Nimi Roll E-post / Telefon

Tugiüksused

Galerii

Pire Sova Galerii Galerist pire.sova@artun.ee
+372 5594 4887

Haldusosakond

Kaido Kruusamets Haldusosakond Haldusjuht ja töökojad kaido.kruusamets@artun.ee
5152682
Avo Tragel Haldusosakond Puidu- ja maketitöökoja juhataja avo.tragel@artun.ee
611 7655
5027282
Madis Kaasik Haldusosakond Prototüüpimise labori juhataja, külalisõpetaja madis.kaasik@artun.ee
626 7350
Rita Kerna Haldusosakond Valvur rita.kerna@artun.ee
6267341
Margus Ilves Haldusosakond Oskustööline margus.ilves@artun.ee
Töökojad ja meistrid Haldusosakond
Katrin Tiirman Haldusosakond Haldusspetsialist katrin.tiirman@artun.ee
Ruum D205
Priit Kõiv Haldusosakond Tootedisain Puidu- ja maketitöökoja meister priit.koiv@artun.ee
Kaja Kivit Haldusosakond Infotöötaja kaja.kivit@artun.ee
626 7301
Eelike Virve Haldusosakond Tekstiilidisain Kangatrüki stuudio juhataja eelike.virve@artun.ee
626 7316
Tatjana Muravskaja-Loginova Haldusosakond Digitaalse printimise töökoja juhataja tanja.muravskaja@artun.ee
Kelian Luisk Aksessuaari- ja köitedisain Haldusosakond Aksessuaaristuudio meister / koordinaator kelian.luisk@artun.ee
6267 317
Frank Abner Haldusosakond Tekstiilidisain Kangatrüki stuudio meister frank.abner@artun.ee
626 7316
Madis Kurss Fotograafia Haldusosakond Foto- ja videostuudio juhataja madis.kurss@artun.ee
Johanna Vahtra Haldusosakond Keskkonnaspetsialist johanna.vahtra@artun.ee
Juulia Aleksandra Mikson Haldusosakond Tekstiilidisain Silmus- ja kangakudumise stuudio juhataja juulia.mikson@artun.ee
626 7316
Mart Saarepuu Haldusosakond Oskustööline mart.saarepuu@artun.ee
Mait Saaver Haldusosakond Majahoidja mait.saaver@artun.ee
6631672
Erik Alalooga Haldusosakond Installatsioon ja skulptuur Skulptuuri ja installatsiooni stuudio juhataja erik.alalooga@artun.ee
B206, B206.1-B206.3
Marko Odar Haldusosakond Installatsioon ja skulptuur Skulptuuri ja installatsiooni stuudio meister marko.odar@artun.ee
Vladimir Palujõe Haldusosakond Valvur 626 7341
Vaike Keinast Haldusosakond Tamse õppebaasi majahoidja 528 3911
5283911
Igor Kostõgov Haldusosakond Valvur 6267341

IT osakond

Kristjan Eichler IT osakond IT arendusjuht kristjan.eichler@artun.ee
6267339
53312345
Robert Luig IT osakond IT spetsialist robert.luig@artun.ee
6267339
Tener Ilistom IT osakond IT peaspetsialist tener.ilistom@artun.ee
+372 611 9015

Kirjastus

Neeme Lopp Kirjastus Kirjastaja, KVI külalisteadur neeme.lopp@artun.ee
502 9286

Kommunikatsiooniosakond

Solveig Jahnke Kommunikatsiooniosakond Tugistruktuurid Kommunikatsiooniosakonna juhataja solveig.jahnke@artun.ee
6267111
56264949
Maarja Pabut Kommunikatsiooniosakond Turundusspetsialist maarja.pabut@artun.ee
Andres Lõo Kommunikatsiooniosakond Kommunikatsioonispetsialist andres.loo@artun.ee
6267111
Pärtel Eelmere Kommunikatsiooniosakond Graafiline disainer partel.eelmere@artun.ee

Kvaliteediosakond

Kristiina Krabi-Klanberg Kategoriseerimata Kvaliteediosakond Uncategorized @en Kvaliteedi- ja arendusjuht kristiina.krabi@artun.ee
626 7372

Muuseum

Reeli Kõiv Muuseum Kuraator-koguhoidja reeli.koiv@artun.ee
6267351
55600433
Jelizaveta Sedler Muuseum EKA muuseumi koguhoidja jelizaveta.sedler@artun.ee

Narva kunstiresidentuur

Johanna Rannula Narva kunstiresidentuur Narva Kunstiresidentuuri juhataja johanna.rannula@artun.ee
+37256150154

Õppeosakond

Kaia-Leena Pino Õppeosakond Psühholoog Psühholoog-karjäärinõustaja kaialeena.pino@artun.ee
Mari-Liis Siig Õppeosakond Rahvusvaheliste magistriõppe õppekavade (Animatsioon, Disain ja rakenduskunst, Interaktsioonidisain, Kaasaegne kunst, Sisearhitektuur ja Urbanistika) ning üldteooria- ja vabaainete õppespetsialist mari-liis.siig@artun.ee
6267 321
Põhja puiestee 7, D206
Katrin Sütt Disaini­­teaduskond Õppeosakond Disainiteaduskonna õppekavade (Moe-, tekstiili- ja aksessuaaridisain BA, Klaas, keraamika, ehe ja sepis BA ning Disain ja rakenduskunst MA) õppespetsialist katrin.sytt@artun.ee
6267 348
ruum D407
Elika Kiilo-Kulpsoo Õppeosakond Vabade kunstide teaduskond Vabade kunstide teaduskonna õppekavade (Animatsioon BA, Fotograafia BA, Kunst BA, Kaasaegne kunst MA, Stsenograafia BA ja MA) õppespetsialist elika.kiilo@artun.ee
6164 213
Põhja puiestee 7, ruum D206
Kaja Toomla Õppeosakond Digiõppe disainer kaja.toomla@artun.ee
Kärt Viljalo Disaini­­teaduskond Õppeosakond Disainiteaduskonna õppekavade (Tööstus- ja digitootedisain BA, Tootedisain MA, Interaktsioonidisain MA, Teenusedisaini strateegiad ja innovatsioon MA, Disaini ja tehnoloogia tulevik MA) õppespetsialist kart.viljalo@artun.ee
6267 375
ruum D407
Elisabeth Kuusik Õppeosakond Õppeosakonna juhataja elisabeth.kuusik@artun.ee
626 7307
Põhja puiestee 7, D206
Helen Jürgens Õppeosakond Peaspetsialist helen.jyrgens@artun.ee
6267 305
Põhja puiestee 7, D206
Pille Teppan Kunsti­kultuuri teaduskond Õppeosakond Õppespetsialist pille.teppan@artun.ee
611 7653
Riina Laaneveer Õppeosakond Peaspetsialist riina.laaneveer@artun.ee
6267 371
Põhja puiestee 7, D206

Personaliosakond

Dagmar Raide Personaliosakond Personaliosakonna juhataja dagmar.raide@artun.ee
626 7306
Marika Kopõlova Personaliosakond Personalispetsialist marika.kopolova@artun.ee
626 7306
Karin Oolu Personaliosakond Dokumendihalduse spetsialist karin.oolu@artun.ee
626 7100
+372 5511242
Sirli Aavik Personaliosakond Arhivaar sirli.aavik@artun.ee
6117657

Psühholoog

Kaia-Leena Pino Õppeosakond Psühholoog Psühholoog-karjäärinõustaja kaialeena.pino@artun.ee

Raamatukogu

Mait Väljas Raamatukogu Raamatukogu juhataja mait.valjas@artun.ee
6267 340
Marju Vahter Raamatukogu Peaspetsialist marju.vahter@artun.ee
6267362
Tiina Gross Raamatukogu Bibliograaf tiina.gross@artun.ee
6267367
Ruth Petersoo Raamatukogu Bibliograaf ruth.petersoo@artun.ee
6267367
Lea Torjus Raamatukogu Raamatukoguhoidja lea.torjus@artun.ee
6267334
Svetlana Elberg Raamatukogu Raamatukoguhoidja svetlana.elberg@artun.ee
6267334

Rahandusosakond

Aivi Laurik Rahandusosakond Pearaamatupidaja aivi.laurik@artun.ee
626 7365
Rahandusosakonna üldaadress Rahandusosakond rahandus@artun.ee
Tiia Pley Rahandusosakond Finantsanalüütik tiia.pley@artun.ee
+372 626 7102
Monika Vessmann Rahandusosakond Raamatupidaja – palgaarvestaja monika.vessmann@artun.ee
6267310
Hedi Tõnisson Rahandusosakond Vanemraamatupidaja hedi.tonisson@artun.ee
6267310
Kelly Nurk Rahandusosakond Raamatupidaja kelly.nurk@artun.ee
6267 112

Rektoraat

Mart Kalm Rektoraat Rektor, professor mart.kalm@artun.ee
626 7300
Angelina Valk Rektoraat Rektoraadi abi angelina.valk@artun.ee
6267313
Anu Allas Doktorikool Rektoraat Teadusprorektor, doktorikooli juhataja anu.allas@artun.ee
55681908
Anne Pikkov Rektoraat Õppeprorektor, külalisprofessor anne.pikkov@artun.ee
626 7302
Andres Tammsaar Rektoraat Haldus- ja finantsdirektor andres.tammsaar@artun.ee
626 7390

Teadus- ja arendusosakond

Irene Hütsi Doktorikool Teadus- ja arendusosakond Koordinaator irene.hutsi@artun.ee
53 068 909
Maria Kristiin Peterson Teadus- ja arendusosakond Projektijuht "Jätkusuutliku disaini ja materjalilabor" maria.peterson@artun.ee
Piret-Klea Velleste Teadus- ja arendusosakond Projektijuht Euroopa Ülikoolide projekt "Transform4Europe" piret.velleste@artun.ee
Kadi Raal Teadus- ja arendusosakond Teaduskommunikatsiooni spetsialist kadi.raal@artun.ee
53264916
Sven Idarand Teadus- ja arendusosakond Projektijuht/Poject Manager sven.idarand@artun.ee
6267110
Pille Epner Teadus- ja arendusosakond Juhtivspetsialist pille.epner@artun.ee
5554 2824

Üli­õpilas­esindus

Üliõpilasesindus Üli­õpilas­esindus yesindus@artun.ee
Cristopher Siniväli Üli­õpilas­esindus Disaini- ja rakenduskunst MA Disainiteaduskond tudeng cristopher.sinivali@artun.ee
Triin Vaino Üli­õpilas­esindus Arhitektuur ja linnaplaneerimine BA Arhitektuuriteaduskond tudeng triin.vaino@artun.ee
Kadri Joala Üli­õpilas­esindus Stsenograafia BA Vabade kunstide teaduskond tudeng kadri.joala@artun.ee
Margus Elizarov Üli­õpilas­esindus ÜE esimees, Ehte -ja sepakunst BA Disainiteaduskond tudeng margus.elizarov@artun.ee
Dmitrii Pekarev Üli­õpilas­esindus Maal BA Vabade kunstide teaduskond tudeng dmitrii.pekarev@artun.ee
Lisette Lepik Üli­õpilas­esindus Maal BA Vabade kunstide teaduskond tudeng lisette.lepik@artun.ee
Elisa Margot Winters Üli­õpilas­esindus Maal BA Vabade kunstide teaduskond tudeng elisa.winters@artun.ee

Välissuhete osakond

Sandra Mell Välissuhete osakond Osakonnajuhataja, välissuhete juht sandra.mell@artun.ee
6267 369
Marilyn Riisimäe Välissuhete osakond Spetsialist marilyn.riisimae@artun.ee
6267 388
Janne Kukk Välissuhete osakond Andmespetsialist janne.kukk@artun.ee
6267388

Arhitektuuri­teaduskond

Andres Ojari Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Dekaan, arhitektuuri ja linnaplaneerimise õppekava juht, professor, erialastuudio juhendaja andres.ojari@artun.ee
6420071, 5059350
ruum D409
Tiina Tammet Arhitektuuri­teaduskond Teadus- ja arendustegevuse koordinaator tiina.tammet@artun.ee
Liisu Ristal Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Urbanistika Arhitektuuri ja linnaplaneerimise ning Urbanistika õppeassistent liis.ristal@artun.ee
Kadri Krebstein Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Sisearhitektuur Arhitektuuri ja linnaplaneerimise ning Sisearhitektuuri õppekava õppespetsialist kadri.krebstein@artun.ee
Anna Tommingas Arhitektuuri­teaduskond Projektijuht / "Uuendusliku puitarhitektuuri uurimiskeskus" anna.tommingas@artun.ee
Renee Puusepp Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Vanemteadur, Tehasemaja vertikaalstuudio juhendaja renee.puusepp@artun.ee

Arhitektuur ja linnaplaneerimine

Andres Ojari Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Dekaan, arhitektuuri ja linnaplaneerimise õppekava juht, professor, erialastuudio juhendaja andres.ojari@artun.ee
6420071, 5059350
ruum D409
Johanna Jõekalda Arhitektuur ja linnaplaneerimine Virtuaalreaalsuslabori juhataja, külalislektor johanna.joekalda@artun.ee
Liisu Ristal Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Urbanistika Arhitektuuri ja linnaplaneerimise ning Urbanistika õppeassistent liis.ristal@artun.ee
Kadri Krebstein Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Sisearhitektuur Arhitektuuri ja linnaplaneerimise ning Sisearhitektuuri õppekava õppespetsialist kadri.krebstein@artun.ee
Renee Puusepp Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Vanemteadur, Tehasemaja vertikaalstuudio juhendaja renee.puusepp@artun.ee
Toomas Tammis Arhitektuur ja linnaplaneerimine Professor, mahulise arhitektuuri õppetooli juhataja, magistristuudio juhendaja toomas.tammis@artun.ee
+3726420071
Andres Alver Arhitektuur ja linnaplaneerimine Professor, linnaehituse õppetooli juhataja, magistri- ja erialastuudio juhendaja andres.alver@ata.ee
Martin Melioranski Arhitektuur ja linnaplaneerimine 3D Labori juhataja; magistristuudio juhendaja; erialastuudio juhendaja; Õppejõud, Kaasaegse arhitektuuri tekstid martin.melioranski@artun.ee
+3726420071
Katrin Koov Arhitektuur ja linnaplaneerimine Lektor: maastikuarhitektuur, magistristuudio juhendaja katrin.koov@artun.ee
Jüri Soolep Arhitektuur ja linnaplaneerimine Doktorikool Arhitektuuri ja linnaplaneerimise eriala doktoriõppekava juht, õppejõud jyri.soolep@artun.ee

Sisearhitektuur

Jüri Kermik Sisearhitektuur Külalisprofessor, erialastuudio juhendaja jyri.kermik@artun.ee
Tüüne-Kristin Vaikla Sisearhitektuur Külalisprofessor, sisearhitektuuri osakonna juhataja ja BA ja MA õppekavade juht, erialastuudio juhendaja tyyne.vaikla@artun.ee
6443 949
Gregor Taul Sisearhitektuur Külalislektor gregor.taul@artun.ee
Kadri Krebstein Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Sisearhitektuur Arhitektuuri ja linnaplaneerimise ning Sisearhitektuuri õppekava õppespetsialist kadri.krebstein@artun.ee
Annamari Nael Sisearhitektuur Õppeassistent-projektide koordinaator annamari.nael@artun.ee
Kärt Ojavee Sisearhitektuur Vanemteadur kart.ojavee@artun.ee
+372 6443949

Urbanistika

Maroš Krivy Urbanistika Professor, urbanistika õppekava juht maros.krivy@artun.ee
642 0071
Keiti Kljavin Urbanistika Külalislektor keiti.kljavin@artun.ee
Liisu Ristal Arhitektuur ja linnaplaneerimine Arhitektuuri­teaduskond Urbanistika Arhitektuuri ja linnaplaneerimise ning Urbanistika õppeassistent liis.ristal@artun.ee

Avatud akadeemia

Elise Eimre Avatud akadeemia Avatud akadeemia juhataja elise.eimre@artun.ee
Mart Vainre Avatud akadeemia Eelakadeemia koordinaator mart.vainre@artun.ee
Kirke Treiberg Avatud akadeemia Õppenõustaja kirke.treiberg@artun.ee
Pirje Kõvatomas Avatud akadeemia Täienduskoolituse programmijuht pirje.kovatomas@artun.ee
Piret Frosch Avatud akadeemia Koolituskoordinaator piret.frosch@artun.ee
59199496

Disaini­­teaduskond

Ruth-Helene Melioranski Disaini­­teaduskond Dekaan ruth.melioranski@artun.ee
Anna-Liisa Laarits Disaini­­teaduskond Projektijuht anna-liisa.laarits@artun.ee
Reet Aus Disaini­­teaduskond Vanemteadur reet.aus@artun.ee
Katrin Sütt Disaini­­teaduskond Õppeosakond Disainiteaduskonna õppekavade (Moe-, tekstiili- ja aksessuaaridisain BA, Klaas, keraamika, ehe ja sepis BA ning Disain ja rakenduskunst MA) õppespetsialist katrin.sytt@artun.ee
6267 348
ruum D407
Maili Oglas Disaini­­teaduskond Finantskoordinaator maili.oglas@artun.ee
6267 101
Ionel Lehari Disaini­­teaduskond Kujunduskunst Meediagraafika Külalisdotsent, meediagraafika suuna juht ionel.lehari@artun.ee
+372 626 7103
Taavi Hallimäe Disaini­­teaduskond Külalislektor taavi.hallimae@artun.ee
Ele Praks Disaini­­teaduskond Üldõppe koordinaator, projektikoordinaator ele.praks@artun.ee
Kärt Viljalo Disaini­­teaduskond Õppeosakond Disainiteaduskonna õppekavade (Tööstus- ja digitootedisain BA, Tootedisain MA, Interaktsioonidisain MA, Teenusedisaini strateegiad ja innovatsioon MA, Disaini ja tehnoloogia tulevik MA) õppespetsialist kart.viljalo@artun.ee
6267 375
ruum D407
Karin Kiigemägi Disaini­­teaduskond Ettevõtlussuhete ja projektikoordinaator karin.kiigemagi@artun.ee
Jaana Päeva Disaini­­teaduskond Teadur jaana.paeva@artun.ee
Agur Kruusing Disaini­­teaduskond Õpetaja, arvutistuudio juhataja agur.kruusing@artun.ee
Martin Pärn Design and Technology Futures Disaini­­teaduskond EKA ja TTÜ ühismagistriõppekava Design & Technology Futures juht martin.parn@ttu.ee
Ülle Marks Disaini­­teaduskond Õpetaja, joonistamisstuudio juhataja ylle.marks@artun.ee
Kadri Kangilaski Disaini­­teaduskond Õpetaja, maalistuudio juhataja kadri.kangilaski@artun.ee

Aksessuaari- ja köitedisain

Stella Runnel Aksessuaari- ja köitedisain Külalisdotsent, aksessuaari- ja köitedisaini osakonnajuhataja stella.runnel@artun.ee
626 7317
B511
Kristiina Nurk Aksessuaari- ja köitedisain Koordinaator (ajutiselt eemal) kristiina.nurk@artun.ee
626 7317
B511
Triin Amur Aksessuaari- ja köitedisain Koordinaator triin.amur@artun.ee
626 7317
B511
Kelian Luisk Aksessuaari- ja köitedisain Haldusosakond Aksessuaaristuudio meister / koordinaator kelian.luisk@artun.ee
6267 317
Eve Kaaret Aksessuaari- ja köitedisain Köitestuudio meister eve.kaaret@artun.ee
6267317
Marta Moorats Aksessuaari- ja köitedisain Lektor marta.moorats@artun.ee
626 7317

Design and Technology Futures

Peter McGrory Design and Technology Futures külalisprofessor
Janno Nõu Design and Technology Futures engineer/designer janno.nou@ttu.ee
Martin Pärn Design and Technology Futures Disaini­­teaduskond EKA ja TTÜ ühismagistriõppekava Design & Technology Futures juht martin.parn@ttu.ee

Disain ja rakenduskunst

Piret Puppart Design & Crafts Disain ja rakenduskunst Moedisain Professor, osakonnajuhataja piret.puppart@artun.ee
626 7318
Kadri Mälk Disain ja rakenduskunst Ehte- ja sepakunst Professor kadri.malk@artun.ee
6267315
Urmas Puhkan Disain ja rakenduskunst Keraamika Osakonnajuhataja, professor/Head of Department, Professor urmas.puhkan@artun.ee
6267308
56646873
Ivar Sakk Disain ja rakenduskunst Graafiline disain Meediagraafika (Rus) Dotsent ivar.sakk@artun.ee
+372 6267 323
+372 5092 372

Disaini uurimisrühm

Ehte- ja sepakunst

Piret Hirv Ehte- ja sepakunst Osakonnajuhataja, dotsent piret.hirv@artun.ee
6267315
5205129
Villu Mustkivi Ehte- ja sepakunst Sepikoja meister villu.mustkivi@artun.ee
6267315
Taavi Teevet Ehte- ja sepakunst Metallitöökoja meister taavi.teevet@artun.ee
Kadri Mälk Disain ja rakenduskunst Ehte- ja sepakunst Professor kadri.malk@artun.ee
6267315
Nils Hint Ehte- ja sepakunst Dotsent nils.hint@artun.ee
626 7315
Urmas Lüüs Ehte- ja sepakunst Lektor urmas.lyys@artun.ee
626 7315
Eve Margus-Villems Ehte- ja sepakunst Lektor eve.margus-villems@artun.ee
626 7315
514 4378
Risto Tali Ehte- ja sepakunst Töökodade juhataja risto.tali@artun.ee
6267315
53420892
Jens Clausen Ehte- ja sepakunst Kullassepameister jens.clausen@artun.ee
6267315
Kristo Pachel Ehte- ja sepakunst Kullassepameister kristo.pachel@artun.ee
6267315
5017288
Bruno Lillemets Ehte- ja sepakunst Meister bruno.lillemets@artun.ee
6267315
5217923

Graafiline disain

Indrek Sirkel Graafiline disain Osakonnajuhataja, professor indrek.sirkel@artun.ee
6267323
56225911
Sandra Nuut Graafiline disain Projektijuht, lektor sandra.nuut@artun.ee
Sean Yendrys Graafiline disain MA õppekava juht, dotsent sean.yendrys@artun.ee
Else Mare Lagerspetz Graafiline disain Koordinaator, meister elsemare.lagerspetz@artun.ee
626 7323
C309
Laura Merendi Graafiline disain Meister laura.merendi@artun.ee
Ivar Sakk Disain ja rakenduskunst Graafiline disain Meediagraafika (Rus) Dotsent ivar.sakk@artun.ee
+372 6267 323
+372 5092 372
Ott Kagovere Graafiline disain Dotsent ott.kagovere@artun.ee

Interaktsiooni­disain

Nesli Hazal Akbulut Interaktsiooni­disain Curriculum Developer and Visiting Lecturer nesli.akbulut@artun.ee
D406
Tanel Kärp Interaktsiooni­disain Külalisdotsent, õppekava juht tanel.karp@artun.ee
+37256875058

Keraamika

Jaan August Viirand Keraamika Keraamikatöökoja meister jaan.viirand@artun.ee
5113713
Lauri Kilusk Keraamika Keraamikatöökoja juhataja lauri.kilusk@artun.ee
Juss Heinsalu Keraamika Külalisdotsent juss.heinsalu@artun.ee
Urmas Puhkan Disain ja rakenduskunst Keraamika Osakonnajuhataja, professor/Head of Department, Professor urmas.puhkan@artun.ee
6267308
56646873
Ingrid Allik Keraamika Dotsent/Associate Professor ingrid.allik@artun.ee
626 7308
53875857
Kersti Laanmaa Keraamika Klaas Koordinaator kersti.laanmaa@artun.ee
6267308
56483936
Anne Eelmere Keraamika Keraamikatöökoja meister anne.eelmere@artun.ee
56610764

Klaas

Kristiina Uslar Klaas Osakonnajuhataja, dotsent kristiina.uslar@artun.ee
626 7366
Andra Jõgis Klaas Klaasitöökoja juhataja andra.jogis@artun.ee
626 7320
Kersti Laanmaa Keraamika Klaas Koordinaator kersti.laanmaa@artun.ee
6267308
56483936
Eve Koha Klaas Klaasitöökoja meister eve.koha@artun.ee
626 7320

Kujunduskunst

Sigrid Pavel Kujunduskunst Meediagraafika Moestilistika Ruumikujundus Vormi- ja keskkonnadisain Õppekoordinaator (Study coordinator) sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Ionel Lehari Disaini­­teaduskond Kujunduskunst Meediagraafika Külalisdotsent, meediagraafika suuna juht ionel.lehari@artun.ee
+372 626 7103
Andrei Špakovs Kujunduskunst Finants- ja projektide koordinaator andrei.spakovs@artun.ee
Elina Steinpilm Kujunduskunst Külalislektor elina.steinpilm@artun.ee
Raido-Riho Laasi Kujunduskunst Vormi- ja keskkonnadisain Keskkonnadisaini dotsent, kujunduskunsti õppekava juht (Head of curriculum of Creation of Environments) raido.laasi@artun.ee
+372 626 7103

Meediagraafika

Sigrid Pavel Kujunduskunst Meediagraafika Moestilistika Ruumikujundus Vormi- ja keskkonnadisain Õppekoordinaator (Study coordinator) sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Ionel Lehari Disaini­­teaduskond Kujunduskunst Meediagraafika Külalisdotsent, meediagraafika suuna juht ionel.lehari@artun.ee
+372 626 7103

Meediagraafika (Rus)

Ene Järvsalu Meediagraafika (Rus) Õppekoordinaator ene.jarvsalu@artun.ee
+372 626 7379
Ivar Sakk Disain ja rakenduskunst Graafiline disain Meediagraafika (Rus) Dotsent ivar.sakk@artun.ee
+372 6267 323
+372 5092 372

Moedisain

Piret Puppart Design & Crafts Disain ja rakenduskunst Moedisain Professor, osakonnajuhataja piret.puppart@artun.ee
626 7318
Agne Talu-Vürmer Moedisain Õmblustöökoja juhataja agne.talu-vurmer@artun.ee
626 7318
Julia Valle Noronha Moedisain Dotsent julia.valle@artun.ee
626 7318
Viibib eemal kuni 02.02.2022
Triin Amur Moedisain Külalislektor/koordinaator triin.amur@artun.ee
626 7318
Anu Ojavee Moedisain Lektor, koordinaator anu.ojavee@artun.ee
626 7318
Margarita Teeääre Moedisain Õmblustöökoja meister margarita.teeaare@artun.ee
626 7318

Moestilistika

Sigrid Pavel Kujunduskunst Meediagraafika Moestilistika Ruumikujundus Vormi- ja keskkonnadisain Õppekoordinaator (Study coordinator) sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Marion Laev Moestilistika Moestilistika suuna juht marion.laev@artun.ee
+372 626 7103

Ruumikujundus

Sigrid Pavel Kujunduskunst Meediagraafika Moestilistika Ruumikujundus Vormi- ja keskkonnadisain Õppekoordinaator (Study coordinator) sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Maarja Valk-Falk Ruumikujundus Külalislektor, ruumikujunduse suunajuht maarja.valk-falk@artun.ee
+372 626 7103

Tekstiilidisain

Kadi Kibbermann Tekstiilidisain Koordinaator, külalislektor kadi.kibbermann@artun.ee
626 7316
ruum D504
Eelike Virve Haldusosakond Tekstiilidisain Kangatrüki stuudio juhataja eelike.virve@artun.ee
626 7316
Frank Abner Haldusosakond Tekstiilidisain Kangatrüki stuudio meister frank.abner@artun.ee
626 7316
Juulia Aleksandra Mikson Haldusosakond Tekstiilidisain Silmus- ja kangakudumise stuudio juhataja juulia.mikson@artun.ee
626 7316
Marie Vihmar Tekstiilidisain Külalislektor, õppekavade MDR ja MDC tekstiilidisaini suunajuht marie.vihmar@artun.ee
626 7316
Krista Leesi Tekstiilidisain Dotsent, õppekavade BTE juht ja BMAT tekstiilidisaini suunajuht krista.leesi@artun.ee
626 7316
Kristi Kuusk Tekstiilidisain Vanemteadur
Piret Valk Tekstiilidisain Dotsent. Osakonnajuhataja KT piret.valk@artun.ee
626 7316
56888850

Tootedisain

Maarja Mõtus Tootedisain Dotsent, Osakonnajuhataja, Bakalaureuse digitootedisaini õppekava juht maarja.motus@artun.ee
626 7368
Mihkel Arold Tootedisain Puidu- ja maketitöökoja meister mihkel.arold@artun.ee
Mihkel Mäll Tootedisain Külalisdotsent (tööstusdisain) mihkel.mall@artun.ee
6267368
Mihkel-Emil Mikk Tootedisain Külalisdotsent, Bakalaureuse tööstusdisaini õppekava juht, Magistri õppekava juht mihkel-emil.mikk@artun.ee
6267368
Merilin Kuklas Tootedisain Koordinaator merilin.kuklas@artun.ee
6267368
Priit Kõiv Haldusosakond Tootedisain Puidu- ja maketitöökoja meister priit.koiv@artun.ee
Eva Liisa Kubinyi Tootedisain Külalislektor eva.kubinyi@artun.ee
Heikki Zoova Tootedisain Külalisdotsent heikki.zoova@artun.ee

Vormi- ja keskkonnadisain

Sigrid Pavel Kujunduskunst Meediagraafika Moestilistika Ruumikujundus Vormi- ja keskkonnadisain Õppekoordinaator (Study coordinator) sigrid.pavel@artun.ee
+372 626 7103
Raido-Riho Laasi Kujunduskunst Vormi- ja keskkonnadisain Keskkonnadisaini dotsent, kujunduskunsti õppekava juht (Head of curriculum of Creation of Environments) raido.laasi@artun.ee
+372 626 7103

Doktorikool

Irene Hütsi Doktorikool Teadus- ja arendusosakond Koordinaator irene.hutsi@artun.ee
53 068 909
Liina Unt Doktorikool Kunsti ja disaini eriala doktoriõppekava juht liina.unt@artun.ee
Irene Hütsi Doktorikool Doktorikooli koordinaator irene.hutsi@artun.ee
53 068 909
Anneli Randla Doktorikool Doktorikool Muinsus­kaitse ja konserveerimine Dotsent, vanemteadur, muinsuskaitse ja konserveerimise osakonna juhataja, muinsuskaitse ja konserveerimise doktoriõppekava juht anneli.randla@artun.ee
Kristina Jõekalda Doktorikool Doktorikool Dotsent kristina.joekalda@artun.ee
Anu Allas Doktorikool Rektoraat Teadusprorektor, doktorikooli juhataja anu.allas@artun.ee
55681908
Krista Kodres Doktorikool Kunstiteadus ja visuaalkultuur Professor, kunstiteaduse ja visuaalkultuuri uuringute doktoriõppekava juht krista.kodres@artun.ee
Jüri Soolep Arhitektuur ja linnaplaneerimine Doktorikool Arhitektuuri ja linnaplaneerimise eriala doktoriõppekava juht, õppejõud jyri.soolep@artun.ee

Kunsti­kultuuri teaduskond

Hans Alla Kunsti­kultuuri teaduskond Assistent hans.alla@artun.ee
611 7653
Pille Teppan Kunsti­kultuuri teaduskond Õppeosakond Õppespetsialist pille.teppan@artun.ee
611 7653
Hilkka Hiiop Kunsti­kultuuri teaduskond Muinsus­kaitse ja konserveerimine Professor, Kunstikultuuri teaduskonna dekaan hilkka.hiiop@artun.ee
6117654
56577980

Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria

Andres Kurg Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria Kunstiteadus ja visuaalkultuur Professor, vanemteadur, ühisõppekava Literature, Visual Culture and Film Studies (MA) juht andres.kurg@artun.ee

Kunstiharidus

Anna-Kaisa Vita Kunstiharidus Külalislektor annakaisa.vita@artun.ee
Anneli Porri Kunstiharidus Lektor, osakonna juhtaja anneli.porri@artun.ee

Kunstiteadus ja visuaalkultuur

Liisa-Helena Lumberg Kunstiteadus ja visuaalkultuur Lektor, bakalaureuseõppekava juht liisahelena.lumberg@artun.ee
Mari Laaniste Kunstiteadus ja visuaalkultuur Teadur mari.laaniste@artun.ee
Kädi Talvoja Kunstiteadus ja visuaalkultuur Teadur kadi.talvoja@artun.ee
Kristina Jõekalda Kunstiteadus ja visuaalkultuur Vanemteadur kristina.joekalda@artun.ee
Margaret Tali Kunstiteadus ja visuaalkultuur Teadur margaret.tali@artun.ee
Anu Allas Kunstiteadus ja visuaalkultuur Museoloogia Programme manager / Curator of KUMU Art Museum, Head of the Museology studies module of the Art History MA program anu.allas@artun.ee
Linda Kaljundi Kunstiteadus ja visuaalkultuur Kultuuriajaloo professor linda.kaljundi@artun.ee
Johannes Saar Kunstiteadus ja visuaalkultuur Külalisteadur johannes.saar@artun.ee
Virve Sarapik Kunstiteadus ja visuaalkultuur Professor, kunstiteaduse ja visuaalkultuuri instituudi juhataja virve.sarapik@artun.ee
Annika Toots Kunstiteadus ja visuaalkultuur Teadussekretär annika.toots@artun.ee
611 7650
Põhja pst 7, ruum D309.1
Karin Vicente Kunstiteadus ja visuaalkultuur Nooremteadur / ajutiselt eemal karin.vicente@artun.ee
Krista Kodres Doktorikool Kunstiteadus ja visuaalkultuur Professor, kunstiteaduse ja visuaalkultuuri uuringute doktoriõppekava juht krista.kodres@artun.ee
David Vseviov Kunstiteadus ja visuaalkultuur Emeriitprofessor david.vseviov@artun.ee
Andres Kurg Kirjandus-, visuaalkultuuri ja filmiteooria Kunstiteadus ja visuaalkultuur Professor, vanemteadur, ühisõppekava Literature, Visual Culture and Film Studies (MA) juht andres.kurg@artun.ee
Katrin Kivimaa Kunstiteadus ja visuaalkultuur Vanemteadur katrin.kivimaa@artun.ee
Tiina Abel Kunstiteadus ja visuaalkultuur Lektor, teadur tiina.abel@artun.ee
Ingrid Ruudi Kunstiteadus ja visuaalkultuur Teadur, külalisdotsent ingrid.ruudi@artun.ee
Anders Härm Kunstiteadus ja visuaalkultuur Kuraatoriõpe Lektor, kuraatoriõppe (MA) suuna juht anders.harm@artun.ee
Matthias Jost Kunstiteadus ja visuaalkultuur Lektor matthias.jost@artun.ee
Mari Laanemets Kunstiteadus ja visuaalkultuur Vanemteadur mari.laanemets@artun.ee
Epp Lankots Kunstiteadus ja visuaalkultuur Vanemteadur, külalisdotsent epp.lankots@artun.ee
Regina-Nino Mion Kunstiteadus ja visuaalkultuur Vanemteadur regina-nino.mion@artun.ee

Kuraatoriõpe

Anders Härm Kunstiteadus ja visuaalkultuur Kuraatoriõpe Lektor, kuraatoriõppe (MA) suuna juht anders.harm@artun.ee

Muinsus­kaitse ja konserveerimine

Anneli Randla Doktorikool Doktorikool Muinsus­kaitse ja konserveerimine Dotsent, vanemteadur, muinsuskaitse ja konserveerimise osakonna juhataja, muinsuskaitse ja konserveerimise doktoriõppekava juht anneli.randla@artun.ee
Riin Alatalu Muinsus­kaitse ja konserveerimine Dotsent, MA õppekava juht riin.alatalu@artun.ee
611 7654
Taavi Tiidor Muinsus­kaitse ja konserveerimine Maali- ja skulptuurikonserveerimise stuudio meister taavi.tiidor@artun.ee
+3725205824
Andres Uueni Muinsus­kaitse ja konserveerimine Külalisteadur, külalislektor andres.uueni@artun.ee
Triin Talk Muinsus­kaitse ja konserveerimine Nooremteadur triin.talk@artun.ee
Ove Oot Muinsus­kaitse ja konserveerimine Külalislektor ove.oot@artun.ee
Karola Mursu Muinsus­kaitse ja konserveerimine Arhitektuuri konserveerimise stuudio juhataja karola.mursu@artun.ee
ruum D412
Triin Reidla Muinsus­kaitse ja konserveerimine Nooremteadur triin.reidla@artun.ee
Hannes Vinnal Muinsus­kaitse ja konserveerimine Külalisdotsent hannes.vinnal@artun.ee
Varje Õunapuu Muinsus­kaitse ja konserveerimine Külalislektor varje.ounapuu@artun.ee
Maris Veeremäe Muinsus­kaitse ja konserveerimine Teadussekretär maris.veeremae@artun.ee
611 7650
+37256226344
Hilkka Hiiop Kunsti­kultuuri teaduskond Muinsus­kaitse ja konserveerimine Professor, Kunstikultuuri teaduskonna dekaan hilkka.hiiop@artun.ee
6117654
56577980
Merike Kallas Muinsus­kaitse ja konserveerimine Maali konserveerimise stuudio juhataja, BA õppekava juht merike.kallas@artun.ee
6117654
5098226

Üld­teooria­ainete keskus

Eik Hermann Üld­teooria­ainete keskus Lektor eik.hermann@artun.ee
Maarin Ektermann Üld­teooria­ainete keskus Üldteooriaainete keskuse juhataja maarin.ektermann@artun.ee

Vabade kunstide teaduskond

Kirke Kangro Vabade kunstide teaduskond Vabade kunstide teaduskonna dekaan kirke.kangro@artun.ee
6726586
Kaja Peltola Vabade kunstide teaduskond Finantskoordinaator kaja.peltola@artun.ee
616 4214
Elika Kiilo-Kulpsoo Õppeosakond Vabade kunstide teaduskond Vabade kunstide teaduskonna õppekavade (Animatsioon BA, Fotograafia BA, Kunst BA, Kaasaegne kunst MA, Stsenograafia BA ja MA) õppespetsialist elika.kiilo@artun.ee
6164 213
Põhja puiestee 7, ruum D206
Kristaps Ancans Kaasaegne kunst Vabade kunstide teaduskond Kaasaegse kunsti magistriõppekava külalisprofessor kristaps.ancans@artun.ee
Mark Dunhill Vabade kunstide teaduskond Kaasaegse kunsti magistriõppekava külalisprofessor mark.dunhill@artun.ee
Eve Kask Graafika Kaasaegne kunst Vabade kunstide teaduskond Dotsent eve.kask@artun.ee
Oliver Laas Vabade kunstide teaduskond Nooremteadur oliver.laas@artun.ee
56771257
Raivo Kelomees Vabade kunstide teaduskond Vanemteadur raivo.kelomees@artun.ee
56235191

Animatsioon

Martinus Daane Klemet Animatsioon Külalislektor martinus.klemet@artun.ee
Ülo Pikkov, PhD Animatsioon Külalisprofessor, osakonnajuhataja ylo.pikkov@artun.ee
Sander Põldsaar Animatsioon Animatsiooni stuudio juhataja sander.poldsaar@artun.ee
Anu-Laura Tuttelberg Animatsioon Filmiprojektide koordinaator anu-laura.tuttelberg@artun.ee
Lyza Karoly Jarvis Animatsioon Projektide koordinaator lyza.jarvis@artun.ee

Fotograafia

Marge Monko Fotograafia Professor, osakonnajuhataja marge.monko@artun.ee
6164200
Kristiina Hansen Fotograafia Analooglabori juhataja (0,5) kristiina.hansen@artun.ee
6164200
Madis Kurss Fotograafia Haldusosakond Foto- ja videostuudio juhataja madis.kurss@artun.ee
Maris Karjatse Fotograafia Koordinaator maris.karjatse@artun.ee
6164200
Laura Kuusk Fotograafia Dotsent (0,5) laura.kuusk@artun.ee
616 4200
Reimo Võsa-Tangsoo Fotograafia Dotsent (0,5), Foto- ja videostuudio meister (0,5) fotostuudio@artun.ee, reimo.vosa-tangsoo@artun.ee
6164200

Graafika

Paul Rannik Graafika Meister paul.rannik@artun.ee
Aarne Mesikäpp Graafika Meister aarne.mesikapp@artun.ee
Britta Benno Graafika Meister britta.benno@artun.ee
Eve Kask Graafika Kaasaegne kunst Vabade kunstide teaduskond Dotsent eve.kask@artun.ee
Maria Erikson Graafika Töökoja juhataja, külalislektor, meister maria.erikson@artun.ee

Installatsioon ja skulptuur

Taavi Talve Installatsioon ja skulptuur Skulptuuri ja installatsiooni õppetooli juhataja, dotsent taavi.talve@artun.ee
6726586
Kirke Kangro Installatsioon ja skulptuur Professor, vabade kunstide teaduskonna dekaan kirke.kangro@artun.ee
6726586, 616 4216
003725162527
Taavi Piibemann Installatsioon ja skulptuur Külalisdotsent taavi.piibemann@artun.ee
Erik Alalooga Haldusosakond Installatsioon ja skulptuur Skulptuuri ja installatsiooni stuudio juhataja erik.alalooga@artun.ee
B206, B206.1-B206.3
Marko Odar Haldusosakond Installatsioon ja skulptuur Skulptuuri ja installatsiooni stuudio meister marko.odar@artun.ee
Jaan Kompus Installatsioon ja skulptuur Meister jaan.kompus@artun.ee
56461586

Joonistamine

Tõnis Saadoja Joonistamine Dotsent, joonistamise õppetooli juhataja tonis.saadoja@artun.ee

Kaasaegne kunst

Kristaps Ancans Kaasaegne kunst Vabade kunstide teaduskond Kaasaegse kunsti magistriõppekava külalisprofessor kristaps.ancans@artun.ee
Eve Kask Graafika Kaasaegne kunst Vabade kunstide teaduskond Dotsent eve.kask@artun.ee

Maal

Jaan Toomik Maal Õppetooli juhataja, professor jaan.toomik@artun.ee
Merike Estna Maal Visiting Associate Professor /temporarily away merike.estna@artun.ee
Kristi Kongi Maal Dotsent, õppejõud kristi.kongi@artun.ee
Holger Loodus Maal Meister, külalislektor, õppejõud holger.loodus@artun.ee
Mihkel Ilus Maal Meister, külalislektor mihkel.ilus@artun.ee
Sirja-Liisa Eelma Maal Külalisdotsent sirja-liisa.eelma@artun.ee

Stsenograafia

Ene-Liis Semper Stsenograafia Professor, osakonnajuhataja ene-liis.semper@artun.ee
Kamilla Kase Stsenograafia Projektide koordinaator kamilla.kase@artun.ee
Liina Keevallik Stsenograafia Külalisteadur liina.keevallik@artun.ee
Madlen Hirtentreu Stsenograafia Kujundliku mõtte labori juhataja madlen.hirtentreu@artun.ee

Tasapinnaliste tehnoloogiate tehnokeskus

Heldur Lassi Tasapinnaliste tehnoloogiate tehnokeskus Tasapinnaliste tehnoloogiate tehnokeskuse juht heldur.lassi@artun.ee
55592104

Tegevuskunst

Uusmeedia

Hans-Gunter Lock Uusmeedia Uusmeedia stuudio juhataja hans-gunter.lock@artun.ee
6164218
John Carl Grzinich Jr Uusmeedia Külalisdotsent, õppetooli juhataja john.grzinich@artun.ee