Inimesed

Kontaktid

Virve Sarapik

Virve Sarapik

Professor, kunstiteaduse ja visuaalkultuuri instituudi juhataja

virve.sarapik@artun.ee
Annika Toots_kodukale

Annika Toots

Teadussekretär

611 7650
Põhja pst 7, ruum D309.1

annika.toots@artun.ee
_MG_8719

Krista Kodres

Professor, kunstiteaduse ja visuaalkultuuri uuringute doktoriõppekava juht

krista.kodres@artun.ee
_MG_8903

Andres Kurg

Professor, vanemteadur, ühisõppekava Literature, Visual Culture and Film Studies (MA) juht

andres.kurg@artun.ee
LindaKaljundi_fotoEvaSepping_kodulehele

Linda Kaljundi

Kultuuriajaloo professor

linda.kaljundi@artun.ee
Anu Allas 2019 mv

Anu Allas

Museoloogia suuna (MA) juht

anu.allas@artun.ee
imageedit_2_9759545993

Anders Härm

Lektor, kuraatoriõppe (MA) suuna juht

anders.harm@artun.ee
_MG_8871

Liisa-Helena Lumberg

Lektor, bakalaureuseõppekava juht

liisahelena.lumberg@artun.ee
_MG_8642

Ingrid Ruudi

Teadur, külalisdotsent

ingrid.ruudi@artun.ee
_MG_8626

Epp Lankots

Vanemteadur, külalisdotsent

epp.lankots@artun.ee
Neeme.Lopp_Krõõt_Tarkmeel

Neeme Lopp

Kirjastaja, KVI külalisteadur

502 9286

neeme.lopp@artun.ee
_MG_8820

Pille Teppan

Õppespetsialist

611 7653

pille.teppan@artun.ee
Hans Alla (4)

Hans Alla

Assistent

611 7653

hans.alla@artun.ee

KVI emeriidid:

emeriitprofessor Jaak Kangilaski; emeriitdotsent Ene Lamp; emeriitdotsent Kaia Lehari