Inimesed

Kontaktid

Virve Sarapik

Virve Sarapik

Professor, vanemteadur, Kunstiteaduse ja visuaalkultuuri instituudi juhataja, magistriõppekava juht

virve.sarapik@artun.ee
IMG_20190323_220349edit

Mari Laaniste

Teadussekretär

6117650

mari.laaniste@artun.ee
_MG_8719

Krista Kodres

Professor, Kunstiteaduse ja visuaalkultuuri uuringute doktoriõppekava juht

krista.kodres@artun.ee
_MG_8903

Andres Kurg

Professor, vanemteadur, ühisõppekava Literature, Visual Culture and Film Studies (MA) juht

andres.kurg@artun.ee
imageedit_2_9759545993

Anders Härm

Lektor, kuraatoriõppe (MA) suuna juht

anders.harm@artun.ee
_MG_9231

Karin Vicente

Nooremteadur, teadussekretär /eemal

karin.vicente@artun.ee
_MG_8871

Liisa-Helena Lumberg

Õppejõud, bakalaureuseõppekava juht

liisahelena.lumberg@artun.ee
Anu Allas

Anu Allas

Kumu kunstimuuseumi programmijuht-kuraator, museoloogia õppesuuna juht

anu.allas@artun.ee