Rohereisimise töörühm

Rohereisimise töörühm:

Rektoraat: haldus- ja finantsdirektor Andres Tammsaar
andres.tammsaar@artun.ee

Rektoraadibüroo: keskkonnaspetsialist Johanna Vahtra
johanna.vahtra@artun.ee

Välissuhete osakond: välissuhte osakonna juht Sandra Mell
sandra.mell@artun.ee

Üliõpilasesindus: Kristi Laanemäe, Katrin-Maria Terras
kristi.laanemae@artun.ee
katrin-maria.terras@artun.ee

Arhitektuur- õppeassistent-projektide koordinaator Annamari Nael ja arhitektuuri ja linnaplaneerimise osakonna õppeassistent Liis Mõttus
annamari.nael@artun.ee
liis.mottus@artun.ee

Disainist- dotsent, tootedisaini osakonnajuhataja, BA digitootedisaini õppekavajuht Maarja Mõtus
maarja.motus@artun.ee

Vabad kunstid – koosseisuväline õppejõud Britta Benno
brita.benno@artun.ee

Kunstikultuur – doktorant-nooremteadur Rahel Aerin Eslas
rahel.eslas@artun.ee