Mitu postkaarti oled Sina juba saatnud?

Käimas on postkaartide saatmise kampaania, millega kutsume kõiki Eesti Kunstiakadeemia tudengeid, töötajaid ja tunniandjaid läkitama oma sõpradele, endistele õpetajatele, kursuse- ja klassikaaslastele, sugulastele ning tuttavatele iksiklikke postkaarte ja teavitama neid lähenevast Avatud uste päevast (23.03.2017). Majadesse paigutatud postkastide juures on saadaval suur valik erinevaid EKA-s kujundatud postkaarte, samuti on laudadel gümnaasiumide, kutsekoolide, huvikoolide ja ülikoolide aadresside nimekirjad. Miks mitte saata mõni kaart ka tundmatule kunstiõpetajale, kunstiajaloo õpetajale, 11b või 12a klassijuhatajale või huvijuhile!
Kutsun teid kõiki üles postkaarte kirjutama ja selleks, et teid veel aktiviseerida, kuulutan siinkohal taaskord välja majadevahelise võistluse! Just nii.
Võistluse lõpuks, ca 20. märtsiks kõige enam postkaarte kogunud maja asukad saavad preemia. Et aga asukaid on majades eri hulk, tuleb väiksematel kõvasti rohkem pingutada. Nagu päris elus. Sedavõrd magusam on aga preemia.
Postkaardid asuvad Estonia pst 7, Lembitu 12, Suur-Kloostri 11 kompleksi ja Pikk 20 hoonete fuajeedes või osakonna käidavaimas koridoris. Valikus on EKA-s toodetud postkaardid, kuid saata võib ka oma kujundatud versioone. Lisaks postkaardile on ka saatmine tasuta, EKA paneb margid peale! Valmiskirjutatud postkaardid tuleb panna märgistatud postkastidesse hiljemalt 20. märtsiks.
Avatud uste päevale on lisaks sisseastujatele oodatud ka kõik teised huvilised, kes Eesti Kunstiakadeemiast suurt ei tea. Tahame anda võimaluse ka neil teada saada, millega siin tegeletakse. Seega, kutsuda võib ka neid, kel pole plaanis siia õppima tulla.
Head majadevahelisepostkaardisaatmisevõistlusetuhinat!