakonnajuhataja kt mark.raidpere@artun.ee
Anita Kremm Stsenograafia term_id_27Kujundliku mõtte labori juhataja anita.kremm@artun.ee

Tasapinnaliste tehnoloogiate tehnokeskus

term_id_67
Heldur Lassi Tasapinnaliste tehnoloogiate tehnokeskus term_id_67Tasapinnaliste tehnoloogiate tehnokeskuse juht heldur.lassi@artun.ee
55592104

Tegevuskunst

term_id_59

Uusmeedia

term_id_28
Hans-Gunter Lock Uusmeedia term_id_28Uusmeedia stuudio juhataja hans-gunter.lock@artun.ee
Camille Laurelli Uusmeedia term_id_28Külalisdotsent camille.laurelli@artun.ee
Sten Saarits Uusmeedia term_id_28Külalisdotsent, Uusmeedia osakonna juhataja sten.saarits@artun.ee