Uuele tudengile

TAHVEL

Õppeinfosüsteem TAHVEL on internetipõhine andmebaas, kus säilitatakse ja esitatakse üliõpilaste õppetööga seonduvat infot. TAHVEL asub aadressil tahvel.edu.ee. Sisselogides näed tunniplaane, hindeid jms.

artun.ee konto ja meililistid

EKA meiliaadress luuakse kõigile tudengitele ja töötajatele IT osakonna poolt. Meiliaadressid luuakse põhimõttel eesnimi.perenimi@artun.ee.

Üliõpilase ametlikku artun.ee lõpuga e-postiaadressi säilitatakse 1 aasta jooksul alates üliõpilase eksmatrikuleerimisest. Pärast 1 aasta möödumist e-postiaadress ja sellega seotud inforvarad (Google Drive konto, Google kalender) kustutatakse.

Tudeng@artun.ee on meililist, kuhu saadetakse infot õppekorralduse, õppetähtaegade, stipendiumide ja õppetoetuste taotlemise kohta. Üliõpilase artun.ee e-posti aadress lisatakse automaatselt tudeng@artun.ee nimekirja.

Foorum on EKA avalik internetifoorum, kus vahetatakse kõiksugust omavahelist ja avalikku infot tasuta kassipoegadest kuni korterikaaslaste otsinguteni, samuti saadetakse foorumi kaudu paljude kultuurisündmuste uudiseid. Foorumiga saavad liituda kõik huvilised ka väljaspool EKAt. Kirja saatmiseks foorumisse saada see aadressile foorum@artun.ee. Foorumi listi saab registreeruda aadressil: http://link.artun.ee/foorum_subscribe või saates e-kirja aadressile foorum+subscribe@artun.ee.

Üliõpilaspilet ja uksekaart

Eesti üliõpilaspileti saavad tudengid ise tellida veebilehelt minukool.ee. Kaardi kehtivusaeg on kolm aastat.

Kaarti on võimalik kasutada EKA hoonetes uksekaardina ja ka sõidukaardina ühistranspordi piletisüsteemis (Ühiskaardi asemel). Selleks tuleb kaart pilet.ee lehel sõidukaardiks registreerida.

Nõustamine

Õppetööga seotud küsimuste korral on Sul võimalus pöörduda oma õppekava juhi või õppespetsialisti poole.

Psühholoog-karjäärinõustaja juurde võib tulla rääkima kõigest, mis meeli painab. Ükski mure ei ole liiga tühine ja tulla võib ka siis, kui muret justkui ei olegi, vaid tahaks lihtsalt kellegagi rääkida. Aja kokkuleppimiseks palume eelnevalt ühendust võtta psühholoog-karjäärinõustaja Kaia-Leena Pinoga.

E-post: kaialeena.pino@artun.ee