Ukraina

EKA UKRAINA TUDENGITE FOND

Hea toetaja, Eesti Kunstiakadeemia teeb omalt poolt kõik, mis võimalik, et Ukraina tudengid jõuaksid meie juurde, saaksid tasuta õppekoha ja sooja toa – aita Sina meil aidata neid noori esmaste isiklike vajadustega toimetulemisel ja tee annetus selleks loodud stipendiumifondi!

TOETA SIIN

Rekvisiidid ülekande tegemiseks välismaa pankadest:

  • Saaja: Eesti Kunstiakadeemia Sihtasutus
  • Pank: SEB Pank. Aadress: Tornimäe 2, 15010 Tallinn
  • IBAN: EE941010220219558223
  • SWIFT (BIC): EEUHEE2X

EKA PAKUB UKRAINA TUDENGITELE ÕPPEKOHTI

Värskendatud 8. märtsil 2022: EKA kogukond otsustas toetada Ukraina üliõpilasi 22. veebruaril. 25. veebruaril avasime Ukrainas üliõpilastele tasuta free mover kohad ja saime kiiresti eraannetajad, kes aitasid meil majutuse eest tasuda.

1. märtsil avasime EKA Ukraina tudengite fondi, annetustest laekuv summa jagatakse meie Ukraina tudengitele stipendiumina. Stipendiumi jagamise eesmärgiks on aidata neid noori majanduslikult esmaste isiklike vajadustega toimetulemisel.

8. märtsi seisuga oli Ukraina tudengitelt laekunud 98 avaldust. Kahjuks ei saa me oma programmidele rohkem Ukrainast pärit õpilasi vastu võtta. Kohad on täis. Oleme oma kogemust partnerülikoolidega jaganud ja teame, et nad plaanivad samuti võtta vastu tudengeid Ukrainast.

Ukrainast pärit bakalaureusekraadiga üliõpilased saavad veel kuni 1. maini 2022 kandideerida EKA magistriõppe kohtadele. Eesti võtab endiselt vastu pagulasi Ukrainast.

25.02.2022: Eesti Kunstiakadeemia pakub Ukraina üliõpilastele tasuta õppimisvõimalusi meie vabade kunstide, disaini, arhitektuuri ja kunstikultuuri teaduskonnas kuni olukorra stabiliseerumiseni nende riigis.

Õppekohad on ette nähtud semestri kaupa ja võimaldavad üliõpilastel jätkata õpinguid mitmel rahvusvahelisel õppekaval: kujutav kunst, animatsioon, fotograafia, arhitektuur, urbanistika, sisearhitektuur, interaktsioonidisain, graafiline disain, disain ja rakenduskunst ning kultuuripärand (inglise keeles) ja meediagraafika (vene keeles). Kandideerima on oodatud nii magistri- kui ka bakalaureuseõppe üliõpilased.

EKA toetab elamumajanduse korraldamise kevadsemestriks 2022. Korraldatakse ka abi maismaatranspordi osas.

Kontakt: international@artun.ee

Info INGLISE KEELES

TOETAJAD

Täname kõiki toetajaid!

Hotellitarbed OÜ

Eesti Punane Rist

AS Ristart

Dermosil