Kursused

EKA avatud akadeemia on suurim loovmõtlemise ja -oskuste arendamisele pühenduv täiendusõppe keskus Eestis, mille programmis on nii erialased täienduskoolitused kui ka hobikursused. Lisaks pakub EKA avatud akadeemia ettevalmistavat õpet ülikooli astumisel eelakadeemia programmiga.

EKA avatud akadeemia kursusel osalemiseks on vajalik esitada COVID tõend.

 

Meie koolitusprogramm uueneb kodulehel aastaringselt.

 • 1. aprillil avaldame koolitused ja kursused õppeperioodiks juuni kuni august.
 • 1. mail avaldame minimaalselt ühe õppeaasta kestvad põhjalikud erikursused.
 • 1. juulil avaldame koolitused ja kursused õppeperioodiks september kuni detsember.
 • 1. novembril avaldame koolitused ja kursused õppeperioodiks jaanuar kuni mai.

Vilistlased

 • Suutsime kursuse käigus läbida väga palju erinevaid teemasid ning juhendaja oskas kõike imehästi meieni tuua väga lihtsalt ja põnevalt. Eva Labotkin suutis ka kõige keerulisemad ülesanded meie jaoks väga lihtsaks muuta. On näha, et ta on väga kompetentne oma erialal ning tal on imeline omadus seda väga põneval ning lihtsal kujul edasi anda. Ta kohandas kursuse tempo vastavalt kursusel osalejatega väga ilusti ning alati julgustas meid katsetama ja küsima. Eva on imeline juhendaja, jäin supper rahule!
  Suutsime kursuse käigus läbida väga palju erinevaid teemasid ning juhendaja oskas kõike imehästi meieni tuua väga lihtsalt ja põnevalt. Eva Labotkin suutis ka kõige keerulisemad ülesanded meie jaoks väga lihtsaks muuta. On näha, et ta on väga kompetentne oma erialal ning tal on imeline omadus seda väga põneval ning lihtsal kujul edasi anda. Ta kohandas kursuse tempo vastavalt kursusel osalejatega väga ilusti ning alati julgustas meid katsetama ja küsima. Eva on imeline juhendaja, jäin supper rahule!
  Marelle Kaelep
  Adobe Photoshop algajale
  Joogaõpetaja
 • Operatiivne värk! Leidsin õige asja ja sain, mis tahtsin väga mõistliku hinna eest. Kursus andis piisava ülevaate tarkvarast, et seda ise edasi kasutada. Juhendaja oli asjalik, tundis tarkvara ja oskas selgitada.
  Operatiivne värk! Leidsin õige asja ja sain, mis tahtsin väga mõistliku hinna eest. Kursus andis piisava ülevaate tarkvarast, et seda ise edasi kasutada. Juhendaja oli asjalik, tundis tarkvara ja oskas selgitada.
  Jaanus Tiit
  3-D modelleerimine ja renderdamine algajatele
  Green Forest OÜ, juhatuse liige
 • Sain Eelakadeemiast hulgaliselt informatsiooni sisseastumise kohta, parema arusaama disainist ja head tagasisidet.
  Sain Eelakadeemiast hulgaliselt informatsiooni sisseastumise kohta, parema arusaama disainist ja head tagasisidet.
  Saara Kuum
  Eelakadeemia
  õpilane
 • Eelakadeemias täienesid minu teadmised sisseastumiseksamite kohta. Juhendaja Merike Rehepapi äge kommunikatsiooni tund lisas enesekindlust avalikult esinemisel.
  Eelakadeemias täienesid minu teadmised sisseastumiseksamite kohta. Juhendaja Merike Rehepapi äge kommunikatsiooni tund lisas enesekindlust avalikult esinemisel.
  Lisa Maria Ojavere
  Eelakadeemia
  õpilane
 • Kursusel jäin enim rahule selle tempo ja infomahuga. Juhendaja Joakim Kuusemaa oli rahulik, kannatlik ning pädev.
  Kursusel jäin enim rahule selle tempo ja infomahuga. Juhendaja Joakim Kuusemaa oli rahulik, kannatlik ning pädev.
  Sergei Kibus
  3-D modelleerimine ja renderdamine algajatele
  Režissöör, operaator ja monteerija
 • Juhendaja Maris Lindoja on väga professionaalne, oskas kõigile küsimustele vastata. Meeldisid kodused ülesanded – need olid huvitavad, aga aitasid ka õpitut kinnistada. Jäin rahule ka õppejõu saadetud konspektiga, mis on põhjalik ja selge.
  Juhendaja Maris Lindoja on väga professionaalne, oskas kõigile küsimustele vastata. Meeldisid kodused ülesanded – need olid huvitavad, aga aitasid ka õpitut kinnistada. Jäin rahule ka õppejõu saadetud konspektiga, mis on põhjalik ja selge.
  Kaisa Karnau
  Adobe InDesign
  Toimetaja Avita kirjastuses
 • Kursusel meeldis teooria ja praktika hea vaheldumine ning "käed külge" õppemeetod. Juhendaja oli väga pädev, tundis teemat ja oskas seda edasi anda. Kursusel jagati ka väga korralik konspekt.
  Kursusel meeldis teooria ja praktika hea vaheldumine ning
  Merle Lang
  Adobe InDesign algajale
  Raamatupidaja Bigbankis