Electroluxi rahvusvahelise disainivõistluse peaauhinna võitiski EKA tootedisaini tudeng Hannes Lung!!!

Eesti Kunstiakadeemia tootedisaini osakonna tudeng Hannes Lung võitis rahvusvahelise disainikonkursi Electrolux Ideas Lab, kus osales 3000 inimest ja esitati 300 ideed. Tegemist on iga-aastase Electroluxi poolt korraldatava võistlusega, mille käigus otsitakse tulevikku vaatavaid innovatiivseid ideid. Selle aasta teemavalik keskendus tervislike ja säästlike toitumisharjumuste visioonidele, mis koondas ühtse suuna taha mõtlejaid üle ilma.

Finaali jõudnud 50 idee ja 27 riigi hulgast valiti nii rahva kui ka žürii hääletuse tulemusel võitjaks Eesti tudengi idee WatchYourself. Nutikell, mis aitab poes teha tervislikke valikuid, püüdis žürii tähelepanu põhjalikult läbitöötatud kontseptsiooniga.
Zhüriiliige MaryKay Kopf: „WatchYourself on midagi sellist, mida iga kiire elutempoga lapsevanem ihkab“.

Auhinnaks saab Hannes Lung 10 000 eurose rahalise preemia kõrval erialastele unistustele vastava reisi Stockholmi, kus ürituse korraldaja organiseerib kohtumisi sealsete innovatiivsete mõtlejatega.

“Tänan südamest kõiki, kes projektile kaasa elasid ja enda hääle andsid ning ka EKA tootedisaini osakonda, kes mind selliseks kogemuseks ette on valmistanud,“ ütles Hannes Lung.

Lisateave
Hannes Lung
EKA tootedisaini eriala üliõpilane
55603363