Nimi Roll E-post / Telefon

Tugiüksused

Galerii

Pire Sova Galerii Galerist pire.sova@artun.ee
+372 5594 4887

Haldusosakond

Kaido Kruusamets Haldusosakond Haldusjuht kaido.kruusamets@artun.ee
5152682
Avo Tragel Haldusosakond Puutöökoja juhataja -Meister avo.tragel@artun.ee
+372 5027282
Madis Kaasik Haldusosakond Prototüüpimise labori juhataja, külalisõpetaja madis.kaasik@artun.ee
626 7350
Rita Kerna Haldusosakond Valvur rita.kerna@artun.ee
6267341
Margus Ilves Haldusosakond Oskustööline margus.ilves@artun.ee
Mart Saarepuu Haldusosakond Oskustööline mart.saarepuu@artun.ee
Andrus Audova Haldusosakond Oskustööline andrus.audova@artun.ee
Svetlana Lesment Haldusosakond Administraator svetlana.lesment@artun.ee
626 7341
Mait Saaver Haldusosakond Majahoidja mait.saaver@artun.ee
6631672
Vladimir Palujõe Haldusosakond Valvur 626 7341
Vaike Keinast Haldusosakond Tamse õppebaasi majahoidja 528 3911
5283911
Igor Kostõgov Haldusosakond Valvur 6267341

IT osakond

Kristjan Eichler IT osakond IT-peaspetsialist kristjan.eichler@artun.ee
6267339
53312345
Robert Luig IT osakond IT spetsialist-kasutajatugi robert.luig@artun.ee
6267339
Tener Ilistom IT osakond IT spetsialist tener.ilistom@artun.ee
6267 339

Juriidiline osakond

Anne-Riin Kütt Juriidiline osakond Jurist anne-riin.kytt@artun.ee
53407470

Kirjastus

Neeme Lopp Kirjastus Kirjastaja neeme.lopp@artun.ee
502 9286

Kommunikatsiooni osakond

Solveig Jahnke Kommunikatsiooni osakond Tugistruktuurid Kommunikatsiooniosakonna juhataja (lapsehoolduspuhkusel) solveig.jahnke@artun.ee
6267111
56264949
Mart Vainre Kommunikatsiooni osakond Kommunikatsioonispetsialist mart.vainre@artun.ee
6267111
Anna Lindpere Kommunikatsiooni osakond Kommunikatsiooniosakonna juhataja anna.lindpere@artun.ee
5646 3229
Ronja Soopan Kommunikatsiooni osakond Turundusspetsialist ronja.soopan@artun.ee
6267111

Kvaliteediosakond

Triin Krünberg Kvaliteediosakond Kvaliteedijuht triin.krunberg@artun.ee
6267372

Muuseum

Reeli Kõiv Muuseum Kuraator-koguhoidja reeli.koiv@artun.ee
6267351
55600433

Narva kunstiresidentuur

Ann-Mirjam Vaikla EKA Sihtasutus Narva kunstiresidentuur Narva Kunstiresidentuuri juhataja ann.vaikla@artun.ee
+372 56 484 112

Õppeosakond

Tiina Kuljus Kunsti­kultuuri teaduskond Õppeosakond Kunstikultuuri teaduskonna õppekavade (Kunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud BA ja MA, Muinsuskaitse ja konserveerimine BA ja MA, Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria MA ning Kunstiõpetaja MA (ühisõppekavad TLÜ-ga)) õppespetsialist tiina.kuljus@artun.ee
6117 653, 53 009 943
Põhja puiestee 7, ruum D307
Kaia-Leena Pino Õppeosakond Psühholoog Psühholoog-karjäärinõustaja (lapsehoolduspuhkusel) kaialeena.pino@artun.ee
Mari-Liis Siig Õppeosakond Rahvusvaheliste magistriõppe õppekavade (Animatsioon, Disain ja rakenduskunst, Interaktsioonidisain, Kaasaegne kunst, Sisearhitektuur ja Urbanistika) ning üldteooria- ja vabaainete õppespetsialist mari-liis.siig@artun.ee
6267 321
Põhja puiestee 7, D206
Katrin Sütt Disaini­­teaduskond Õppeosakond Disainiteaduskonna õppekavade (Graafiline disain BA, Tööstus- ja digitootedisain BA, Disain ja rakenduskunst MA ja Tootedisain MA) õppespetsialist katrin.sytt@artun.ee
6267 348
Põhja puiestee 7, ruum D401
Helen Kuldkepp Disaini­­teaduskond Õppeosakond Disainiteaduskonna bakalaureuseõppe õppekavade (Ehte- ja sepakunst, Keraamika, Klaasikunst ja –disain, Moedisain, Nahakunst, aksessuaari- ja köitedisain ning Tekstiilidisain) õppespetsialist ja teaduskonna õppeassistent helen.kuldkepp@artun.ee
6267 375
Põhja puiestee 7, ruum D401
Kaili Kilp-Jegorov Arhitektuuri­teaduskond Õppeosakond Sisearhitektuur Arhitektuuriteaduskonna õppekavade (Arhitektuur ja linnaplaneerimine, Sisearhitektuur BA ja MA) õppespetsialist kaili.kilp-jegorov@artun.ee
6420 070
Põhja puiestee 7, ruum D409
Elika Kiilo-Kulpsoo Õppeosakond Vabade kunstide teaduskond Vabade kunstide teaduskonna õppekavade (Animatsioon BA, Fotograafia BA, Kunst BA, Kaasaegne kunst MA, Stsenograafia BA ja MA) õppespetsialist elika.kiilo@artun.ee
6164 213
Põhja puiestee 7, ruum D206
Triin Juhanson Õppeosakond psühholoog-karjäärinõustaja triin.juhanson@artun.ee
Elisabeth Kuusik Õppeosakond Õppeosakonna juhataja elisabeth.kuusik@artun.ee
626 7307
Põhja puiestee 7, D206
Helen Jürgens Õppeosakond Peaspetsialist helen.jyrgens@artun.ee
6267 305
Põhja puiestee 7, D206
Riina Laaneveer Õppeosakond Peaspetsialist riina.laaneveer@artun.ee
6267 371
Põhja puiestee 7, D206

Personaliosakond

Dagmar Raide Personaliosakond Personaliosakonna juhataja dagmar.raide@artun.ee
626 7306
Marika Kopõlova Personaliosakond Personalispetsialist marika.kopolova@artun.ee
626 7306
Karin Oolu Personaliosakond Dokumendihalduse spetsialist karin.oolu@artun.ee
626 7100
+372 5511242
Sirli Aavik Personaliosakond Arhivaar sirli.aavik@artun.ee

Psühholoog

Kaia-Leena Pino Õppeosakond Psühholoog Psühholoog-karjäärinõustaja (lapsehoolduspuhkusel) kaialeena.pino@artun.ee

Raamatukogu

Mait Väljas Raamatukogu Raamatukogu juhataja mait.valjas@artun.ee
6267340
Marju Vahter Raamatukogu Peaspetsialist marju.vahter@artun.ee
6267362
Tiina Gross Raamatukogu Bibliograaf tiina.gross@artun.ee
6267367
Ruth Petersoo Raamatukogu Bibliograaf ruth.petersoo@artun.ee
6267367
Lea Torjus Raamatukogu Raamatukoguhoidja lea.torjus@artun.ee
6267334
Svetlana Elberg Raamatukogu Raamatukoguhoidja svetlana.elberg@artun.ee
6267334
Livia Tuvik Raamatukogu Raamatukoguhoidja livia.tuvik@artun.ee
6267334

Rahandusosakond

Inge Toms Rahandusosakond Pearaamatupidaja inge.toms@artun.ee
6267365
Hedi Tõnisson Rahandusosakond Vanemraamatupidaja hedi.tonisson@artun.ee
6267310
Kelly Nurk Rahandusosakond Raamatupidaja kelly.nurk@artun.ee
6267 112
Tiia Pley Rahandusosakond Finantsanalüütik tiia.pley@artun.ee
+372 626 7102
Monika Vessmann Rahandusosakond Raamatupidaja – palgaarvestaja monika.vessmann@artun.ee
6267310

Rektoraat

Mart Kalm Rektoraat Rektor, professor mart.kalm@artun.ee
626 7300
Angelina Valk Rektoraat Rektoraadi abi angelina.valk@artun.ee
6267313
Anne Pikkov Rektoraat Õppeprorektor, külalisprofessor anne.pikkov@artun.ee
626 7302
Epp Lankots Rektoraat Teadusprorektor epp.lankots@artun.ee
Andres Tammsaar Rektoraat Haldus- ja finantsdirektor andres.tammsaar@artun.ee
626 7390

Teadus- ja arendusosakond

Irene Hütsi Teadus- ja arendusosakond Koordinaator 53 068 909
Ingela Heinaste Teadus- ja arendusosakond Ettevõtlussuhete koordinaator/Collaboration Coordinator ingela.heinaste@artun.ee
6267108
5219187
Sven Idarand Teadus- ja arendusosakond Projektijuht/Poject Manager sven.idarand@artun.ee
6267110
Pille Epner Teadus- ja arendusosakond Juhtivspetsialist pille.epner@artun.ee
5554 2824

Üli­õpilas­esindus

Üliõpilasesindus Üli­õpilas­esindus yesindus@artun.ee
Linda Mari Hüvato Üli­õpilas­esindus Esinanine, Meediagraafika BA tudeng linda.mari.huvato@artun.ee
Johanna Toom Üli­õpilas­esindus Muinsuskaitse ja konserveerimise MA tudeng johanna.toom@artun.ee
Kertu Rannula Üli­õpilas­esindus Fotograafia BA tudeng kertu.rannula@artun.ee
Taavi Teevet Üli­õpilas­esindus Ehte-ja sepakunsti BA tudeng taavi.teevet@artun.ee
Eliisabet Kuslap Üli­õpilas­esindus Graafilise disaini BA tudeng eliisabet.kuslap@artun.ee
Sidney Lepp Üli­õpilas­esindus Graafika MA tudeng sidney.lepp@artun.ee
Grete Nagel Üli­õpilas­esindus Keskkonnadisaini BA tudeng grete.nagel@artun.ee

Välissuhete osakond

Sandra Mell Välissuhete osakond Osakonnajuhataja, välissuhete juht sandra.mell@artun.ee
+372 6267 369
Maria Aasma Välissuhete osakond Spetsialist maria.aasma@artun.ee
+372 626 7388
Marilyn Riisimäe Välissuhete osakond Spetsialist marilyn.riisimae@artun.ee
6267 388

Arhitektuuri­teaduskond

Andres Ojari Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Dekaan, professor, erialastuudio juhendaja andres.ojari@artun.ee
Karina Vabson Arhitektuuri­teaduskond Õppeassistent karina.vabson@artun.ee
Kaili Kilp-Jegorov Arhitektuuri­teaduskond Õppeosakond Sisearhitektuur Arhitektuuriteaduskonna õppekavade (Arhitektuur ja linnaplaneerimine, Sisearhitektuur BA ja MA) õppespetsialist kaili.kilp-jegorov@artun.ee
6420 070
Põhja puiestee 7, ruum D409
Martin Melioranski Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond 3D Labori juhataja, erialastuudio juhendaja martin.melioranski@artun.ee
6420070
Renee Puusepp Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Vanemteadur, teadustöö juhi KT, erialastuudio juhendaja renee.puusepp@artun.ee
Kadi Karine Arhitektuuri­teaduskond Teadus- ja arendustegevuse koordinaator kadi.karine@artun.ee
6420070

Arhitektuur ja linnaplaneerimine

Andres Ojari Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Dekaan, professor, erialastuudio juhendaja andres.ojari@artun.ee
Johanna Jõekalda Arhitektuur ja linnaplaneerimine Virtuaalreaalsuslabori juhataja johanna.joekalda@artun.ee
Toomas Tammis Arhitektuur ja linnaplaneerimine Professor, erialastuudio juhendaja toomas.tammis@artun.ee
6420071
Andres Alver Arhitektuur ja linnaplaneerimine Professor, erialastuudio juhendaja, linnaehituse õppetool andres.alver@artun.ee
Bernhard Sommer Arhitektuur ja linnaplaneerimine Külalisprofessor, erialastuudio juhendaja bernhard.sommer@artun.ee
Galo Moncayo Arhitektuur ja linnaplaneerimine Külalisdotsent, erialastuudio juhendaja galo.moncayo@artun.ee
Martin Melioranski Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond 3D Labori juhataja, erialastuudio juhendaja martin.melioranski@artun.ee
6420070
Renee Puusepp Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Vanemteadur, teadustöö juhi KT, erialastuudio juhendaja renee.puusepp@artun.ee
Veronika Valk Arhitektuur ja linnaplaneerimine Teadustöö juht (lapsehoolduspuhkusel) veronika.valk@artun.ee
Katrin Koov Arhitektuur ja linnaplaneerimine Õppejõud, maastikuarhitektuur katrin.koov@artun.ee
Jüri Soolep Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri ja linnaplaneerimise eriala doktoriõppekava juht jyri.soolep@artun.ee

Sisearhitektuur

Merilin Tee Sisearhitektuur Projektide koordinaator merilin.tee@artun.ee
+372 6443949
Jüri Kermik Sisearhitektuur Külalisprofessor jyri.kermik@artun.ee
Kaili Kilp-Jegorov Arhitektuuri­teaduskond Õppeosakond Sisearhitektuur Arhitektuuriteaduskonna õppekavade (Arhitektuur ja linnaplaneerimine, Sisearhitektuur BA ja MA) õppespetsialist kaili.kilp-jegorov@artun.ee
6420 070
Põhja puiestee 7, ruum D409
Tüüne-Kristin Vaikla Sisearhitektuur Külalisprofessor, osakonna juhataja tyyne.vaikla@artun.ee
+372 6443949
Alina Nurmist Sisearhitektuur Külalisassistent alina.nurmist@artun.ee
Kärt Ojavee Sisearhitektuur Vanemteadur kart.ojavee@artun.ee
+372 6443949
Eik Hermann Sisearhitektuur Külalislektor eik.hermann@artun.ee
+372 6443949

Urbanistika

Maros Krivy Urbanistika Head, Professor of Urban Studies maros.krivy@artun.ee
+372 642 0071
Keiti Kljavin Urbanistika Külalisassistent keiti.kljavin@artun.ee

Avatud akadeemia

Kristiina Krabi-Klanberg Avatud akadeemia Kategoriseerimata Uncategorized @en Avatud akadeemia juhataja kristiina.krabi@artun.ee
Elise Eimre Avatud akadeemia Kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist elise.eimre@artun.ee
Pirje Kõvatomas Avatud akadeemia Täienduskoolituse programmijuht pirje.kovatomas@artun.ee
59199496
Piret Frosch Avatud akadeemia Koolituskoordinaator piret.frosch@artun.ee
626 7326

Disaini­­teaduskond

Prof Kristjan Mändmaa Disaini­­teaduskond Interaktsiooni­disain Dekaan kristjan.mandmaa@artun.ee
+372 52 51 954
Ruth-Helene Melioranski Design and Technology Futures Disaini­­teaduskond Tootedisain Teadur ruth.melioranski@artun.ee
Anna-Liisa Laarits Disaini­­teaduskond Tootedisain Projektijuht anna-liisa.laarits@artun.ee
Merike Rehepapp Disain ja rakenduskunst Disaini­­teaduskond Dotsent merike.rehepapp@artun.ee
+372 626 7368
Reet Aus Disaini­­teaduskond Vanemteadur reet.aus@artun.ee
Katrin Sütt Disaini­­teaduskond Õppeosakond Disainiteaduskonna õppekavade (Graafiline disain BA, Tööstus- ja digitootedisain BA, Disain ja rakenduskunst MA ja Tootedisain MA) õppespetsialist katrin.sytt@artun.ee
6267 348
Põhja puiestee 7, ruum D401
Helen Kuldkepp Disaini­­teaduskond Õppeosakond Disainiteaduskonna bakalaureuseõppe õppekavade (Ehte- ja sepakunst, Keraamika, Klaasikunst ja –disain, Moedisain, Nahakunst, aksessuaari- ja köitedisain ning Tekstiilidisain) õppespetsialist ja teaduskonna õppeassistent helen.kuldkepp@artun.ee
6267 375
Põhja puiestee 7, ruum D401
Maili Oglas Disaini­­teaduskond Finantskoordinaator maili.oglas@artun.ee
Taavi Hallimäe Disaini­­teaduskond Külalislektor taavi.hallimae@artun.ee
Agur Kruusing Disaini­­teaduskond Õpetaja, arvutistuudio juhataja agur.kruusing@artun.ee
Martin Pärn Design and Technology Futures Disaini­­teaduskond EKA ja TTÜ ühismagistriõppekava Design & Technology Futures juht martin.parn@ttu.ee
Ülle Marks Disaini­­teaduskond Õpetaja, joonistamisstuudio juhataja ylle.marks@artun.ee
Kadri Kangilaski Disaini­­teaduskond Õpetaja, maalistuudio juhataja kadri.kangilaski@artun.ee

Aksessuaari- ja köitedisain

Lennart Mänd Aksessuaari- ja köitedisain Disain ja rakenduskunst Professor, osakonnajuhataja lennart.mand@artun.ee
6267317
Sirle Rohusaar Aksessuaari- ja köitedisain Aksessuaaritöökoja meister sirle.rohusaar@artun.ee
6267317
Karin Kallas Aksessuaari- ja köitedisain Dotsent karin.kallas@artun.ee
626 7317
Eve Kaaret Aksessuaari- ja köitedisain Köitetöökoja meister eve.kaaret@artun.ee
6267317
Marta Moorats Aksessuaari- ja köitedisain Assistent marta.moorats@artun.ee
6267317

Design and Technology Futures

Peter McGrory Design and Technology Futures külalisprofessor
Janno Nõu Design and Technology Futures engineer/designer janno.nou@ttu.ee
Ruth-Helene Melioranski Design and Technology Futures Disaini­­teaduskond Tootedisain Teadur ruth.melioranski@artun.ee
Martin Pärn Design and Technology Futures Disaini­­teaduskond EKA ja TTÜ ühismagistriõppekava Design & Technology Futures juht martin.parn@ttu.ee

Disain ja rakenduskunst

Mare Saare Disain ja rakenduskunst Klaas Emeriitprofessor / Emeritus Professor mare.saare@artun.ee
Lennart Mänd Aksessuaari- ja köitedisain Disain ja rakenduskunst Professor, osakonnajuhataja lennart.mand@artun.ee
6267317
Piret Puppart Design & Crafts Disain ja rakenduskunst Moedisain Professor, osakonnajuhataja piret.puppart@artun.ee
626 7318
Merike Rehepapp Disain ja rakenduskunst Disaini­­teaduskond Dotsent merike.rehepapp@artun.ee
+372 626 7368
Kadri Mälk Disain ja rakenduskunst Ehte- ja sepakunst Professor kadri.malk@artun.ee
6267315
Urmas Puhkan Disain ja rakenduskunst Keraamika Osakonnajuhataja, professor/Head of Department, Professor urmas.puhkan@artun.ee
6267308
56646873
Ivar Sakk Disain ja rakenduskunst Graafiline disain Meediagraafika (Rus) Professor ivar.sakk@artun.ee
+372 6267 323
+372 5092 372
Nils Hint Disain ja rakenduskunst Ehte- ja sepakunst Dotsent nils.hint@artun.ee
6267315

Ehte- ja sepakunst

Piret Hirv Ehte- ja sepakunst Osakonnajuhataja, dotsent piret.hirv@artun.ee
6267315
5205129
Kadri Mälk Disain ja rakenduskunst Ehte- ja sepakunst Professor kadri.malk@artun.ee
6267315
Nils Hint Disain ja rakenduskunst Ehte- ja sepakunst Dotsent nils.hint@artun.ee
6267315
Urmas Lüüs Ehte- ja sepakunst Õppejõud urmas.lyys@artun.ee
6267315
Eve Margus-Villems Ehte- ja sepakunst Assistent eve.margus-villems@artun.ee
6267315
5144378
Risto Tali Ehte- ja sepakunst Töökodade juhataja risto.tali@artun.ee
6267315
53420892
Jens Clausen Ehte- ja sepakunst Kullassepameister jens.clausen@artun.ee
6267315
Kristo Pachel Ehte- ja sepakunst Kullassepameister kristo.pachel@artun.ee
6267315
5017288
Bruno Lillemets Ehte- ja sepakunst Meister bruno.lillemets@artun.ee
6267315
5217923
Fred Truus Ehte- ja sepakunst Sepikojameister fred.truus@artun.ee
6267315

Graafiline disain

Indrek Sirkel Graafiline disain Dotsent, osakonnajuhataja indrek.sirkel@artun.ee
6267323
56225911
Sandra Nuut Graafiline disain Projektijuht, assistent sandra.nuut@artun.ee
Sean Yendrys Graafiline disain Külalisdotsent sean.yendrys@artun.ee
Ivar Sakk Disain ja rakenduskunst Graafiline disain Meediagraafika (Rus) Professor ivar.sakk@artun.ee
+372 6267 323
+372 5092 372
Ott Kagovere Graafiline disain Dotsent ott.kagovere@artun.ee
Pärtel Eelmere Graafiline disain Meister partel.eelmere@artun.ee
626 7323

Interaktsiooni­disain

Prof Kristjan Mändmaa Disaini­­teaduskond Interaktsiooni­disain Dekaan kristjan.mandmaa@artun.ee
+372 52 51 954
Nesli Hazal Akbulut Interaktsiooni­disain Külalisõpetaja nesli.akbulut@artun.ee
Tanel Kärp Interaktsiooni­disain Külalisdotsent, õppekava juht tanel.karp@artun.ee
+37256875058

Keraamika

Jaan August Viirand Keraamika Töökoja juhataja/Workshop Manager jaan.viirand@artun.ee
5113713
Lauri Kilusk Keraamika 3D meister lauri.kilusk@artun.ee
Urmas Puhkan Disain ja rakenduskunst Keraamika Osakonnajuhataja, professor/Head of Department, Professor urmas.puhkan@artun.ee
6267308
56646873
Ingrid Allik Keraamika Dotsent/Associate Professor ingrid.allik@artun.ee
626 7308
53875857
Kersti Laanmaa Keraamika Assistent kersti.laanmaa@artun.ee
6267308
56483936
Anne Eelmere Keraamika Meister anne.eelmere@artun.ee
56610764

Klaas

Mare Saare Disain ja rakenduskunst Klaas Emeriitprofessor / Emeritus Professor mare.saare@artun.ee
Kristiina Uslar Klaas Osakonna juhataja, dotsent/ Head of Department, Associate Professor kristiina.uslar@artun.ee
626 7366
Eve Koha Klaas Meister, Klaasikunst eve.koha@artun.ee
626 7320

Kujunduskunst

Sigrid Pavel Kujunduskunst Meediagraafika Moestilistika Ruumikujundus Vormi- ja keskkonnadisain Õppekoordinaator (Study coordinator) sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Raido-Riho Laasi Kujunduskunst Vormi- ja keskkonnadisain Keskkonnadisaini dotsent, kujunduskunsti õppekava juht (Head of curriculum of Creation of Environments) raido.laasi@artun.ee
+372 626 7103

Meediagraafika

Sigrid Pavel Kujunduskunst Meediagraafika Moestilistika Ruumikujundus Vormi- ja keskkonnadisain Õppekoordinaator (Study coordinator) sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Ionel Lehari Meediagraafika Meediagraafika suuna juht ionel.lehari@artun.ee
+372 626 7103

Meediagraafika (Rus)

Ene Järvsalu Meediagraafika (Rus) Õppekoordinaator ene.jarvsalu@artun.ee
+372 626 7379
Ivar Sakk Disain ja rakenduskunst Graafiline disain Meediagraafika (Rus) Professor ivar.sakk@artun.ee
+372 6267 323
+372 5092 372

Moedisain

Piret Puppart Design & Crafts Disain ja rakenduskunst Moedisain Professor, osakonnajuhataja piret.puppart@artun.ee
626 7318
Agne Talu-Vürmer Moedisain Õmblusklassi meister agne.talu-vurmer@artun.ee
6267 318
Julia Valle Noronha Moedisain Dotsent julia.valle@artun.ee
626 7318
Anu Ojavee Moedisain Assistent anu.ojavee@artun.ee
6267 318
Margarita Teeääre Moedisain Töökoja juhataja margarita.teeaare@artun.ee
6267 318

Moestilistika

Sigrid Pavel Kujunduskunst Meediagraafika Moestilistika Ruumikujundus Vormi- ja keskkonnadisain Õppekoordinaator (Study coordinator) sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Marion Laev Moestilistika Moestilistika suuna juht marion.laev@artun.ee
+372 626 7103

Ruumikujundus

Sigrid Pavel Kujunduskunst Meediagraafika Moestilistika Ruumikujundus Vormi- ja keskkonnadisain Õppekoordinaator (Study coordinator) sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Maarja Valk-Falk Ruumikujundus Külalislektor, ruumikujunduse suunajuht maarja.valk-falk@artun.ee
+372 626 7103

Tekstiilidisain

Katrin Kabun Tekstiilidisain Assistent katrin.kabun@artun.ee
+3726267316
Eva-Liisa Kriis Tekstiilidisain Meister eva-liisa.kriis@artun.ee
6267316
Krista Leesi Tekstiilidisain Dotsent krista.leesi@artun.ee
626 7316
Kristi Kuusk Tekstiilidisain Osakonnajuhataja, dotsent (textile futures) kristi.kuusk@artun.ee
626 7316
Piret Valk Tekstiilidisain Assistent. Töötaja viibib vabal semestril (periood: 26.08.2019 - 26.01.2020) piret.valk@artun.ee
626 7316
56888850
Katrin Lehtjõe Tekstiilidisain Meister katrin.lehtjoe@artun.ee
6267316
58251242

Tootedisain

Maarja Mõtus Tootedisain Külalisdotsent, osakonnajuhataja maarja.motus@artun.ee
626 7368
Ruth-Helene Melioranski Design and Technology Futures Disaini­­teaduskond Tootedisain Teadur ruth.melioranski@artun.ee
Anna-Liisa Laarits Disaini­­teaduskond Tootedisain Projektijuht anna-liisa.laarits@artun.ee
Mihkel Arold Tootedisain Prototüübi-maketitöökoja meister mihkel.arold@artun.ee
Mihkel Mäll Tootedisain Külalisdotsent (tööstusdisain) mihkel.mall@artun.ee
6267368
Mihkel-Emil Mikk Tootedisain Külalisdotsent (tööstusdisain), Bakalaureuse õppekava juht mihkel-emil.mikk@artun.ee
6267368
Merilin Kuklas Tootedisain Koordinaator merilin.kuklas@artun.ee
6267368
Egle Vesk Tootedisain Külalisdotsent (digitootedisain) egle.vesk@artun.ee
6267368
Heikki Zoova Tootedisain Külalisdotsent heikki.zoova@artun.ee
Rein Erdel Tootedisain Puidutöö meister rein.erdel@artun.ee
6443949
5012851

Vormi- ja keskkonnadisain

Sigrid Pavel Kujunduskunst Meediagraafika Moestilistika Ruumikujundus Vormi- ja keskkonnadisain Õppekoordinaator (Study coordinator) sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Raido-Riho Laasi Kujunduskunst Vormi- ja keskkonnadisain Keskkonnadisaini dotsent, kujunduskunsti õppekava juht (Head of curriculum of Creation of Environments) raido.laasi@artun.ee
+372 626 7103

Doktorikool

Liina Unt Doktorikool Kunsti ja disaini eriala doktoriõppekava juht liina.unt@artun.ee
Irene Hütsi Doktorikool Doktorikooli koordinaator irene.hutsi@artun.ee
53 068 909
Anneli Randla Doktorikool Doktorikool Muinsus­kaitse ja konserveerimine Dotsent, vanemteadur, muinsuskaitse ja konserveerimise osakonna juhataja anneli.randla@artun.ee
Kristina Jõekalda Doktorikool Doktorikool Doktorikooli teaduskoordinaator kristina.joekalda@artun.ee
Krista Kodres Doktorikool Kunstiteadus ja visuaalkultuur Professor, kunstiteaduse ja visuaalkultuuri uuringute doktoriõppekava juht krista.kodres@artun.ee

Kunsti­kultuuri teaduskond

Lilian Hansar Kunsti­kultuuri teaduskond Dekaan, dotsent lilian.hansar@artun.ee
6117653
5286516
Tiina Kuljus Kunsti­kultuuri teaduskond Õppeosakond Kunstikultuuri teaduskonna õppekavade (Kunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud BA ja MA, Muinsuskaitse ja konserveerimine BA ja MA, Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria MA ning Kunstiõpetaja MA (ühisõppekavad TLÜ-ga)) õppespetsialist tiina.kuljus@artun.ee
6117 653, 53 009 943
Põhja puiestee 7, ruum D307
Hans Hendrik Alla Kunsti­kultuuri teaduskond Õppeassistent hans.alla@artun.ee

Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria

Andres Kurg Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria Kunstiteadus ja visuaalkultuur Professor, vanemteadur, ühisõppekava Literature, Visual Culture and Film Studies (MA) juht andres.kurg@artun.ee

Kunstiharidus

Helen Arov Kunstiharidus Osakonnajuhataja helen.arov@artun.ee
55673445
Anneli Porri Kunstiharidus Lektor anneli.porri@artun.ee

Kunstiteadus ja visuaalkultuur

Liisa-Helena Lumberg Kunstiteadus ja visuaalkultuur Külalislektor, bakalaureuseõppekava juht liisahelena.lumberg@artun.ee
Mari Laaniste Kunstiteadus ja visuaalkultuur Teadussekretär mari.laaniste@artun.ee
6117650
Kädi Talvoja Kunstiteadus ja visuaalkultuur Teadur kadi.talvoja@artun.ee
Kristina Jõekalda Kunstiteadus ja visuaalkultuur Nooremteadur, Kunstiteaduse ja visuaalkultuuri instituudi juhataja kt, magistriõppekava juhi kt kristina.joekalda@artun.ee
Margaret Tali Kunstiteadus ja visuaalkultuur Teadur margaret.tali@artun.ee
Anu Allas Kunstiteadus ja visuaalkultuur Museoloogia Programme manager / Curator of KUMU Art Museum, Head of the Museology studies module of the Art History MA program anu.allas@artun.ee
Virve Sarapik Kunstiteadus ja visuaalkultuur Professor, vanemteadur, Kunstiteaduse ja visuaalkultuuri instituudi juhataja, magistriõppekava juht / 2019/20 sügisel vabal semestril virve.sarapik@artun.ee
Karin Vicente Kunstiteadus ja visuaalkultuur Nooremteadur, teadussekretär / ajutiselt eemal karin.vicente@artun.ee
Krista Kodres Doktorikool Kunstiteadus ja visuaalkultuur Professor, kunstiteaduse ja visuaalkultuuri uuringute doktoriõppekava juht krista.kodres@artun.ee
David Vseviov Kunstiteadus ja visuaalkultuur Professor david.vseviov@artun.ee
Andres Kurg Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria Kunstiteadus ja visuaalkultuur Professor, vanemteadur, ühisõppekava Literature, Visual Culture and Film Studies (MA) juht andres.kurg@artun.ee
Katrin Kivimaa Kunstiteadus ja visuaalkultuur Vanemteadur katrin.kivimaa@artun.ee
Tiina Abel Kunstiteadus ja visuaalkultuur Lektor tiina.abel@artun.ee
Ingrid Ruudi Kunstiteadus ja visuaalkultuur Nooremteadur ingrid.ruudi@artun.ee
Anders Härm Kunstiteadus ja visuaalkultuur Kuraatoriõpe Lektor, kuraatoriõppe (MA) suuna juht anders.harm@artun.ee
Matthias Jost Kunstiteadus ja visuaalkultuur Lektor matthias.jost@artun.ee
Mari Laanemets Kunstiteadus ja visuaalkultuur Vanemteadur mari.laanemets@artun.ee
Epp Lankots Kunstiteadus ja visuaalkultuur Vanemteadur Epp.Lankots@artun.ee
Regina-Nino Mion Kunstiteadus ja visuaalkultuur Teadur regina-nino.mion@artun.ee

Kuraatoriõpe

Anders Härm Kunstiteadus ja visuaalkultuur Kuraatoriõpe Lektor, kuraatoriõppe (MA) suuna juht anders.harm@artun.ee

Muinsus­kaitse ja konserveerimine

Anneli Randla Doktorikool Doktorikool Muinsus­kaitse ja konserveerimine Dotsent, vanemteadur, muinsuskaitse ja konserveerimise osakonna juhataja anneli.randla@artun.ee
Riin Alatalu Muinsus­kaitse ja konserveerimine Dotsent riin.alatalu@artun.ee
611 7654
Taavi Tiidor Muinsus­kaitse ja konserveerimine Meister taavi.tiidor@artun.ee
+3725205824
Andres Uueni Muinsus­kaitse ja konserveerimine Nooremteadur andres.uueni@artun.ee
Maris Veeremäe Muinsus­kaitse ja konserveerimine Teadussekretär maris.veeremae@artun.ee
611 7650
+37256226344
Maris Mändel Muinsus­kaitse ja konserveerimine Nooremteadur maris.mandel@artun.ee
6117654
Hilkka Hiiop Muinsus­kaitse ja konserveerimine Professor hilkka.hiiop@artun.ee
6117654
56577980
Oliver Orro Muinsus­kaitse ja konserveerimine Lektor, nooremteadur oliver.orro@artun.ee
6117654
56908640
Merike Kallas Muinsus­kaitse ja konserveerimine Maali konserveerimise stuudio juhataja merike.kallas@artun.ee
6117654
5098226
Isabel Aaso-Zahradnikova Muinsus­kaitse ja konserveerimine Skulptuuri konserveerimise stuudio juhataja isabel.aaso@artun.ee
51968734

Üld­teooria­ainete keskus

Eik Hermann Üld­teooria­ainete keskus Lektor eik.hermann@artun.ee
Maarin Ektermann Üld­teooria­ainete keskus Üldteooriaainete keskuse juhataja maarin.ektermann@artun.ee

Vabade kunstide teaduskond

Kirke Kangro Vabade kunstide teaduskond Vabade kunstide teaduskonna dekaan kirke.kangro@artun.ee
6726586
Kaja Peltola Vabade kunstide teaduskond Finantskoordinaator kaja.peltola@artun.ee
616 4214
Margit Säde Vabade kunstide teaduskond Külalisdotsent margit.sade@artun.ee
Kati Saarits Vabade kunstide teaduskond Õppeassistent/ajutiselt eemal kati.saarits@artun.ee
Varvara Guljajeva Vabade kunstide teaduskond Teadur varvara.guljajeva@artun.ee
Madis Luik Vabade kunstide teaduskond Projektide koordinaator madis.luik@artun.ee
Elika Kiilo-Kulpsoo Õppeosakond Vabade kunstide teaduskond Vabade kunstide teaduskonna õppekavade (Animatsioon BA, Fotograafia BA, Kunst BA, Kaasaegne kunst MA, Stsenograafia BA ja MA) õppespetsialist elika.kiilo@artun.ee
6164 213
Põhja puiestee 7, ruum D206
Urmo Treisalt Vabade kunstide teaduskond Õppeassistent urmo.treisalt@artun.ee
616 4215
Oliver Laas Graafika Vabade kunstide teaduskond Dotsent, nooremteadur oliver.laas@artun.ee
Raivo Kelomees Vabade kunstide teaduskond Vanemteadur raivo.kelomees@artun.ee
56235191

Animatsioon

Vesse Veering Animatsioon Meister vesse.veering@artun.ee
Mari Kivi Animatsioon Projektide koordinaator mari.kivi@artun.ee
Priit Tender Animatsioon Külalisprofessor, osakonnajuhtaja priit.tender@artun.ee
Martinus Daane Klemet Animatsioon Külalislektor martinus.klemet@artun.ee

Fotograafia

Marge Monko Fotograafia Professor, osakonnajuhataja marge.monko@artun.ee
6164200
Kulla Laas Fotograafia Tehnik-ekspert kulla.laas@artun.ee
616 4200
Cloe Jancis Fotograafia Projektijuht (0,5) cloe.jancis@artun.ee
6164200
Laura Kuusk Fotograafia Dotsent (0,5) laura.kuusk@artun.ee
616 4200
Reimo Võsa-Tangsoo Fotograafia Dotsent (0,5), tehnik (0,5) reimo.vosa-tangsoo@artun.ee
6164200
Kristiina Hansen Fotograafia Tehnik-ekspert (lapsehoolduspuhkusel) kristiina.hansen@artun.ee
616 4200

Graafika

Liina Siib Graafika Graafika õppetooli juhataja, professor liina.siib@artun.ee
Oliver Laas Graafika Vabade kunstide teaduskond Dotsent, nooremteadur oliver.laas@artun.ee
Eve Kask Graafika Dotsent eve.kask@artun.ee
5152040
Aarne Mesikäpp Graafika Meister aarne.mesikapp@artun.ee
56217871
Maria Erikson Graafika Meister maria.erikson@artun.ee
58830933
Marko Nautras Graafika Meister marko.nautras@artun.ee
5217442

Installatsioon ja skulptuur

Kirke Kangro Installatsioon ja skulptuur Professor, vabade kunstide teaduskonna dekaan kirke.kangro@artun.ee
6726586, 616 4216
003725162527
Taavi Piibemann Installatsioon ja skulptuur Külalisassistent taavi.piibemann@artun.ee
Sander Haugas Installatsioon ja skulptuur Meister sander.haugas@artun.ee
Taavi Talve Installatsioon ja skulptuur Skulptuuri ja installatsiooni õppetooli juhataja, dotsent taavi.talve@artun.ee
6726586
Art Allmägi Installatsioon ja skulptuur Töökodade juhataja art.allmagi@artun.ee
56910093
Jaan Kompus Installatsioon ja skulptuur Meister jaan.kompus@artun.ee
56461586

Joonistamine

Peeter Rull Joonistamine Meister peeter.rull@artun.ee
6164217
53887415

Kaasaegne kunst

Maal

Jaan Toomik Maal Õppetooli juhataja, professor jaan.toomik@artun.ee
Merike Estna Maal Külalisdotsent merike.estna@artun.ee
Kristi Kongi Maal Dotsent kristi.kongi@artun.ee
Holger Loodus Maal Meister, külalisassistent holger.loodus@artun.ee
Mihkel Ilus Maal Meister, külalisassistent mihkel.ilus@artun.ee

Stsenograafia

Ene-Liis Semper Stsenograafia Professor, osakonnajuhataja ene-liis.semper@artun.ee
Kairi Mändla Stsenograafia Külalislektor. koordinaator kairi.mandla@artun.ee
Lea Tall Stsenograafia Töökoja juhataja lea.tall@artun.ee
663 1673
Pärtel Tall Stsenograafia Töökoja juhataja partel.tall@artun.ee
663 1673

Tasapinnaliste tehnoloogiate tehnokeskus

Heldur Lassi Tasapinnaliste tehnoloogiate tehnokeskus Tasapinnaliste tehnoloogiate tehnokeskuse juht heldur.lassi@artun.ee
55592104

Tegevuskunst

Uusmeedia

Raul Keller Uusmeedia Professor, osakonnajuhataja raul.keller@artun.ee
6164218
Hans-Gunter Lock Uusmeedia Töökoja juhataja hans-gunter.lock@artun.ee
6164218