Eka avatud akadeemiast

EKA avatud akadeemia pakub lühi– ja erikursusi täiskasvanud huvilisele. Lisaks on võimalik lastel vanuses 7-11 õppida Lasteakadeemias, noortel vanuses 12-17 osaleda noorteprogrammi kursustel ja töötubades ning noortel alates 16 eluaastast osaleda Eelakadeemias. Koolituste juhendajad on loovad, isikupärased ning innovatiivsed professionaalid, kes pakuvad mitmekülgselt põnevaid lahendusi.

Kunstikursustest pakub EKA joonistamise, maalimise, graafika, fotograafia, illustratsiooni, skulptuuri jt kursuseid.

Disainikursused käsitlevad erinevaid teemasid moe-, sise- ja tootedisaini valdkondadest: keraamika, kullasepa algkursus, sepise algkursus, moestilistika, moe- ja trendide prognoosid, kasutajakeskne disain toote- ja teenusearenduses jt.

Arvutikursused käsitlevad Adobe kujundusprogrammide tundmaõppimist läbi praktiliste ülesannete, kujundusgraafika ja veebidisaini koolitusi.

Suveakadeemia on täienduskoolituse programm, kuhu on oodatud kõik need, kes soovivad oma suve loominguliselt eriliseks muuta. Suveakadeemia raames toimuvad kunsti-, disaini- ja arvutikursused mais, juunis ja augustis.

Informatsiooni avatud akadeemia tegevustest saab meie  Facebooki või Instagrami  lehelt.

Eesti Kunstiakadeemia on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Pakume võimalust teha oma sõpradele, pereliikmetele või kolleegidele loominguline kingitus kunstiakadeemia kursuse näol. Teie poolt välja valitud kursus vormistatakse kinkekaardina.

Kui Sul on ettepanekuid koolituste osas, siis palun kasuta järgmist VORMI.