Loomehäkk 8.-10. september, õppurile tasuta! Ruumid, mis vajavad loovust, on kõikjal meie ümber.

Tudeng osaleb Loomehäkil tasuta, hangi pilet juba täna

Läänemere piirkonna suurim loomevaldkonna arendusnädalavahetus Loomehäkk tuleb taas. Liitu meiega 8-10. septembril Tallinnas TLÜ Balti Filmi- ja Meediakoolis ning pane suvele vägev punkt!

Pane oma idee elluviimiseks kokku meeskond loojatest, progejatest, disaineritest, ettevõtjatest ja entusiastidest. Tule otsi oma tiimi puuduvaid inimesi ja oskusi. Liitu teiste lennukate mõtetega. Sinu käsutuses on kogu BFMi maja, kogenud juhendajad (Microsoftist, Hypesterist, Telliskivi Loomelinnakust, Eesti Äriinglite Assotsiatsioonist, Jobbaticalist ja mujalt), tehnika, praktikud ja 48 tundi, et töötada välja ja esitleda žüriile oma unikaalne lahendus.

Järjekorras neljanda Loomehäki teemaks on „loov ruum“ selle sõnapaari kõige paremas tähenduses (st. ainsaks piiranguks on osalejate endi loovus):

· VIRTUAALRUUM

· MÄNGURUUM

· KULTUURIRUUM

· SHOWROOM

· LINNARUUM

Loomehäkile:

· võib tulla oma idee ja meeskonnaga,

· kuulama teiste ideid ja liituma mõne huvitava tiimiga.

Toit, ööbimine, töökeel, auhinnad: Meeskondadele pakutakse kolme päeva vältel süüa, juua, suupisteid – ikka selleks, et saaks keskenduda oma idee arendamisele. Soovijatele võimalus ööbida BFM-i majas. Ürituse keel on inglise keel, kuid meeskonnad võivad arendussessioonide ajal rääkida neile sobivas keeles. Nagu kombeks, panevad meie sponsorid välja ka rea auhindu, et parimate tiimide jõupingutusi vääriselt tunnustada.

Sündmust toetavad: Digix, Edu & Tegu STARTER, Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid, Gamefounders, IGDA, Eesti Digikeskus, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Microsoft, Tere AS, PÖFF, Telliskivi Loomelinnak, Tallinn Music Week, Brand Manual, Eesti Rahvusringhääling, ESTBAN, Jobbatical, Fortumo, Protex, Civitta, Veebimajutus.ee, Tallinna Ülikool, Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Estonian Business School, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor, Euroopa Liidu Sotsiaalfond.

Sündmusel osalemine on tudengitele tasuta
. Tasuta osalemise garanteerib sooduskoodi LHtudeng kasutamine registreerumisel.

Registreerimine aadressil: https://piletimasin.ee/en/loomehakk-vol-4-creative-spaces

Olge valmis esitama sündmuskohal üliõpilase staatust tõendavat dokumenti (nt ISIC kaart). Tudengistaatuse puudumisel on 31. augustini osalustasu 15 eurot, pärast seda 25 eurot.

Saamaks sündmuse kohta uuendusi, märgi end osalejaks Facebooki sündmusel: https://www.facebook.com/events/1896426153937118/

Lisainfo: Marek Mühlberg, marekm@tlu.ee, +372 5510204