Nimi Roll E-post / Telefon

Tugiüksused

Galerii

Pire Sova Galerii Galerist pire.sova@artun.ee
+372 5594 4887

Haldusosakond ja töökojad

Kaido Kruusamets Haldusosakond ja töökojad Haldusjuht ja töökojad kaido.kruusamets@artun.ee
5152682
Avo Tragel Haldusosakond ja töökojad Puidu- ja maketitöökoja juhataja avo.tragel@artun.ee
611 7655
5027282
Madis Kaasik Haldusosakond ja töökojad Prototüüpimise labori juhataja, külalisõpetaja madis.kaasik@artun.ee
626 7350
Rita Kerna Haldusosakond ja töökojad Valvur rita.kerna@artun.ee
6267341
Margus Ilves Haldusosakond ja töökojad Oskustööline margus.ilves@artun.ee
Töökojad ja meistrid Haldusosakond ja töökojad
Katrin Tiirman Haldusosakond ja töökojad Haldusspetsialist katrin.tiirman@artun.ee
Ruum D205
Priit Kõiv Haldusosakond ja töökojad Tootedisain Puidu- ja maketitöökoja meister priit.koiv@artun.ee
Kaja Kivit Haldusosakond ja töökojad Infotöötaja kaja.kivit@artun.ee
626 7301
Eelike Virve Haldusosakond ja töökojad Tekstiilidisain Kangatrüki stuudio juhataja eelike.virve@artun.ee
626 7316
Tatjana Muravskaja-Loginova Haldusosakond ja töökojad Digitaalse printimise töökoja juhataja tanja.muravskaja@artun.ee
Kelian Luisk Aksessuaari- ja köitedisain Haldusosakond ja töökojad Aksessuaaristuudio meister / koordinaator kelian.luisk@artun.ee
6267 317
Frank Abner Haldusosakond ja töökojad Tekstiilidisain Kangatrüki stuudio meister frank.abner@artun.ee
626 7316
Madis Kurss Fotograafia Haldusosakond ja töökojad Foto- ja videostuudio juhataja madis.kurss@artun.ee
Liina Leo Haldusosakond ja töökojad Tekstiilidisain Silmus- ja kangakudumise stuudio juhataja liina.leo@artun.ee
626 7316
Mart Saarepuu Haldusosakond ja töökojad Oskustööline mart.saarepuu@artun.ee
Mait Saaver Haldusosakond ja töökojad Majahoidja mait.saaver@artun.ee
6631672
Erik Alalooga Haldusosakond ja töökojad Installatsioon ja skulptuur Skulptuuri ja installatsiooni stuudio juhataja erik.alalooga@artun.ee
B206, B206.1-B206.3
Marko Odar Haldusosakond ja töökojad Installatsioon ja skulptuur Skulptuuri ja installatsiooni stuudio meister marko.odar@artun.ee
Vladimir Palujõe Haldusosakond ja töökojad Valvur 626 7341
Vaike Keinast Haldusosakond ja töökojad Tamse õppebaasi majahoidja 528 3911
5283911
Igor Kostõgov Haldusosakond ja töökojad Valvur 6267341

IT osakond

Kristjan Eichler IT osakond IT arendusjuht kristjan.eichler@artun.ee
6267339
53312345
Robert Luig IT osakond IT spetsialist robert.luig@artun.ee
6267339
Gregor Taaniel Kornav IT osakond IT-spetsialist gregor.kornav@artun.ee
611 9015

Kirjastus

Neeme Lopp Kirjastus Kirjastaja, KVI külalisteadur neeme.lopp@artun.ee
502 9286

Kommunikatsiooniosakond

Solveig Jahnke Kommunikatsiooniosakond Tugistruktuurid Kommunikatsiooniosakonna juhataja solveig.jahnke@artun.ee
6267111
56264949
Maarja Pabut Kommunikatsiooniosakond Turundusspetsialist maarja.pabut@artun.ee
Andres Lõo Kommunikatsiooniosakond Kommunikatsioonispetsialist andres.loo@artun.ee
6267111
Pärtel Eelmere Kommunikatsiooniosakond Graafiline disainer partel.eelmere@artun.ee

Muuseum

Reeli Kõiv Muuseum EKA muuseumi juhataja reeli.koiv@artun.ee
55600433
Jelizaveta Sedler Muuseum EKA muuseumi koguhoidja jelizaveta.sedler@artun.ee

Narva kunstiresidentuur

Johanna Rannula Narva kunstiresidentuur Narva Kunstiresidentuuri juhataja johanna.rannula@artun.ee
+37256150154

Õppeosakond

Kaia-Leena Pino Õppeosakond Psühholoog Psühholoog-karjäärinõustaja kaialeena.pino@artun.ee
Mari-Liis Siig Õppeosakond Rahvusvaheliste magistriõppe õppekavade Animatsioon ja Urbanistika ning üldteooria- ja vabaainete õppespetsialist mari-liis.siig@artun.ee
6267 321
Põhja puiestee 7, D206
Katrin Sütt Disaini­­teaduskond Õppeosakond Disainiteaduskonna õppekavade (Moe-, tekstiili- ja aksessuaaridisain BA, Klaas, keraamika, ehe ja sepis BA ning Disain ja rakenduskunst MA) õppespetsialist katrin.sytt@artun.ee
6267 348
ruum D407
Kaja Toomla Õppeosakond Digiõppe disainer kaja.toomla@artun.ee
Kärt Viljalo Disaini­­teaduskond Õppeosakond Disainiteaduskonna õppekavade (Tööstus- ja digitootedisain BA, Graafiline disain BA ja MA, Tootedisain MA, Interaktsioonidisain MA, Teenusedisaini strateegiad ja innovatsioon MA, Disaini ja tehnoloogia tulevik MA) õppespetsialist kart.viljalo@artun.ee
6267 375
ruum D407
Maarja Bachmann Õppeosakond Vabade kunstide teaduskond Vabade kunstide teaduskonna õppekavade (Animatsioon BA, Fotograafia BA, Kunst BA, Kaasaegne kunst MA, Stsenograafia BA ja MA) õppespetsialist maarja.bachmann@artun.ee
+372 6164 213
Põhja pst 7, ruum D206
Marie-Katharine Maksim Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Õppeosakond Sisearhitektuur Arhitektuuriteaduskonna (Sisearhitektuur BA Arhitektuur ja linnaplaneerimine MA Sisearhitektuur MA (eestikeelne)) õppespetsialist marie-katharine.maksim@artun.ee
642 0070
Elisabeth Kuusik Õppeosakond Õppeosakonna juhataja elisabeth.kuusik@artun.ee
Põhja puiestee 7, D206
Helen Jürgens Õppeosakond Peaspetsialist helen.jyrgens@artun.ee
6267 305
Põhja puiestee 7, D206
Pille Teppan Kunsti­kultuuri teaduskond Õppeosakond Kunstikultuuri teaduskonna õppekavade (Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooriaMA, Kunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud BA ja MA, Kunstiõpetaja MA, Muinsuskaitse ja konserveerimine BA ja MA) õppespetsialist pille.teppan@artun.ee
611 7653
Riina Laaneveer Õppeosakond Peaspetsialist riina.laaneveer@artun.ee
6267 371
Põhja puiestee 7, D206

Personaliosakond

Dagmar Raide Personaliosakond Personali­osa­konna juhataja dagmar.raide@artun.ee
626 7306
Marika Kopõlova Personaliosakond Personalispetsialist marika.kopolova@artun.ee
626 7306
Karin Oolu Personaliosakond Dokumendihalduse spetsialist karin.oolu@artun.ee
626 7100
+372 5511242
Sirli Aavik Personaliosakond Arhivaar sirli.aavik@artun.ee
6117657

Psühholoog

Kaia-Leena Pino Õppeosakond Psühholoog Psühholoog-karjäärinõustaja kaialeena.pino@artun.ee

Raamatukogu

Mait Väljas Raamatukogu Raamatukogu juhataja mait.valjas@artun.ee
6267 340
Marju Vahter Raamatukogu Peaspetsialist marju.vahter@artun.ee
6267362
Tiina Gross Raamatukogu Bibliograaf tiina.gross@artun.ee
6267367
Ruth Petersoo Raamatukogu Bibliograaf ruth.petersoo@artun.ee
6267367
Lea Torjus Raamatukogu Raamatukoguhoidja lea.torjus@artun.ee
6267334
Svetlana Elberg Raamatukogu Raamatukoguhoidja svetlana.elberg@artun.ee
6267334

Rahandusosakond

Aivi Laurik Rahandusosakond Pearaamatupidaja aivi.laurik@artun.ee
626 7365
Rahandusosakonna üldaadress Rahandusosakond rahandus@artun.ee
Tiia Pley Rahandusosakond Finantsanalüütik tiia.pley@artun.ee
+372 626 7102
Monika Vessmann Rahandusosakond Raamatupidaja – palgaarvestaja monika.vessmann@artun.ee
6267310
Hedi Tõnisson Rahandusosakond Vanemraamatupidaja hedi.tonisson@artun.ee
6267310
Kelly Nurk Rahandusosakond Raamatupidaja kelly.nurk@artun.ee
6267 112

Rektoraadi büroo

Angelina Valk Rektoraadi büroo Rektoraadi abi angelina.valk@artun.ee
6267313
Kristiina Krabi-Klanberg Rektoraadi büroo Kvaliteedi- ja arendusjuht kristiina.krabi@artun.ee
626 7372
Johanna Vahtra Rektoraadi büroo Keskkonnaspetsialist johanna.vahtra@artun.ee

Rektoraat

Mart Kalm Rektoraat Rektor, professor mart.kalm@artun.ee
626 7300
Kirke Kangro Rektoraat Vabade kunstide teaduskond Vabade kunstide teaduskonna dekaan / ajutiselt eemal kirke.kangro@artun.ee
6726586
Andres Ojari Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Rektoraat Dekaan, arhitektuuri ja linnaplaneerimise õppekava juht, professor, erialastuudio juhendaja andres.ojari@artun.ee
6420071, 5059350
ruum D409
Ruth-Helene Melioranski Disaini­­teaduskond Rektoraat Disainiteaduskonna dekaan ruth.melioranski@artun.ee
Anu Allas Doktorikool Rektoraat Teadusprorektor, doktorikooli juhataja anu.allas@artun.ee
55681908
Anne Pikkov Rektoraat Õppeprorektor, külalisprofessor anne.pikkov@artun.ee
626 7302
Andres Tammsaar Rektoraat Haldus- ja finantsdirektor andres.tammsaar@artun.ee
626 7390
Hilkka Hiiop Kunsti­kultuuri teaduskond Muinsus­kaitse ja konserveerimine Rektoraat Professor, Kunstikultuuri teaduskonna dekaan hilkka.hiiop@artun.ee
6117654
56577980

Teadus- ja arendusosakond

Irene Hütsi Doktorikool Teadus- ja arendusosakond Koordinaator irene.hutsi@artun.ee
53 068 909
Maria Kristiin Peterson Teadus- ja arendusosakond Projektijuht "Jätkusuutliku disaini ja materjalilabor" maria.peterson@artun.ee
Piret-Klea Velleste Teadus- ja arendusosakond Projektijuht Euroopa Ülikoolide projekt "Transform4Europe" piret.velleste@artun.ee
Sven Idarand Teadus- ja arendusosakond Projektijuht/Poject Manager sven.idarand@artun.ee
6267110
Pille Epner Teadus- ja arendusosakond Juhtivspetsialist pille.epner@artun.ee
5554 2824

Üli­õpilas­esindus

Üliõpilasesindus Üli­õpilas­esindus Eesti Kunstiakadeemia Üliõpilasesindus yesindus@artun.ee
Cristopher Siniväli Üli­õpilas­esindus ÜE turundus, Disaini- ja rakenduskunst MA cristopher.sinivali@artun.ee
+372 53076016
Triin Vaino Üli­õpilas­esindus ÜE asepresident, Arhitektuur ja linnaplaneerimine BA triin.vaino@artun.ee
+372 5189239
Laura Venelaine Üli­õpilas­esindus ÜE liige, Arhitektuur ja linnaplaneerimine BA laura.venelaine@artun.ee
+372 5297062
Margus Elizarov Üli­õpilas­esindus ÜE president, Ehte -ja sepakunst BA margus.elizarov@artun.ee
+372 53447805
Dana Lorên Vares Üli­õpilas­esindus ÜE liige, Disaini - ja rakenduskunst MA dana.vares@artun.ee
+372 55560444
Markus Vernik Üli­õpilas­esindus ÜE spordi- koordinaator Arhitektuur ja linnaplaneerimine BA markus.vernik@artun.ee
+372 56877757
Mikael Kelomees Üli­õpilas­esindus ÜE liige, Kunstiteadus ja visuaalkultuur BA mikael.kelomees@artun.ee
+372 56600719

Välissuhete osakond

Sandra Mell Välissuhete osakond Osakonnajuhataja, välissuhete juht sandra.mell@artun.ee
6267 369
Marilyn Riisimäe Välissuhete osakond Spetsialist marilyn.riisimae@artun.ee
6267 388
Janne Kukk Välissuhete osakond Andmespetsialist janne.kukk@artun.ee
6267388

Arhitektuuri­teaduskond

Andres Ojari Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Rektoraat Dekaan, arhitektuuri ja linnaplaneerimise õppekava juht, professor, erialastuudio juhendaja andres.ojari@artun.ee
6420071, 5059350
ruum D409
Tiina Tammet Arhitektuuri­teaduskond Teadus- ja arendustegevuse koordinaator tiina.tammet@artun.ee
Liisu Ristal Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Urbanistika Arhitektuuri ja linnaplaneerimise ning Urbanistika õppeassistent liis.ristal@artun.ee
Anna Tommingas Arhitektuuri­teaduskond Projektijuht / "Uuendusliku puitarhitektuuri uurimiskeskus" anna.tommingas@artun.ee
Marie-Katharine Maksim Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Õppeosakond Sisearhitektuur Arhitektuuriteaduskonna (Sisearhitektuur BA Arhitektuur ja linnaplaneerimine MA Sisearhitektuur MA (eestikeelne)) õppespetsialist marie-katharine.maksim@artun.ee
642 0070
Renee Puusepp Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Vanemteadur, Tehasemaja vertikaalstuudio juhendaja renee.puusepp@artun.ee

Arhitektuur ja linnaplaneerimine

Andres Ojari Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Rektoraat Dekaan, arhitektuuri ja linnaplaneerimise õppekava juht, professor, erialastuudio juhendaja andres.ojari@artun.ee
6420071, 5059350
ruum D409
Johanna Jõekalda Arhitektuur ja linnaplaneerimine Virtuaalreaalsuslabori juhataja, külalislektor johanna.joekalda@artun.ee
Liisu Ristal Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Urbanistika Arhitektuuri ja linnaplaneerimise ning Urbanistika õppeassistent liis.ristal@artun.ee
Kaija Luisa Kurik Arhitektuur ja linnaplaneerimine Külalisdotsent kaija-luisa.kurik@artun.ee
+ 372 53421638
Marie-Katharine Maksim Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Õppeosakond Sisearhitektuur Arhitektuuriteaduskonna (Sisearhitektuur BA Arhitektuur ja linnaplaneerimine MA Sisearhitektuur MA (eestikeelne)) õppespetsialist marie-katharine.maksim@artun.ee
642 0070
Sean Thomas Tyler Arhitektuur ja linnaplaneerimine Külalislektor sean.tyler@artun.ee
Renee Puusepp Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Vanemteadur, Tehasemaja vertikaalstuudio juhendaja renee.puusepp@artun.ee
Toomas Tammis Arhitektuur ja linnaplaneerimine Professor, mahulise arhitektuuri õppetooli juhataja, magistristuudio juhendaja toomas.tammis@artun.ee
+3726420071
Andres Alver Arhitektuur ja linnaplaneerimine Professor, linnaehituse õppetooli juhataja, magistri- ja erialastuudio juhendaja andres.alver@ata.ee
Martin Melioranski Arhitektuur ja linnaplaneerimine 3D labori juhataja; Magistritöö juhendaja; Õppejõud; Kaasaegsed Arhitektuuritekstid; 3DL Stuudium: Vormiõpetus martin.melioranski@artun.ee
Katrin Koov Arhitektuur ja linnaplaneerimine Lektor: maastikuarhitektuur, magistristuudio juhendaja katrin.koov@artun.ee
Jüri Soolep Arhitektuur ja linnaplaneerimine Doktorikool Arhitektuuri ja linnaplaneerimise eriala doktoriõppekava juht, õppejõud jyri.soolep@artun.ee

Sisearhitektuur

Jüri Kermik Sisearhitektuur Külalisprofessor, erialastuudio juhendaja jyri.kermik@artun.ee
Tüüne-Kristin Vaikla Sisearhitektuur Külalisprofessor, sisearhitektuuri osakonna juhataja ja BA ja MA õppekavade juht, erialastuudio juhendaja tyyne.vaikla@artun.ee
6443 949
Gregor Taul Sisearhitektuur Külalislektor gregor.taul@artun.ee
Annamari Nael Sisearhitektuur Õppeassistent-projektide koordinaator annamari.nael@artun.ee
Marie-Katharine Maksim Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Õppeosakond Sisearhitektuur Arhitektuuriteaduskonna (Sisearhitektuur BA Arhitektuur ja linnaplaneerimine MA Sisearhitektuur MA (eestikeelne)) õppespetsialist marie-katharine.maksim@artun.ee
642 0070
Kärt Ojavee Sisearhitektuur Vanemteadur kart.ojavee@artun.ee
+372 6443949

Urbanistika

Maroš Krivy Urbanistika Professor, urbanistika õppekava juht maros.krivy@artun.ee
642 0071
Keiti Kljavin Urbanistika Külalislektor keiti.kljavin@artun.ee
Liisu Ristal Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Urbanistika Arhitektuuri ja linnaplaneerimise ning Urbanistika õppeassistent liis.ristal@artun.ee

Avatud akadeemia

Elise Jagomägi Avatud akadeemia Avatud akadeemia juhataja / Head of the Open Academy elise.jagomagi@artun.ee
Mart Vainre Avatud akadeemia Eelakadeemia koordinaator mart.vainre@artun.ee
Kirke Treiberg Avatud akadeemia Õppenõustaja kirke.treiberg@artun.ee
Pirje Kõvatomas Avatud akadeemia Täienduskoolituse programmijuht pirje.kovatomas@artun.ee
Piret Frosch Avatud akadeemia Koolituskoordinaator piret.frosch@artun.ee

Noorteprogramm

Disaini­­teaduskond

Ruth-Helene Melioranski Disaini­­teaduskond Rektoraat Disainiteaduskonna dekaan ruth.melioranski@artun.ee
Anna-Liisa Laarits Disaini­­teaduskond Projektijuht anna-liisa.laarits@artun.ee
Reet Aus Disaini­­teaduskond Vanemteadur reet.aus@artun.ee
Katrin Sütt Disaini­­teaduskond Õppeosakond Disainiteaduskonna õppekavade (Moe-, tekstiili- ja aksessuaaridisain BA, Klaas, keraamika, ehe ja sepis BA ning Disain ja rakenduskunst MA) õppespetsialist katrin.sytt@artun.ee
6267 348
ruum D407
Maili Oglas Disaini­­teaduskond Finantskoordinaator maili.oglas@artun.ee
6267 101
Ionel Lehari Disaini­­teaduskond Kujunduskunst Meediagraafika Visuaalse kommunikatsiooni erialajuht, külalisdotsent ionel.lehari@artun.ee
+372 626 7103
Taavi Hallimäe Disaini­­teaduskond Külalislektor taavi.hallimae@artun.ee
Ele Praks Disaini­­teaduskond Üldõppe koordinaator, projektikoordinaator ele.praks@artun.ee
Kärt Viljalo Disaini­­teaduskond Õppeosakond Disainiteaduskonna õppekavade (Tööstus- ja digitootedisain BA, Graafiline disain BA ja MA, Tootedisain MA, Interaktsioonidisain MA, Teenusedisaini strateegiad ja innovatsioon MA, Disaini ja tehnoloogia tulevik MA) õppespetsialist kart.viljalo@artun.ee
6267 375
ruum D407
Karin Kiigemägi Disaini­­teaduskond Ettevõtlussuhete ja projektikoordinaator karin.kiigemagi@artun.ee
Jaana Päeva Disaini­­teaduskond Teadur jaana.paeva@artun.ee
Agur Kruusing Disaini­­teaduskond Õpetaja, arvutistuudio juhataja agur.kruusing@artun.ee
Martin Pärn Design and Technology Futures Disaini­­teaduskond EKA ja TTÜ ühismagistriõppekava Design & Technology Futures juht martin.parn@ttu.ee
Ülle Marks Disaini­­teaduskond Õpetaja, joonistamisstuudio juhataja ylle.marks@artun.ee
Kadri Kangilaski Disaini­­teaduskond Õpetaja, maalistuudio juhataja kadri.kangilaski@artun.ee

Aksessuaari- ja köitedisain

Stella Runnel Aksessuaari- ja köitedisain Külalisdotsent, aksessuaari- ja köitedisaini osakonnajuhataja stella.runnel@artun.ee
626 7317
B511
Kristiina Nurk Aksessuaari- ja köitedisain Koordinaator (ajutiselt eemal) kristiina.nurk@artun.ee
626 7317
B511
Triin Amur Aksessuaari- ja köitedisain Koordinaator triin.amur@artun.ee
626 7317
B511
Kelian Luisk Aksessuaari- ja köitedisain Haldusosakond ja töökojad Aksessuaaristuudio meister / koordinaator kelian.luisk@artun.ee
6267 317
Eve Kaaret Aksessuaari- ja köitedisain Köitestuudio meister eve.kaaret@artun.ee
6267317
Marta Moorats Aksessuaari- ja köitedisain Lektor marta.moorats@artun.ee
626 7317

Design and Technology Futures

Peter McGrory Design and Technology Futures külalisprofessor
Janno Nõu Design and Technology Futures engineer/designer janno.nou@ttu.ee
Martin Pärn Design and Technology Futures Disaini­­teaduskond EKA ja TTÜ ühismagistriõppekava Design & Technology Futures juht martin.parn@ttu.ee

Disain ja rakenduskunst

Piret Puppart Design & Crafts Disain ja rakenduskunst Moedisain Professor, osakonnajuhataja piret.puppart@artun.ee
626 7318
Kadri Mälk Disain ja rakenduskunst Ehte- ja sepakunst Professor kadri.malk@artun.ee
6267315
Urmas Puhkan Disain ja rakenduskunst Keraamika Osakonnajuhataja, professor/Head of Department, Professor urmas.puhkan@artun.ee
6267308
56646873
Ivar Sakk Disain ja rakenduskunst Graafiline disain Meediagraafika (Rus) Dotsent ivar.sakk@artun.ee
+372 6267 323
+372 5092 372

Disaini uurimisrühm

Ehte- ja sepakunst

Piret Hirv Ehte- ja sepakunst Osakonnajuhataja, dotsent piret.hirv@artun.ee
6267315
5205129
Villu Mustkivi Ehte- ja sepakunst Sepikoja meister villu.mustkivi@artun.ee
6267315
Taavi Teevet Ehte- ja sepakunst Töökodade juhataja taavi.teevet@artun.ee
56947532
Kadri Mälk Disain ja rakenduskunst Ehte- ja sepakunst Professor kadri.malk@artun.ee
6267315
Nils Hint Ehte- ja sepakunst Dotsent nils.hint@artun.ee
626 7315
Urmas Lüüs Ehte- ja sepakunst Lektor urmas.lyys@artun.ee
626 7315
Eve Margus Ehte- ja sepakunst Lektor eve.margus@artun.ee
626 7315
514 4378
Risto Tali Ehte- ja sepakunst Meister risto.tali@artun.ee
53420892
Jens Clausen Ehte- ja sepakunst Kullassepameister jens.clausen@artun.ee
6267315
Kristo Pachel Ehte- ja sepakunst Kullassepameister kristo.pachel@artun.ee
6267315
5017288
Bruno Lillemets Ehte- ja sepakunst Meister bruno.lillemets@artun.ee
6267315
5217923

Graafiline disain

Indrek Sirkel Graafiline disain Osakonnajuhataja, professor indrek.sirkel@artun.ee
6267323
56225911
Sandra Nuut Graafiline disain Projektijuht, lektor sandra.nuut@artun.ee
Sean Yendrys Graafiline disain MA õppekava juht, dotsent sean.yendrys@artun.ee
Else Mare Lagerspetz Graafiline disain Koordinaator, meister elsemare.lagerspetz@artun.ee
626 7323
C309
Laura Merendi Graafiline disain Meister laura.merendi@artun.ee
Ivar Sakk Disain ja rakenduskunst Graafiline disain Meediagraafika (Rus) Dotsent ivar.sakk@artun.ee
+372 6267 323
+372 5092 372
Ott Kagovere Graafiline disain Dotsent ott.kagovere@artun.ee

Interaktsiooni­disain

Nesli Hazal Oktay Interaktsiooni­disain Curriculum Developer and Visiting Lecturer nesli.akbulut@artun.ee
D406
Jekaterina Suharenko Interaktsiooni­disain Projektikoordinaator ("Digital Tools for Creative Collaboration") jekaterina.suharenko@artun.ee
Tanel Kärp Interaktsiooni­disain Külalisdotsent, õppekava juht tanel.karp@artun.ee
+37256875058

Keraamika

Jaan August Viirand Keraamika Keraamikatöökoja meister jaan.viirand@artun.ee
5113713
Lauri Kilusk Keraamika Keraamikatöökoja juhataja lauri.kilusk@artun.ee
Juss Heinsalu Keraamika Külalisdotsent juss.heinsalu@artun.ee
Laura Põld Keraamika Külalisdotsent laura.pold@artun.ee
Urmas Puhkan Disain ja rakenduskunst Keraamika Osakonnajuhataja, professor/Head of Department, Professor urmas.puhkan@artun.ee
6267308
56646873
Ingrid Allik Keraamika Dotsent/Associate Professor ingrid.allik@artun.ee
626 7308
53875857
Kersti Laanmaa Keraamika Klaas Koordinaator kersti.laanmaa@artun.ee
6267308
56483936
Anne Eelmere Keraamika Keraamikatöökoja meister anne.eelmere@artun.ee
56610764

Klaas

Andra Jõgis Klaas Klaasitöökoja juhataja andra.jogis@artun.ee
626 7320
Kersti Laanmaa Keraamika Klaas Koordinaator kersti.laanmaa@artun.ee
6267308
56483936
Eve Koha Klaas Klaasitöökoja meister eve.koha@artun.ee
626 7320

Kujunduskunst

Sigrid Pavel Kujunduskunst Meediagraafika Moestilistika Ruumikujundus Vormi- ja keskkonnadisain Õppekoordinaator (Study coordinator) sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Ionel Lehari Disaini­­teaduskond Kujunduskunst Meediagraafika Visuaalse kommunikatsiooni erialajuht, külalisdotsent ionel.lehari@artun.ee
+372 626 7103
Andrei Špakovs Kujunduskunst Finants- ja projektide koordinaator andrei.spakovs@artun.ee
Raido-Riho Laasi Kujunduskunst Vormi- ja keskkonnadisain Disaini ja innovatsiooni osakonna ja õppekava juht, dotsent Toote- ja keskkonnadisaini erialajuht raido.laasi@artun.ee
+372 626 7103

Meediagraafika

Sigrid Pavel Kujunduskunst Meediagraafika Moestilistika Ruumikujundus Vormi- ja keskkonnadisain Õppekoordinaator (Study coordinator) sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Ionel Lehari Disaini­­teaduskond Kujunduskunst Meediagraafika Visuaalse kommunikatsiooni erialajuht, külalisdotsent ionel.lehari@artun.ee
+372 626 7103

Meediagraafika (Rus)

Ene Järvsalu Meediagraafika (Rus) Õppekoordinaator ene.jarvsalu@artun.ee
+372 626 7379
Ivar Sakk Disain ja rakenduskunst Graafiline disain Meediagraafika (Rus) Dotsent ivar.sakk@artun.ee
+372 6267 323
+372 5092 372

Moedisain

Piret Puppart Design & Crafts Disain ja rakenduskunst Moedisain Professor, osakonnajuhataja piret.puppart@artun.ee
626 7318
Agne Talu Moedisain Õmblustöökoja juhataja agne.talu-vurmer@artun.ee
626 7318
Julia Valle Noronha Moedisain Dotsent julia.valle@artun.ee
626 7318
Anu Ojavee Moedisain Lektor, koordinaator anu.ojavee@artun.ee
626 7318

Moestilistika

Sigrid Pavel Kujunduskunst Meediagraafika Moestilistika Ruumikujundus Vormi- ja keskkonnadisain Õppekoordinaator (Study coordinator) sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Marion Laev Moestilistika Moedisaini korralduse erialajuht marion.laev@artun.ee
+372 626 7103

Ruumikujundus

Sigrid Pavel Kujunduskunst Meediagraafika Moestilistika Ruumikujundus Vormi- ja keskkonnadisain Õppekoordinaator (Study coordinator) sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Maarja Valk-Falk Ruumikujundus Ruumikujunduse erialajuht, külalislektor maarja.valk-falk@artun.ee
+372 626 7103
Elina Steinpilm Ruumikujundus Külalislektor elina.steinpilm@artun.ee

Tekstiilidisain

Kadi Kibbermann Tekstiilidisain Koordinaator, külalislektor kadi.kibbermann@artun.ee
626 7316
ruum D504
Eelike Virve Haldusosakond ja töökojad Tekstiilidisain Kangatrüki stuudio juhataja eelike.virve@artun.ee
626 7316
Frank Abner Haldusosakond ja töökojad Tekstiilidisain Kangatrüki stuudio meister frank.abner@artun.ee
626 7316
Liina Leo Haldusosakond ja töökojad Tekstiilidisain Silmus- ja kangakudumise stuudio juhataja liina.leo@artun.ee
626 7316
Marie Vihmar Tekstiilidisain Külalislektor, õppekavade MDR ja MDC tekstiilidisaini suunajuht marie.vihmar@artun.ee
626 7316
Krista Leesi Tekstiilidisain Dotsent, õppekavade BTE juht ja BMAT tekstiilidisaini suunajuht krista.leesi@artun.ee
626 7316
Kristi Kuusk Tekstiilidisain Vanemteadur
Piret Valk Tekstiilidisain Dotsent. Osakonnajuhataja KT piret.valk@artun.ee
626 7316
56888850

Tootedisain

Maarja Mõtus Tootedisain Dotsent, Osakonnajuhataja, Bakalaureuse digitootedisaini õppekava juht maarja.motus@artun.ee
626 7368
Mihkel Arold Tootedisain Puidu- ja maketitöökoja meister mihkel.arold@artun.ee
Merilin Kuklas Tootedisain Koordinaator merilin.kuklas@artun.ee
6267368
Priit Kõiv Haldusosakond ja töökojad Tootedisain Puidu- ja maketitöökoja meister priit.koiv@artun.ee
Eva Liisa Kubinyi Tootedisain Külalislektor eva.kubinyi@artun.ee

Vormi- ja keskkonnadisain

Sigrid Pavel Kujunduskunst Meediagraafika Moestilistika Ruumikujundus Vormi- ja keskkonnadisain Õppekoordinaator (Study coordinator) sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Raido-Riho Laasi Kujunduskunst Vormi- ja keskkonnadisain Disaini ja innovatsiooni osakonna ja õppekava juht, dotsent Toote- ja keskkonnadisaini erialajuht raido.laasi@artun.ee
+372 626 7103

Doktorikool

Liina Unt Doktorikool Kunsti ja disaini eriala doktoriõppekava juht liina.unt@artun.ee
Irene Hütsi Doktorikool Doktorikooli koordinaator irene.hutsi@artun.ee
53 068 909
Anneli Randla Doktorikool Doktorikool Muinsus­kaitse ja konserveerimine Dotsent, vanemteadur, muinsuskaitse ja konserveerimise osakonna juhataja, muinsuskaitse ja konserveerimise doktoriõppekava juht anneli.randla@artun.ee
Kristina Jõekalda Doktorikool Doktorikool Dotsent kristina.joekalda@artun.ee
Irene Hütsi Doktorikool Teadus- ja arendusosakond Koordinaator irene.hutsi@artun.ee
53 068 909
Anu Allas Doktorikool Rektoraat Teadusprorektor, doktorikooli juhataja anu.allas@artun.ee
55681908
Krista Kodres Doktorikool Kunstiteadus ja visuaalkultuur Professor, kunstiteaduse ja visuaalkultuuri uuringute doktoriõppekava juht krista.kodres@artun.ee
Jüri Soolep Arhitektuur ja linnaplaneerimine Doktorikool Arhitektuuri ja linnaplaneerimise eriala doktoriõppekava juht, õppejõud jyri.soolep@artun.ee

Kunsti­kultuuri teaduskond

Hans Alla Kunsti­kultuuri teaduskond Assistent hans.alla@artun.ee
611 7653
Pille Teppan Kunsti­kultuuri teaduskond Õppeosakond Kunstikultuuri teaduskonna õppekavade (Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooriaMA, Kunstiteadus ja visuaalkultuuri uuringud BA ja MA, Kunstiõpetaja MA, Muinsuskaitse ja konserveerimine BA ja MA) õppespetsialist pille.teppan@artun.ee
611 7653
Hilkka Hiiop Kunsti­kultuuri teaduskond Muinsus­kaitse ja konserveerimine Rektoraat Professor, Kunstikultuuri teaduskonna dekaan hilkka.hiiop@artun.ee
6117654
56577980

Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria

Andres Kurg Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria Kunstiteadus ja visuaalkultuur Professor, vanemteadur, ühisõppekava Literature, Visual Culture and Film Studies (MA) juht andres.kurg@artun.ee

Kunstiharidus

Anna-Kaisa Vita Kunstiharidus Külalislektor annakaisa.vita@artun.ee
Anneli Porri Kunstiharidus Lektor, osakonna juhtaja anneli.porri@artun.ee

Kunstiteadus ja visuaalkultuur

Liisa-Helena Lumberg Kunstiteadus ja visuaalkultuur Lektor, bakalaureuseõppekava juht liisahelena.lumberg@artun.ee
Mari Laaniste Kunstiteadus ja visuaalkultuur Teadur mari.laaniste@artun.ee
Kädi Talvoja Kunstiteadus ja visuaalkultuur Teadur kadi.talvoja@artun.ee
Kristina Jõekalda Kunstiteadus ja visuaalkultuur Vanemteadur kristina.joekalda@artun.ee
Margaret Tali Kunstiteadus ja visuaalkultuur Teadur margaret.tali@artun.ee
Anu Allas Kunstiteadus ja visuaalkultuur Museoloogia Programme manager / Curator of KUMU Art Museum, Head of the Museology studies module of the Art History MA program anu.allas@artun.ee
Linda Kaljundi Kunstiteadus ja visuaalkultuur Kultuuriajaloo professor linda.kaljundi@artun.ee
Johannes Saar Kunstiteadus ja visuaalkultuur Külalisteadur johannes.saar@artun.ee
Virve Sarapik Kunstiteadus ja visuaalkultuur Professor, kunstiteaduse ja visuaalkultuuri instituudi juhataja virve.sarapik@artun.ee
Annika Toots Kunstiteadus ja visuaalkultuur Teadussekretär annika.toots@artun.ee
611 7650
Põhja pst 7, ruum D309.1
Karin Vicente Kunstiteadus ja visuaalkultuur Nooremteadur / ajutiselt eemal karin.vicente@artun.ee
Krista Kodres Doktorikool Kunstiteadus ja visuaalkultuur Professor, kunstiteaduse ja visuaalkultuuri uuringute doktoriõppekava juht krista.kodres@artun.ee
David Vseviov Kunstiteadus ja visuaalkultuur Emeriitprofessor david.vseviov@artun.ee
Andres Kurg Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria Kunstiteadus ja visuaalkultuur Professor, vanemteadur, ühisõppekava Literature, Visual Culture and Film Studies (MA) juht andres.kurg@artun.ee
Katrin Kivimaa Kunstiteadus ja visuaalkultuur Vanemteadur katrin.kivimaa@artun.ee
Tiina Abel Kunstiteadus ja visuaalkultuur Lektor, teadur tiina.abel@artun.ee
Ingrid Ruudi Kunstiteadus ja visuaalkultuur Teadur, külalisdotsent ingrid.ruudi@artun.ee
Anders Härm Kunstiteadus ja visuaalkultuur Kuraatoriõpe Lektor, kuraatoriõppe (MA) suuna juht anders.harm@artun.ee
Matthias Jost Kunstiteadus ja visuaalkultuur Lektor matthias.jost@artun.ee
Mari Laanemets Kunstiteadus ja visuaalkultuur Vanemteadur mari.laanemets@artun.ee
Epp Lankots Kunstiteadus ja visuaalkultuur Vanemteadur, külalisdotsent epp.lankots@artun.ee
Regina-Nino Mion Kunstiteadus ja visuaalkultuur Vanemteadur regina-nino.mion@artun.ee

Kuraatoriõpe

Anders Härm Kunstiteadus ja visuaalkultuur Kuraatoriõpe Lektor, kuraatoriõppe (MA) suuna juht anders.harm@artun.ee

Muinsus­kaitse ja konserveerimine

Anneli Randla Doktorikool Doktorikool Muinsus­kaitse ja konserveerimine Dotsent, vanemteadur, muinsuskaitse ja konserveerimise osakonna juhataja, muinsuskaitse ja konserveerimise doktoriõppekava juht anneli.randla@artun.ee
Riin Alatalu Muinsus­kaitse ja konserveerimine Dotsent, MA õppekava juht, UNESCO Kultuuripärandi uuringute õppetooli koordinaator riin.alatalu@artun.ee
611 7654
Taavi Tiidor Muinsus­kaitse ja konserveerimine Konserveerimise stuudio meister taavi.tiidor@artun.ee
+3725205824
Andres Uueni Muinsus­kaitse ja konserveerimine Külalisteadur, külalislektor andres.uueni@artun.ee
Triin Talk Muinsus­kaitse ja konserveerimine Nooremteadur triin.talk@artun.ee
Ove Oot Muinsus­kaitse ja konserveerimine Külalislektor ove.oot@artun.ee
Karola Mursu Muinsus­kaitse ja konserveerimine Arhitektuuri konserveerimise stuudio juhataja karola.mursu@artun.ee
ruum D412
Varje Õunapuu Muinsus­kaitse ja konserveerimine Külalislektor varje.ounapuu@artun.ee
Triin Reidla Muinsus­kaitse ja konserveerimine Nooremteadur triin.reidla@artun.ee
Hannes Vinnal Muinsus­kaitse ja konserveerimine Külalisdotsent hannes.vinnal@artun.ee
Varje Õunapuu Muinsus­kaitse ja konserveerimine Külalislektor varje.ounapuu@artun.ee
Varje Õunapuu Muinsus­kaitse ja konserveerimine Külalislektor varje.ounapuu@artun.ee
Käthi Niman Muinsus­kaitse ja konserveerimine MUKOLA (muinsuskaitse ja konserveerimise labor) projekti koordinaator kathi.niman@artun.ee
Kateriin Ambrozevits Muinsus­kaitse ja konserveerimine Life IP Buildest projekti koordinaator kateriin.ambrozevits@artun.ee
Maris Veeremäe Muinsus­kaitse ja konserveerimine Teadussekretär maris.veeremae@artun.ee
611 7650
+37256226344
Hilkka Hiiop Kunsti­kultuuri teaduskond Muinsus­kaitse ja konserveerimine Rektoraat Professor, Kunstikultuuri teaduskonna dekaan hilkka.hiiop@artun.ee
6117654
56577980
Merike Kallas Muinsus­kaitse ja konserveerimine Maali konserveerimise stuudio juhataja, BA õppekava juht merike.kallas@artun.ee
6117654
5098226

Üld­teooria­ainete keskus

Eik Hermann Üld­teooria­ainete keskus Lektor eik.hermann@artun.ee
Maarin Ektermann Üld­teooria­ainete keskus Üldteooriaainete keskuse juhataja maarin.ektermann@artun.ee

Vabade kunstide teaduskond

Kirke Kangro Rektoraat Vabade kunstide teaduskond Vabade kunstide teaduskonna dekaan / ajutiselt eemal kirke.kangro@artun.ee
6726586
Kaja Peltola Vabade kunstide teaduskond Finantskoordinaator kaja.peltola@artun.ee
616 4214
Kristaps Ancans Kaasaegne kunst Vabade kunstide teaduskond Kaasaegse kunsti magistriõppekava külalisprofessor kristaps.ancans@artun.ee
Eve Kask Graafika Kaasaegne kunst Vabade kunstide teaduskond Dotsent eve.kask@artun.ee
Kati Saarits Vabade kunstide teaduskond Projektide koordinaator kati.saarits@artun.ee
Anu Vahtra Vabade kunstide teaduskond Külalisprofessor, kaasaegse kunsti magistriõppekava juht anu.vahtra@artun.ee
Keidi Jaakson Vabade kunstide teaduskond Koordinaator keidi.jaakson@artun.ee
Maarja Bachmann Õppeosakond Vabade kunstide teaduskond Vabade kunstide teaduskonna õppekavade (Animatsioon BA, Fotograafia BA, Kunst BA, Kaasaegne kunst MA, Stsenograafia BA ja MA) õppespetsialist maarja.bachmann@artun.ee
+372 6164 213
Põhja pst 7, ruum D206
Reimo Võsa-Tangsoo Fotograafia Vabade kunstide teaduskond Vabade kunstide teaduskonna dekaani kohusetäitja kuni 17.06.2022, dotsent (0,5) fotostuudio@artun.ee, reimo.vosa-tangsoo@artun.ee
6164200
Raivo Kelomees Vabade kunstide teaduskond Vanemteadur raivo.kelomees@artun.ee
56235191

Animatsioon

Martinus Daane Klemet Animatsioon Külalislektor martinus.klemet@artun.ee
Ülo Pikkov, PhD Animatsioon Külalisprofessor, osakonnajuhataja ylo.pikkov@artun.ee
Sander Põldsaar Animatsioon Animatsiooni stuudio juhataja sander.poldsaar@artun.ee
Anu-Laura Tuttelberg Animatsioon Filmiprojektide koordinaator anu-laura.tuttelberg@artun.ee
Lyza Karoly Jarvis Animatsioon Projektide koordinaator lyza.jarvis@artun.ee

Fotograafia

Marge Monko Fotograafia Professor, osakonnajuhataja marge.monko@artun.ee
6164200
Kristiina Hansen Fotograafia Analooglabori juhataja (0,5) kristiina.hansen@artun.ee
6164200
Madis Kurss Fotograafia Haldusosakond ja töökojad Foto- ja videostuudio juhataja madis.kurss@artun.ee
Maris Karjatse Fotograafia Koordinaator (0,5) maris.karjatse@artun.ee
6164200
Laura Kuusk Fotograafia Dotsent (0,5) laura.kuusk@artun.ee
616 4200
Reimo Võsa-Tangsoo Fotograafia Vabade kunstide teaduskond Vabade kunstide teaduskonna dekaani kohusetäitja kuni 17.06.2022, dotsent (0,5) fotostuudio@artun.ee, reimo.vosa-tangsoo@artun.ee
6164200

Graafika

Paul Rannik Graafika Meister paul.rannik@artun.ee
Aarne Mesikäpp Graafika Meister aarne.mesikapp@artun.ee
Britta Benno Graafika Meister britta.benno@artun.ee
Eve Kask Graafika Kaasaegne kunst Vabade kunstide teaduskond Dotsent eve.kask@artun.ee
Maria Erikson Graafika Töökoja juhataja, külalislektor, meister maria.erikson@artun.ee

Installatsioon ja skulptuur

Taavi Talve Installatsioon ja skulptuur Skulptuuri ja installatsiooni õppetooli juhataja, dotsent taavi.talve@artun.ee
6726586
Kirke Kangro Installatsioon ja skulptuur Professor, vabade kunstide teaduskonna dekaan kirke.kangro@artun.ee
6726586, 616 4216
003725162527
Taavi Piibemann Installatsioon ja skulptuur Külalisdotsent taavi.piibemann@artun.ee
Erik Alalooga Haldusosakond ja töökojad Installatsioon ja skulptuur Skulptuuri ja installatsiooni stuudio juhataja erik.alalooga@artun.ee
B206, B206.1-B206.3
Marko Odar Haldusosakond ja töökojad Installatsioon ja skulptuur Skulptuuri ja installatsiooni stuudio meister marko.odar@artun.ee
Jaan Kompus Installatsioon ja skulptuur Meister jaan.kompus@artun.ee
56461586

Joonistamine

Tõnis Saadoja Joonistamine Dotsent, joonistamise stuudio juhataja tonis.saadoja@artun.ee

Kaasaegne kunst

Kristaps Ancans Kaasaegne kunst Vabade kunstide teaduskond Kaasaegse kunsti magistriõppekava külalisprofessor kristaps.ancans@artun.ee
Eve Kask Graafika Kaasaegne kunst Vabade kunstide teaduskond Dotsent eve.kask@artun.ee

Maal

Jaan Toomik Maal Õppetooli juhataja, professor jaan.toomik@artun.ee
Merike Estna Maal Visiting Associate Professor /temporarily away merike.estna@artun.ee
Kristi Kongi Maal Dotsent, õppejõud kristi.kongi@artun.ee
Holger Loodus Maal Meister, külalislektor, õppejõud holger.loodus@artun.ee
Mihkel Ilus Maal Meister, külalislektor mihkel.ilus@artun.ee
Sirja-Liisa Eelma Maal Külalisdotsent sirja-liisa.eelma@artun.ee

Stsenograafia

Ene-Liis Semper Stsenograafia Professor, osakonnajuhataja ene-liis.semper@artun.ee
Kamilla Kase Stsenograafia Projektide koordinaator kamilla.kase@artun.ee
Liina Keevallik Stsenograafia Külalisteadur liina.keevallik@artun.ee
Madlen Hirtentreu Stsenograafia Kujundliku mõtte labori juhataja madlen.hirtentreu@artun.ee

Tasapinnaliste tehnoloogiate tehnokeskus

Heldur Lassi Tasapinnaliste tehnoloogiate tehnokeskus Tasapinnaliste tehnoloogiate tehnokeskuse juht heldur.lassi@artun.ee
55592104

Tegevuskunst

Uusmeedia

Hans-Gunter Lock Uusmeedia Uusmeedia stuudio juhataja hans-gunter.lock@artun.ee
6164218
John Carl Grzinich Jr Uusmeedia Külalisdotsent, õppetooli juhataja john.grzinich@artun.ee