Diplomi-, bakalaureuse- ja integreeritud õppe lõpetajad

Tallinna Kunsttööstuskooli ja Riigi Kunsttööstuskooli lõpetanud

Tallinna Kunsttööstuskool 1919-1947 1919 Dekoratiivmaal 1. Rakles Voldemar 2. Sink Peeter Naiskäsitöö 3. Kosenkranius Marta 4. Osvet Klara 5. Rääk Maris 6. Starkopf Anna 7. ...

Tekstiilidisain

1948  1. Hansen, Ellen 1949 2. Liisveld, Valve 3. Toomra, Siiri 4. Vaskova, Tamara 1950 5. Tasane, Ellen 1951 6. Kõlar, Lea 7. Leskin, Galina 8. Liivak, Nette 9. Nurmoja, Inge 1952 10. ...

EKA AVATUD AKADEEMIA DIPLOMIÕPE

2001  Kujunduskunst 1. Ahven, Karin 2. Arula, Kristiina 3. Aruste, Õnnely 4. Juks, Tuuli 5. Kaup, Katreen 6. Kommer, Meret 7. Laanep, Mariann 8. Laanmets, Kai 9. Martinson, Rita 10. Matsalu, Jaakko 11. Meikar, ...

EKA Rakenduskunsti Kolledži diplomiõpe

20011. Anna Aliaksina 2. Oksana Berestovaja 3. Danuta Breideks 4. Aleksandr Fomitšov 5. Veronika Jagelskaja 6. Julia Jakupova 7. Essenia Javorovskaja 8. Irina Kožuhhova 9. Jelena Krivihhina 10. ...

Pärnu Kolledž „Academia Grata“

2003 1. Alesmaa, Kadri 2. Eirand, Merle 3. Kõiv, Viljar 4. Martinson, Urmas 5. Mölder, Mari 6. Osula, Urmas 7. Palusoo, Piret 8. Tõnisson, Kristi 9. Visnap, ...

Avatud Akadeemia bakalaureuseõpe

2002Fotograafia1. Aare, Reio2. Bunka, Margit3. Kallasvee, Laura4. Kesa Aavik, Anneli5. Klaos, Kristiina6. Kurvits, Maiu7. Küttim, Meeli8. ...

Aia- ja pargikujundus

1948 1. Heinsaar, Harald1950 2. Mannert, Elmar 3. Pettai, Lydia 4. Sepp, Hugo1951 5. Iila, Aino 6. Kaldmäe, Endel1952 7. Pormeister, Valve1953 8. ...

Animatsioon

2009 1. Matti Adoma 2. Ilja Alpatov 3. Nele Aunap 4. Katre Haav 5. Mattias Mälk 2010 – 2011 6. Alunurm Erik 7. Pakkas Mari 8. Puskar Sven-Tõnis 9. Reha Mihkel 10. Silla Maiken 11. Veering ...

Arhitektuur

19561. Korjus, Helju2. Põdrus, Helgi3. Lään, Liia4. Kass, Mai5. Kallas, Toivo 19576. Kukk, Elvi7. Andreller, Arpad8. Vetla, ...

Arhitektuur (õhtune)

1965 1. Aasmaa, Arvi 2. Eigi, Ado 3. Hirvesoo, Eva 4. Kaasik, Elo-Liis 5. Kersten, Rein 6. Liidumäe, Lembi-Mai 7. Ney, Louis 8. Niineväli, Arvo 9. Otsa, Evi 10. Saarmann, Helmi 11. Sirkel, ...

Ehte- ja sepakunst = Metallikunst

1950 1. Trepp, Emilda 1951 2. Palu, Leida 3. Raud, Helge 4. Tammaru, Salme 1952 5. Elken, Lydia 6. Paas, Juta 1953 7. Kütt, Õie 8. Vahtramäe, Juta 9. Leskin, Vladimir 1954 10. Kirme, ...

Fotograafia

2005 1. Anna-Liisa Lehtmets 2. Marge Monko 3. Tatjana Muravskaja 4. Katrin Tees 5. Anu Vahtra 6. Reimo Võsa-Tangsoo 2006 7. Sirli Tasane 2007 8. Riikka Angelika Tauriainen 2008 9. Tuuli Antsov 10. ...

Graafika

1948 1. Aas, Hugo 2. Koemets, Aleksander 3. Paris, Väino 4. Skop, Siima 5. Lemberg, Herta1949 6. Aarela, Reet 7. Kersna, Heino 8. Paris, Edith1950 9. Aljak, Niina 10. ...

Graafiline disain

19951. Kärt Aus2. Marge Lipping3. Andres Rohtla 19964. Katri Kikkas5. Lembitu Mikker6. Anne Pikkov7. Piia Põldmaa8. Raivo ...

Keraamika

1948 1. Kuma, Helena 1949 2. Kommel, Maiju 3. Reemets, Elgi 4. Piksaar, Ilse 5. Treikelder, Ingrid 1951 6. Karu, Frida 1952 7. Karu, Imbi 8. Matvei, Juta 9. Raudsepp, Naata 10. Sild, ...

Klaasikunst (ja -disain)

1949 1. Pops, Hans 2. Prees, Helmi 1950 3. Alling, Raimond 1952 4. Jürgen, Leida 1953 5. Maripuu, Vaike 6. Teltma, Helga 7. Käär, Helle 1954 8. Lepiksaar, Toomas 9. Erendi, Vilma 10. ...

Kunst

2009 Maal 1. Teele Altmäe 2. Ingmar Jõgi 3. Hanna Lepparu Graafika 4. Kristi Kukk 5. Ralf Rammul Skulptuur 6. Kadri Allekand 7. Regina Kuningas 8. Kristin Orav 9. Loore ...

Kunstiteadus

1996 1. Ürge-Maarit Reinsalu 2. Mari Sobolev 3. Triin Tõrs -Ojari 1997 4. Tiina Tammet 5. Mari Vallikivi 1998 6. Helen Bome 7. Andres Kurg 8. Jüri-Indrek Klooren 9. Mari Laanemets 10. Eva ...

Maalikunst

1948 1. Kulles, Toivo 2. Mere, Sylvia 3. Voogre, Kärt1949 4. Klaus, Vaike 5. Lootus, Erich1950 6. Teder, Hilja 7. Sagur, Evald 8. Lilander, Lidia 9. Johanson, ...

Moedisain

1947 1. Klaus, Leida 1948 2. Loik, Saima 3. Lõhmus, Melanie 1949 4. Kammal, Õie 5. Lokk, Leida 6. Suurkuusk, Emmi 1950 7. Kulles, Hilja 8. Krull, Maria 9. Hallik, Claire 10. Kiis, ...

Muinsuskaitse ja restaureerimine

Restaureerimine 2005 1. Olari Kärmas (4-aastane õpe) 2. Kristel Leivo 3. Anna-Liisa Liiver 4. Kai Merilain 5. Joosep Metslang 6. Erli Moik 7. Toomas Mäelt (4-aastane õpe) 8. Matis Rodin (4-aastane ...

Nahakunst, (aksessuaari ja köitedisain)

1948  1. Gurjev, Elisabeth 2. Külv, Ella 1950 3. Patune, Minni 4. Sume, Lydia 1951 5. Ilmand, Marie 6. Ilmsalu, Leida 1952 7. Kivisild, Eeva 1953 8. Keskküla, Alma 9. Rosenup, ...

Ruumi- ja mööblikujundus (õhtune)

1972 1. Kekki, Viktor1974 2. Hallop, Säde 3. Leinbok, Marge 4. Puusepp, Marge 5. Valdre, Galina1995 6. Nööp, Helve 7. Randalu, Aime 8. Suhih, Tatjana 9. Sultson, ...

Sisearhitektuur (ja mööblidisain)

Sisearhitektuuri eriala lõpetajad 1949  1. Aus, Aleksander 2. Kalep, Aino 3. Oselein, Maia 4. Papp, Herman 5. Plees, Maimu 6. Pikk, Arvo 7. Ratassepp, Linda 1950 8. Tomberg, Bruno 9. Uustalu, Asta 10. ...

Skulptuur (ja installatsioon)

1948 1. Rosin, Linda 2. Eskel, Albert 3. Liiv, Linda 4. Mölder, Arseni 5. Rekk, Signe1949 6. Leskin, Viktor1950 7. Reitel, Kalju 8. Viitol, Erna 9. Nurk, ...

Stsenograafia=Teatridekoratsiooni maal

1950 1. Pant, Guido 2. Vaher, Eerik 3. Vahtramäe, Lilian 1951 4. Laidre, Raivo 5. Renter, Eldor 6. Sepp, Ülo 1952 7. Küla, Mari-Liis 8. Loodma, Ella 9. Luide, Salme 10. Vilms, Elga 11. Stsukin, ...

Tootedisain

1995 1. Raivo Behrsin 2. Priit Isok 3. Renee Kelomees 4. Kaido Känd 5. Asko Künnap 6. Tarmo Luisk 7. Lembe Torop 1996 8. Raido-Riho Laasi 9. Ahti Peetersoo 1997 10. Markko Karu 1998 11. ...

Tööstuskunst

1971 1. Klement, Ann 2. Ollino, Astrid 3. Tammpere, Marje 4. Tepandi, Tiiu1972 5. Ammer, Ene 6. Harring, Karin 7. Lesment, Alina 8. Palkman, Elje 9. Püssim, Kersti 10. Raadik, ...

Tööstuskunst (õhtune)

1972 1. Keerus, Sven-Stefan 2. Neiman, Otto 3. Ristmägi, Eili 4. Uibopuu, Lembit-Olev1974 5. Kõll, Anne 6. Piibe, Reedik 7. Rannamäe, Astrid 8. Riit, Tõnu 9. Õunapuu, ...