Tosin teekonda: EKA sisearhitektuuri osakonna näituse avamine!

Asukoht:
RMK peakontor, Toompuiestee 24, Tallinn

Algus k.p.:
18.06.2018

Algusaeg:
16:00

Lõpp k.p.:
24.08.2018

TULE AVAMISELE! Eesti Kunstiakadeemia sisearhitektuuri osakond ja RMK avavad 18. juunil kell 16 RMK peakontoris Tallinnas (Toompuiestee 24) näituse, kus saab vaadata, mis juhtus, kui 2017. aasta sügisel õpinguid alustanud 12 tudengit said ülesandeks anda Aegviidus asuvale Nikerjärve telkimisplatsile uus nägu. Ja tegu. Mida kujutab endast sotsiaalne ruum metsas? Millised on vajadused? Millised on ootused? Mis võiks üllatada? Mis võiks tähendada? Mis võiks lugeda? Semestrijagu tööd ja valmis 12 nägemust. Näitus RMK peakontoris jääb kõigile avatuks augusti lõpuni.

Aegviidu objekt on järjekorras juba neljas õppeülesanne, mis suunab EKA sisearhitektuuri osakonna esimese kursuse tudengid uurima seda, millised võiksid olla Eesti loodusesse sobivad matkarajad, vaatetornid, varjualused.

Loodusmatkade taristu loomisele keskenduvat väikeehitise-kursust on osakond korraldanud tihedas partnerluses Riigimetsa Majandamise Keskuse ja arhitektuuribürooga b210 alates 2014. aastast. Varem on koostööst valminud vaatetornid TREPP (Tuhu soos Läänemaal) ja jõemajakas VARI (Emajõe Suursoos) ning metsakõlakojad RUUP Pähnis, Võrumaal.

Õppetöö eesmärk on väärtustada Eesti loodusmaastikke kohaspetsiifiliste matkajale mõeldud objektidega, mis toovad esile iga asukoha eripära.

Tudengid: Karmen Eller, Semele Kari, Päär-Joonap Keedus, Marlene Kirt, Evelin Kruus, Kelli Puusepp, Karolin Kull, Eeros Lees , Monica Mustjõgi, Merly Mändla, Kadi Pihlak

Kursust juhendavad Aet Ader, Mari Hunt, Kadri Klementi ja Karin Tõugu arhitektuuribüroost b210.

Sündmus Facebookis.

Jaga sõpradega:
Lisa Google kalendrisse

Postitas Triin Männik
Viimati muudetud

Sisearhitektuur Näitused