EKA meeskonnad said tublisti premeeritud STARTERcreative ideede arendamise programmis

STARTERcreative kevadsemestri ideede arendusprogramm on selleks korraks läbi. SEB Innovatsioonikeskuses toimunud 20 esitlusega Demo Dayl särasid EKA tudengid heleda leegiga. Vaata pilte siit! 

FabWire (EKAst BA II ehte- ja sepakunsti õppiv Liisbet Linntamm), mis tegeleb tekstiilist juhtmete arendamisega võitis lisaks peaauhinnale (1000EUR ja Latitude 59 piletid) veel 3 auhinda: Loov Eestilt Creative Business Cupil finalisti koha, koha Prototroni võistlusel top 40s ja Ajujahilt otsepääsme 100 parima hulka.

StudioCloud, mis tegeleb stuudiopindade vahendamisega, (EKAst BAII ehte -ja sepakunsti õppivad Kaia Ansip, Sigrid Kuusk, Ljubov Kedrina) võitis 3 kuud inkubatsiooni Tallinna Ettevõtlusinkubaatoris.

RentWise, mis tegeleb 3-6 kuulise elupinna rentimisplatvormi arendusega vahetusüliõpilastele (EKAst BA II klaasikunsti õppiv Elvira Beljajeva, ehte- ja sepakunsti õppiv Anastassia Nikitina ja ruumikujundust õppiv Karen Isabel Talitee) võitsid kolmada koha ,mida premeeriti Latitude 59 piletitega.

Ka muusika sai seekordsel konkursil auhinnatud. Meeskond Baltic curise concert pälvis konkursil teise koha (500EUR ja Latitude 59 piletid) ja lisaks Fundwise platvormil kampaania lanseerimise.

Digixi eriauhinna võitis meeskond Pleyfessor. Veebimajutuse auhinna 500EUR pälvis meeskond Re-Energizers.

EKA teised tublid meeskonnad, kes osalesid programmis: GoKid (Laura Kuusk, Omair Malik ja Semele Kari ), Coral (Sofiya Ilieva).

Aitäh Sille Pihlakule ja eelmise STARTERcreative võidumeeskonna Karu Kaadri esindajale Karola Koopuule, kes tudengeid oma kõnega inspireerisid.

Aitäh kõigile korraldusmeeskonnale, komisjonile ja toetajatele. Meeskondadele soovin edu ideede edasiarendamisel.

STARTERcreative programmis EKA meeskondade juhendaja Kelli Turmann

STARTERcreative toimub ettevõtlusprogrammi Edu ja Tegu raames ning seda finantseerib Euroopa Liidu sotsiaalarengu fond ja Haridus- ja Teadusministeerium.

Programmi info – www.starteridea.ee