Meeskond

Kontaktid

Karin Kiigemägi

Karin Kiigemägi

ERKI Moeshow peakorraldaja, produtsent

+372 503 5096

karin.kiigemagi@artun.ee
laura-kurs

Laura Kurs

ERKI Moeshow avalike suhete juht

+372 5358 5443

laura@kurs.ee
Processed with VSCO with b5 preset

Anastasia Makarova

Tekstiilidisain BA 2. kursus, ERKI Moeshow 2022 assistent/meeskonna koordinaator

+372 5627 7609

anastasia.makarova@artun.ee
FOTO_Dmitrii Pekarev

Dmitrii Pekarev

Maal BA 2. kursus, ERKI Moeshow 2022 sisuloome koordinaator

+372 554 5435

dmitrii.pekarev@artun.ee

Katarina Sarap

ERKI Moeshow 2022 graafiline disainer

katarina.sarap@artun.ee
Henri Hütt

Henri Hütt

ERKI Moeshow 2022 koreograaf

henri.hytt@artun.ee

Maret Ubaleht

ERKI Moeshow 2022 make-up team'i juht

Massimo Morello

ERKI Moeshow 2022 soengu team'i juht

Processed with VSCO with 2 preset

Daniela De Osti

ERKI Moeshow 2022, piletimüük, ruumikujundus

56681814

daniela.deosti@artun.ee
Processed with VSCO with 1 preset

Lisett Lepiksaar

ERKI Moeshow 2022 disainerite kommunikatsioonijuht

53308242

lisett.lepiksaar@artun.ee
FOTO_Reigo Nahksepp

Reigo Nahksepp

ERKI Moeshow 2022 tiimijuht (ruumikujundus, produktsioonifirma)

58025631

reigo.nahksepp@artun.ee
FOTO_ Emilie Sibrits

Emilie Sibrits

ERKI Moeshow 2022, G4S, suhtlus disaineritega

53461339

emilie.sibrits@artun.ee
FOTO_Karita Kohtla

Karita Kohtla

ERKI Moeshow 2022 ruumikujundaja

53008474

karita.kohtla@artun.ee
FOTO_ Liisalota Kroon

Liisalota Kroon

ERKI Moeshow 2022 fotoseina ja siltide kujundus

56677710

liisalota.kroon@artun.ee
FOTO_Ronald Trei

Ronald Trei

ERKI Moeshow 2022 fotoseina ja siltide kujundus

58292274

FOTO_Johanna Põldemaa

Johanna Põldemaa

ERKI Moeshow 2022 sponsorsuhete juht

53033101

johanna.poldemaa@artun.ee
FOTO_Anastassia Nikittina

Anastassia Nikitina

ERKI Moeshow 2022 sponsorluse ja marketingi juht

55593214

anastassia.nikitina@artun.ee
FOTO_ Merilyn Lempu

Merilyn Lempu

ERKI Moeshow 2022 back stage meeskonnajuht

55594638

merilyn.lempu@artun.ee
FOTO_Maria Helena Laving

Maria Helena Laving

ERKI Moeshow 2022 jumestaja/juuksur

maria.laving@artun.ee
FOTO_Katarina Ild

Katarina Ild

ERKI Moeshow 2022 disainerite ja modellide juht

56281563

katarina.ild@artun.ee
FOTO_Kairit Raudla

Kairit Raudla

ERKI Moeshow 2022 modelliagentuuride vahendaja ja modellide kaasaja

kairit.raudla@artun.ee
FOTO_Birgit Kala

Birgit Kala

ERKI Moeshow 2022 kommunikatsioonispetsialist, pressiesindaja

53331062

birgit.kala@artun.ee
FOTO_Brita Paula Põder

Brita Paula Põder

ERKI Moeshow 2022 kirjutaja

58869877

brita.poder@artun.ee
FOTO_ Triinu Lamp

Triinu Lamp

ERKI Moeshow 2022 veebi haldur

53047595

triinu.lamp@artun.ee
FOTO_Marlene Schwindt

Marlene Schwindt

ERKI Moeshow 2022 sotsiaalmeedia spetsialist

5170157

marlene.schwindt@artun.ee