Eriala praktilised ained

Kontaktid

Andres Ojari

Andres Ojari

Dekaan, arhitektuuri ja linnaplaneerimise õppekava juht, professor, erialastuudio juhendaja

6420071, 5059350
ruum D409

andres.ojari@artun.ee
ToomasTammis

Toomas Tammis

Professor, mahulise arhitektuuri õppetooli juhataja, magistristuudio juhendaja

6420071

toomas.tammis@artun.ee
Andres Alver

Andres Alver

Professor, linnaehituse õppetooli juhataja, magistri- ja erialastuudio juhendaja

andres.alver@artun.ee
Renee Puusepp

Renee Puusepp

Vanemteadur, erialastuudio juhendaja

renee.puusepp@artun.ee
Martin Melioranski

Martin Melioranski

3D Labori juhataja, erialastuudio juhendaja, magistristuudio juhendaja

6420071

martin.melioranski@artun.ee
Katrin Koov

Katrin Koov

Lektor: maastikuarhitektuur, magistristuudio juhendaja

katrin.koov@artun.ee
Siim Tuksam

Siim Tuksam

Nooremteadur, erialastuudio juhendaja

siim.tuksam@artun.ee
Sille Pihlak_02_Foto Janis Kokk väike web

Sille Pihlak

Nooremteadur, erialastuudio juhendaja

sille.pihlak@artun.ee

Kadri Klementi

Õppejõud, magistristuudio juhendaja

Paco Ulman

Paco Ulman

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

paco.ulman@gmail.com

Veljo Kaasik

Õppejõud, magistristuudio juhendaja

veljo.kaasik@artun.ee

Douglas Gordon

Õppejõud, magistristuudio juhendaja

Tarmo Teedumäe

Tarmo Teedumäe

Õppejõud, erialastuudio juhendaja, magistristuudio juhendaja

tarmo.teedumae@alianss.eu
raul_kalvo_2016.01_EAL

Raul Kalvo

Õppejõud: digitaalne geomeetria, magistristuudio juhendaja

ott alver

Ott Alver

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

Alvin Järving

Alvin Järving

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

Jaan Tiidemann

Jaan Tiidemann

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

jaantiidemann@gmail.com

Johan Tali

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

johan.tali@artun.ee
salto-maarja-kask

Maarja Kask

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

Kalle_Komissarov

Kalle Komissarov

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

Joel Kopli

Joel Kopli

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

joel@kuu.ee
Koit Ojaliiv

Koit Ojaliiv

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

koit@kuu.ee

Aet Ader

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

Mari Hunt

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

mari.hunt@artun.ee

Karin Tõugu

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

Yrjö Wiherheimo

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

yw@kywdesign.fi
Style: "IITTALA 3"

Illka Suppanen

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

ilkka@suppanen.com
Jonathan_Woodroffe

Jonathan Woodroffe

Külalisõppejõud, Erialastuudio juhendaja

Martin Relander

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

martin.relander@aalto.fi
Juhan Rohtla

Juhan Rohtla

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

juhan@kuu.ee
4965110214_1ea86ac8a1_v

Karli Luik

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

karli.luik@artun.ee
Ralf Lõoke

Ralf Lõoke

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

ralf@salto.ee
Lilian Hansar

Lilian Hansar

Õppejõud, restaureerimine ja konserveerimine

lilian.hansar@artun.ee
Margus Maiste

Margus Maiste

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

margus@proge.ee
Mattias_Malk

Mattias Malk

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

info@mattiasmalk.com
Indrek Rünkla

Indrek Rünkla

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

indrek.rynkla@artun.ee
Tuomas Toivonen

Tuomas Toivonen

Erialastuudio juhendaja

tuomas@nowoffice.org
unnamed-1

Leonard Ma

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

leonard.g.ma@gmail.com
galo

Galo Moncayo

Erialastuudio juhendaja

galo.moncayo@artun.ee
bernhard-sommer-bw

Bernhard Sommer

Erialastuudio juhendaja

bernhard.sommer@artun.ee
Screen-Shot-2017-11-20-at-12.09.56

Johan Paju

Õppejõud, maastikuarhitektuuri stuudio juhendaja

johan@paju.se

Indrek Peil

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

Liina Soosaar

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

Siiri Vallner

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

Peeter Pere

Peeter Pere

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

peeter@peeterpere.ee

Martin Relander

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

martin.relander@aalto.fi
Lembit-Kaur Stöör

Lembit-Kaur Stöör

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

kaur@oo-oo.ee