Eriala praktilised ained

Kontaktid

Andres Alver

Andres Alver

Professor, erialastuudio juhendaja, linnaehituse õppetool

andres.alver@artun.ee
Lilian Hansar

Lilian Hansar

Õppejõud, restaureerimine ja konserveerimine

lilian.hansar@artun.ee
salto-maarja-kask

Maarja Kask

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

Kalle_Komissarov

Kalle Komissarov

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

Katrin Koov

Katrin Koov

Õppejõud, maastikuarhitektuur

katrin.koov@artun.ee
unnamed-1

Leonard Ma

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

leonard.g.ma@gmail.com
Mattias_Malk

Mattias Malk

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

info@mattiasmalk.com
Martin Melioranski

Martin Melioranski

3D Labori juhataja, erialastuudio juhendaja

6420070

martin.melioranski@artun.ee
galo

Galo Moncayo

Külalisdotsent, erialastuudio juhendaja

galo.moncayo@artun.ee
Andres Ojari

Andres Ojari

Dekaan, professor, erialastuudio juhendaja

andres.ojari@artun.ee

Indrek Peil

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

Peeter Pere

Peeter Pere

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

peeter@peeterpere.ee
Renee Puusepp

Renee Puusepp

Vanemteadur, teadustöö juhi KT, erialastuudio juhendaja

renee.puusepp@artun.ee

Martin Relander

Õppejõud, projekteerimine: istemööbel

martin.relander@aalto.fi
bernhard-sommer-bw

Bernhard Sommer

Külalisprofessor, erialastuudio juhendaja

bernhard.sommer@artun.ee
Lembit-Kaur Stöör

Lembit-Kaur Stöör

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

kaur@oo-oo.ee
Style: "IITTALA 3"

Illka Suppanen

Õppejõud, Projekteerimine: Istemööbel

ilkka@suppanen.com
ToomasTammis

Toomas Tammis

Professor, erialastuudio juhendaja

6420071

toomas.tammis@artun.ee
Tuomas Toivonen

Tuomas Toivonen

Erialastuudio juhendaja

tuomas@nowoffice.org
Paco Ulman

Paco Ulman

Õppejõud, maketistuudio juhendaja

paco.ulman@gmail.com

Siiri Vallner

Õppejõud, erialastuudio juhendaja