Eriala praktilised ained

Kontaktid

Andres Ojari

Andres Ojari

Dekaan, arhitektuuri ja linnaplaneerimise õppekava juht, professor, erialastuudio juhendaja

6420071, 5059350
ruum D409

andres.ojari@artun.ee
Toomas_Tammis

Toomas Tammis

Professor, mahulise arhitektuuri õppetooli juhataja, magistristuudio juhendaja

+3726420071

toomas.tammis@artun.ee
Renee_Puusepp

Renee Puusepp

Vanemteadur, erialastuudio juhendaja

renee.puusepp@artun.ee
Andres_Alver_bw

Andres Alver

Professor, linnaehituse õppetooli juhataja, magistri- ja erialastuudio juhendaja

andres.alver@ata.ee
Martin Melioranski

Martin Melioranski

3D Labori juhataja; magistristuudio juhendaja; erialastuudio juhendaja; Õppejõud, Kaasaegse arhitektuuri tekstid

+3726420071

martin.melioranski@artun.ee
raul_kalvo_2016.01_EAL

Raul Kalvo

Magistristuudio juhendaja, õppejõud

raul.kalvo@artun.ee
Katrin Koov

Katrin Koov

Lektor: maastikuarhitektuur, magistristuudio juhendaja

katrin.koov@artun.ee
Kadri_Klementi_BW

Kadri Klementi

Õppejõud, magistristuudio juhendaja

Veljo_Kaasik

Veljo Kaasik

Emeriitprofessor, erialastuudio juhendaja

veljo.kaasik@artun.ee
Douglas_Gordon

Douglas Gordon

Õppejõud, magistristuudio ja erialastuudio juhendaja

Paco_Ulman_BW

Paco Ulman

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

paco.ulman@gmail.com
Tarmo_Teedumae_BW

Tarmo Teedumäe

Õppejõud, erialastuudio juhendaja, magistristuudio juhendaja

tarmo.teedumae@alianss.eu
Sille_Pihlak

Sille Pihlak

Nooremteadur, lektor, erialastuudio juhendaja

sille.pihlak@artun.ee
Siim_Tuksam_BW

Siim Tuksam

Nooremteadur, lektor, erialastuudio juhendaja

siim.tuksam@artun.ee
alvin järving

Alvin Järving

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

ott alver

Ott Alver

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

Jaan Tiidemann

Jaan Tiidemann

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

jaantiidemann@gmail.com
Johan_Tali_BW

Johan Tali

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

johan.tali@artun.ee
Koit Ojaliiv

Koit Ojaliiv

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

koit@kuu.ee
Joel Kopli

Joel Kopli

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

joel@kuu.ee
Style: "IITTALA 3"

Ilkka Suppanen

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

ilkka@suppanen.com
Yrjö_Wiherheimo

Yrjö Wiherheimo

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

yw@kywdesign.fi
unnamed-1

Leonard Ma

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

Tuomas Toivonen

Tuomas Toivonen

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

Jonathan_Woodroffe

Jonathan Woodroffe

Külalisõppejõud, Erialastuudio juhendaja

Lembit-Kaur Stöör

Lembit-Kaur Stöör

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

kaur@oo-oo.ee
Aet_Ader_BW

Aet Ader

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

salto-maarja-kask

Maarja Kask

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

Karin_Tougu_BW

Karin Tõugu

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

Kalle_Komissarov_BW

Kalle Komissarov

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

kalle.komissarov@gmail.com

Indrek Rünkla

Indrek Rünkla

Õppejõud, Kujutav geomeetria, Ühepereelamu tööjoonised

indrek.rynkla@artun.ee
4965110214_1ea86ac8a1_v

Karli Luik

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

karli.luik@artun.ee
Juhan Rohtla

Juhan Rohtla

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

juhan@kuu.ee
Ralf Lõoke

Ralf Lõoke

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

ralf@salto.ee
Margus Maiste

Margus Maiste

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

margus@proge.ee
Lilian-Hansar

Lilian Hansar

Õppejõud, restaureerimine ja konserveerimine

lilian.hansar@artun.ee
Siiri_Vallner_BW

Siiri Vallner

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

galo

Galo Moncayo

Erialastuudio juhendaja

galo.moncayo@artun.ee
bernhard-sommer-bw

Bernhard Sommer

Erialastuudio juhendaja

bernhard.sommer@artun.ee
Pilt_Liina Soosaar

Liina Soosaar

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

Johan_Paju_BW

Johan Paju

Õppejõud, maastikuarhitektuuri stuudio juhendaja

johan@paju.se
Indrek_Peil_BW

Indrek Peil

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

Peeter_Pere_BW

Peeter Pere

Õppejõud, erialastuudio juhendaja

peeter@peeterpere.ee
MIkk_Meelak_BW

Mikk Meelak

Õppejõud, Projekteerimistarkvara

Siiri_Margus_Koot_BW

Siiri Koot ja Margus Koot

Õppejõud, Linnaplaneerimise alused, Detailplaneeringu koostamine ja vormistamine