Inimesed

Kontaktid

Anneli-Randla

Anneli Randla

Dotsent, vanemteadur, muinsuskaitse ja konserveerimise osakonna juhataja

anneli.randla@artun.ee
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hilkka Hiiop

Professor

6117654
56577980

hilkka.hiiop@artun.ee
taavi-tiidor

Taavi Tiidor

Maali- ja skulptuurikonserveerimise stuudio meister

+3725205824

taavi.tiidor@artun.ee
Merike Kallas

Merike Kallas

Maali konserveerimise stuudio juhataja

6117654
5098226

merike.kallas@artun.ee
Mina

Maris Veeremäe

Teadussekretär

611 7650
+37256226344

maris.veeremae@artun.ee
Andres Uueni

Andres Uueni

Nooremteadur, külalislektor

andres.uueni@artun.ee
Ove Oot

Ove Oot

Külalislektor

ove.oot@artun.ee
Karola Mursu_must-valge

Karola Mursu

Arhitektuuri konserveerimise stuudio juhataja

ruum D412

karola.mursu@artun.ee