Inimesed

Kontaktid

Anneli Randla

Anneli Randla

Dotsent, vanemteadur, muinsuskaitse ja konserveerimise osakonna juhataja

anneli.randla@artun.ee
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hilkka Hiiop

Professor

6117654
56577980

hilkka.hiiop@artun.ee
tiina-kuljus

Tiina Kuljus

Õppespetsialist

6117653
53009943

tiina.kuljus@artun.ee
Merike Kallas

Merike Kallas

Maali konserveerimise stuudio juhataja

6117654
5098226

merike.kallas@artun.ee
Isabel Aaso

Isabel Aaso-Zahradnikova

Skulptuuri konserveerimise stuudio juhataja

51968734

isabel.aaso@artun.ee
Oliver Orro

Oliver Orro

Lektor, nooremteadur

6117654
56908640

oliver.orro@artun.ee
Mina

Maris Veeremäe

Teadussekretär

611 7650
+37256226344

maris.veeremae@artun.ee