Art (including Contemporary Art)

2007
1. Rait Rosin (maalimine)
2. Siiri Taimla (joonistamine)
3. Ave Teeääre (graafika)

2008
4. Herlet Elvisto (maalimine)
5. Edith Karlson (skulptuur)
6. Jass Kaselaan (skulptuur)
7. Tõnis Kenkmaa (graafika)
8. Indrek Köster (skulptuur)
9. Taavi Talve (skulptuur)
10. Pamela Weiss (maalimine)

2009
11. Saskia Järve (maalimine)
12. Kirke Kangro (interdistsiplinaarsed kunstid)
13. Margot Kask (fotograafia)
14. Epp Kubu (interdistsiplinaarsed kunstid)
15. Jaanika Okk (graafika)
16. Laura Pählapuu (joonistamine)
17. Jaanus Samma (graafika)
18. Jane Suviste (uusmeedia)
19. Kadri Toom (graafika)

2010
20. Eleriin Ello (maalimine)
21. Eike Eplik (skulptuur)
22. Nestor Ljutjuk (graafika)
23. Helen Melesk (fotograafia)
24. Tatjana Muravskaja-Loginova (fotograafia)
25. Kristina Norman (graafika)
26. Tanel Rander (interdistsiplinaarsed kunstid)
27. Mai Sööt (interdistsiplinaarsed kunstid)
28. Katrin Tees (interdistsiplinaarsed kunstid)
29. Berit Teeäär (fotograafia)
30. Anna-Stina Treumund (fotograafia)

2011
31. Maria Ader (maalimine)
32. Art Allmägi (skulptuur)
33. Britta Benno (graafika)
34. Kristi Kongi (maalimine)
35. Ilmar Kurvits (graafika)
36. Eva Labotkin (interdistsiplinaarsed kunstid)
37. Margit Lõhmus (maalimine)
38. Krista Sokolova (maalimine)
39. Taivo Timmusk (skulptuur)
40. Laura Toots (fotograafia)
41. Martin Tõnts (graafika)
42. Maris Vahter (graafika)
43. Olivia Verev (interdistsiplinaarsed kunstid)
44. Reimo Võsa-Tangsoo (fotograafia)

2012
45. Kristiina Hansen (fotograafia)
46. Anneli Jalava (fotograafia)
47. Hanna Pauliina Jokela (skulptuur)
48. Hille Karm (uusmeedia)
49. Lauri Koppel (graafika)
50. Kerli Kurikka (maalimine)
51. Kristi Laanemäe (uusmeedia)
52. Yang Li (skulptuur)
53. Holger Loodus (maalimine)
54. Kadri Metstak (skulptuur)
55. Maarja Nurk (maalimine)
56. Evi Pärn (uusmeedia)
57. Rene Reinumäe (skulptuur)
58. Krõõt Tarkmeel (fotograafia)
59. Triin Veersalu (maalimine)
60. Magnus Vulp (uusmeedia)

2013
61. Gudrun Heamägi (graafika)
62. Henri Hütt (tegevuskunst)
63. Marianne Jõgi (installatsioon ja skulptuur)
64. Flo Kasearu (fotograafia)
65. Karel Koplimets (fotograafia)
66. Liisa Kruusmägi (joonistamine)
67. Maigi Magnus (installatsioon ja skulptuur)
68. Susanna Emilia Salama (maalimine)
69. Katrin Sarapuu (fotograafia)
70. Tiina Sööt (tegevuskunst)

2014
71. Hannes Aasamets (uusmeedia)
72. Doris Feldmann (tegevuskunst)
73. Kärri Jürisson (uusmeedia)
74. Paul Kuimet (fotograafia)
75. Mihkel Maripuu (maalimine)
76. Gerda Märtens (graafika)
77. Kadri Noormets (tegevuskunst)
78. Maria Sidljarevitš (maalimine)
79. Matthias-Jakob Sildnik (installatsioon ja skulptuur)
80. Taavi Suisalu (uusmeedia)
81. Mart Vainre (uusmeedia)

2015
82. Mihkel Ilus (maalimine)
83. Eldar Jakubov (installatsioon ja skulptuur)
84. Eva Järv (installatsioon ja skulptuur)
85. Jane Lappo (maalimine)
86. Angela Maasalu (maalimine)
87. Ats Nukki (graafika) (cum laude)
88. Hanna Piksarv (installatsioon ja skulptuur) (cum laude)
89. Mari Prekup (graafika)
90. Ede Raadik (graafika)
91. Uku Sepsivart (installatsioon ja skulptuur) (cum laude)
92. Karin Strohm (maalimine)
93. Kaspar Tamsalu (maalimine) (cum laude)
94. Lilli Tölp (uusmeedia)

2016
95. Joanna Hoffmann (maal)
96. Edgar Juhkov (maal)
97. Tõnis Jürgens (uusmeedia)
98. Siim Kuusemäe (installatsioon ja skulptuur)
99. Kaarel Kütas (installatsioon ja skulptuur)
100. Anna Lihodedova (graafika)
101. Katarina Meister (maal) (cum laude)
102. Evelin Saul (installatsioon ja skulptuur)
103. Juhan Soomets (uusmeedia)
104. Grisli Soppe-Kahar (maal)
105. Marta Stratskas (maal)
106. Aap Tepper (fotograafia)
107. Sohvi Viik (installatsioon ja skulptuur)
108. Kristina Õllek (fotograafia)

2017
109. Indrek Aavik (maal)
110. Liisi Eelmaa (maal)
111. Madlen Hirtentreu (installatsioon ja skulptuur)
112. Liisa Jugapuu (maal)
113. Mari-Leen Kiipli (fotograafia)
114. Kulla Laas (fotograafia) (cum laude)
115. Johanna Mudist (maal)
116. Johanna Greta Mölder (graafika)
117. Alina Orav (maal)
118. Ann Pajuväli (graafika) (cum laude)
119. Kadri Pihlakas (maal)
120. Kadri Ploom (maal)
121. Karl Saks (uusmeedia)
122. Pire Sova (fotograafia)
123. Mari Volens (fotograafia)

Kaasaegne kunst

2018
124. Leelo-Mai Aunbaum (maal)
125. Jenny Katri Elena Grönholm (installatsioon ja skulptuur)
126. Viktor Gurov (fotograafia) (cum laude)
127. Hedi Jaansoo (fotograafia)
128. Eva Mustonen (installatsioon ja skulptuur)
129. Irma Isabella Raabe (graafika)
130. Mari-Liis Rebane (uusmeedia) (cum laude)
131. Martin Rästa (uusmeedia)
132. Sten Saarits (uusmeedia)
133. Karl-Erik Talvet (maal)
134. Margot Õunapuu (maal)

Share with friends:

Posted by Kunstiakadeemia
Updated

Academic Affairs OfficeContemporary Art