Sisearhitektuur

Bakalaureuse programmi ootame õppima ruumi ja inimese suhetest huvitatud üliõpilasi. Õppekava on praktilise suunitlusega, kuid tulenevalt ülemaailmsest erialade jätkuvast killustamisest arvestame asjaoluga, et bakalaureuse osa lõpetanud tudeng saavutab ametialase harituse minimaaltaseme praktika või täiendavate magistriõpingute käigus.

Me ei valmista ette kindlapiirilist spetsialisti, pigem rõhutame õpingute jooksul tudengitele: “ametikohad, millel te tõenäoliselt tulevikus tööle hakkate ei ole täna veel leiutatud. On tõenäoline, et mõne eriala peate ka ise looma”. Saamaks hakkama pidevalt muutuvas taustsüsteemis, treenime tudengites lisaks praktilistele tehnilistele oskustele nagu tarkvara tundmine ja projektide koostamine ka üldistusvõimet, mõõdutunnet ja oskust olla kontaktis iseendaga.

ESL jätkab oma pikaaegset traditsiooni ning kuulutab välja aastapreemia konkursi, sel korral on tegemist 41nda aastaga. Konkursi väljakuulutamine 02. märts 2018. Tööde esitamise tähtaeg 31. mai 2018. Aastapreemiad antakse välja: - valminud ja kasutusse võetud konkreetse tervikinterjööri või näitusekujunduse eest; - teostatud mööblieseme/komplekti või mõne muu sisustusobjekti või ...