Magistri- ja doktoriõppekavade infotunnid ja vastuvõtt 2024/25

Foto: Paul Simon ja Chris Hörner

Jaanuaris-veebruaris kutsuvad sisseastumishuvilisi infotundidesse EKA magistriõppekavad, mille avalduste tähtaeg on 4. märts 2024.

Sisseastumisavalduste vastuvõtt 2024/25. õppeaastaks kõikidele EKA õppekavadele algab tänavu 1. veebruaril. Esimeses järjekorras, s.t. 4. märtsil lõpeb avalduste vastuvõtt järgmistel magistritaseme õppekavadel:

Infotunnid pakuvad head võimalust teada saada, kuidas toimub õpe ülaltoodud magistriõppekavadel, kuidas valmistuda sisseastumiseks ja mida kandidaatidelt oodatakse. Võimalus küsida küsimusi.

Lisainfo vastuvõtu kohta: https://www.artun.ee/sisseastumine/magistriope/vastuvotuinfo/.

* Ülejäänud magistriõppekavadel – arhitektuur ja linnaplaneerimine (al 4. kursusest), kunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud, muinsuskaitse ja konserveerimine ning sisearhitektuur – kestab avalduste vastuvõtt 26. juunini 2024.

Doktoriõppesse vastuvõtt

Doktoriõppehuvilistele toimub EKA doktoriõppekavade infotund 7. veebruaril kell 13.00-14.30. Lisainfo ja registreerumine siin: https://www.artun.ee/kalender/eka-doktorioppe-infotund-2/. Infotunnis tutvustatakse doktoriõppekavasid, doktoriõppe korraldust ja sisseastumistingimusi.

EKAs toimub doktoriõpe neljal õppekaval:

Vastuvõtt doktoriõppekavadele toimub 1. veebruarist 31. märtsini 2024.

Jaga sõpradega:

Postitas Maarja Pabut
Viimati muudetud